İzmir’da Arkadaşlık

İzmir ve çevresinde online arkadaşlığı deneyimleyin
Tüm ipuçları ve püf noktalar burada

İzmirliler hangi arkadaşlık sitelerinde tanışıyor?

34 620 kişi şu anda çevrimiçi
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
Alper
çevrimiçi
Öykü
çevrimiçi
Sinan
çevrimiçi
114 240 kişi şu anda çevrimiçi
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
Melih
çevrimiçi
Asya
çevrimiçi
Çağatay
çevrimiçi
34 620 kişi şu anda çevrimiçi
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
Alper
çevrimiçi
Öykü
çevrimiçi
Sinan
çevrimiçi
13 755 kişi şu anda çevrimiçi
 • Cep Telefonu Uygulaması
 • Yüksek Kullanıcı Sayısı
 • Kolay eşleşme
Yiğit
çevrimiçi
Gizem
çevrimiçi
Yigit
çevrimiçi
583 480 kişi şu anda çevrimiçi
 • Sosyal Medya Arayüzü
 • Uluslararası Kullanıcılar
 • Yüksek Kullanıcı Sayısı
Can
çevrimiçi
Asya
çevrimiçi
Berke
çevrimiçi

İzmir’da nerede tanışılır?

Anadolu’nun en eski ve en kozmopolit şehirlerinden biri olan İzmir Türkiye’nin incisi olarak bilinir. Bu nadide şehir güzel havası ve güzel insanları ile meşhur. İzmir’de gezip görülmesi gereken çok yer, yapılması gereken çok etkinlik var. Yani sosyalleşme imkânınızın oldukça fazla olduğu bir şehir. Ancak İzmir’de yaşayan herkes bu imkânlardan yararlanma fırsatına sahip olmayabilir. Örneğin yoğun bir iş temposuna sahip bir çalışan ya da patron olabilirsiniz. Belki de derslerden başını kaldıramayan bir üniversite öğrencisisiniz. Arkadaşlarınız size sürekli gittikleri yerlerde yeni tanıştıkları insanları anlatıyorsa moralinizi bozmayın. Siz de online arkadaşlık siteleri sayesinde nereye giderseniz gidin tanıyabileceğinizden çok daha fazla insanı bir listelenmiş ve kategorize edilmiş halde karşınızda bulacaksınız. Yeni insanları tanımak için bundan daha iyi bir fırsat olabilir mi?

Bugün milyonlarca insan tanışma sitelerinde birbirlerini bulup yeni arkadaşlıklara ve mutlu ilişkilere yelken açıyor. İster tek gecelik ilişkiler arayın ister flört etmek isteyin, hatta isterseniz mutlu bir yuva kurma umuduyla ciddi bir ilişki arayın. Kendinize göre bir arkadaşlık sitesi bulmanız hiç de zor değil. Artık her türden ilişki için üyelerine hizmet veren tanışma siteleri mevcut ve sizleri bekliyor! Siz de bu tamamen ücretsiz ya da bazı özellikleri ücretli arkadaşlık sitelerinden birini seçip İzmir’deki arkadaş, flört, sevgili, ciddi ilişki ya da tek gecelik ilişki arayan insanları görüntüleyebilirsiniz.

Nerede buluşmalı?

Sokaklarda her yaştan insanın gülüp eğlendiğini, gezdiğini ve dolaştığını göreceğiniz İzmir’de gençler genellikle gündüzleri Alsancak’ta çimlere oturup sohbet etmeyi ya da kordon boyunca yürüyüş yapmayı seviyor. Karşıyaka çarşı da gündüz vakti gençleri görebileceğiniz yerlerden biri. Pasaport Vapur İskelesi’nde gençlerin buluşmak için sözleştikleri popüler mekânlardan. Tabii Konak’taki saat kulesini de unutmamalı. Akşam olduğunda gençler Bornova ya da Alsancak’taki mekânlarda eğlenmeyi tercih ediyorlar. Bostanlı’daki tahta iskelede uzanıp denizi izleyenleri de görebilirsiniz. Siz de gençseniz ve yeni tanıştığınız kişiyle ilk randevunuza çıkacaksanız yukarıdaki yerler sizin için harika birer alternatif olacaktır.

İzmir’deki orta yaşlılar genellikle Urla, Karşıyaka ve Bostanlı’da vakit geçirmeyi tercih ediyorlar. Gençlerin gittiği yerlerde orta yaşlıları da görmek İzmir için hiç de şaşırtıcı bir manzara değil aslında.

Bu yüzden gençlik günlerinizin geride kaldığını düşünüp moral bozmanıza gerek yok. İnternetteki bir arkadaşlık sitesinden tanıştığınız kişiyle gençlerin de yoğun olduğu bir yerde randevuya çıkabilirsiniz. Tabii üniversiteli gençlerden uzak olmayı da tercih edebilirsiniz. Bornova, Balçova ve Güzelbahçe’deki şık restoranlar bu isteğinizi gerçekleştirebileceğiniz yerlerden sadece birkaçı.

İzmir yaşlı dostu bir kent. Yürüyüşe yapmaya uygun caddeleri ve sokaklarında yürüyüşe çıkmış ya da köpeğini gezdiren birçok yaşlı insan görebilirsiniz. Aynı zamanda Konak’taki Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, İzmir Tarih ve Sanat Müzesi, Atatürk Müzesi, Mask Müzesi, Kadın Müzesi, Radyo ve Demokrasi Müzesi, Oyuncak Müzesi, Resim ve Heykel Müzesi ve Karikatür Müzesi gezilip görülmesi gereken yerlerden. Siz de yaşlı partnerinizle buluşup bu müzelerden birini gezebilir, bu sürede yapacağınız sohbette birbirinizi yakından tanıma fırsatı elde edebilirsiniz.

İzmir’da kaç erkek yaşıyor?

Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehri olan İzmir’de toplam nüfus 4.320.519. Yaklaşık dört buçuk milyon olan nüfusun 2.152.585’i erkeklerden oluşuyor. İzmir’de arkadaşlık siteleri kullanan erkeklerin sayısı da oldukça fazla. Siz de İzmir’deyseniz ya da İzmir’de yaşayan biriyle tanışmak istiyorsanız kullandığınız tanışma sitesinin arama özelliği sayesinde İzmir’de kadın arayan erkekleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu erkekler arasında ciddi bir ilişki düşünenler olduğunu da unutmayın.

Erkeklerle tanışmak istiyorum

İzmir’da kaç kadın yaşıyor?

İzmir’de yaşayan 4.320.519 kişinin 2.167.934’ü kadın. Siz de yaşınız ve mesleğiniz fark etmeksizin arkadaşlık sitelerini kullanarak bu 2 milyonun üzerindeki kadından kendinize göre bir kadın bulabilirsiniz. İzmir ve çevresindeki kadınları görüntülemek için kullandığınız arkadaşlık sitesinde tercih ettiğiniz kriterleri girip konumu İzmir’e getirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra siz de son derece güzel şehrimiz İzmir’in tadını yeni arkadaşınızla çıkarmaya başlayabilirsiniz. Hadi, ilk mesajı atan siz olun!

Kadınlarla tanışmak istiyorum
Türkiye'deki popüler arkadaşlık siteleri
49% kadın / 51% erkek
1.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
47% kadın / 53% erkek
2.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar
48% kadın / 52% erkek
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar
Bu bölgede tanışın
Bu sayfa yardımcı oldu mu?
İçeriği beğendiniz mi?
1 5

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com