Fuckbook

Fuckbook Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
8,2/10
29 000 000+ / 21+
Fuckbook

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 7,3/10

Güvenlik: 8,2/10

Profil bilgileri ve grafikler: 7,7/10

Partner bulma potansiyeli: 7,7/10

Müşteri hizmetleri: 6,5/10

Fiyat: 7,2/10

Çevrimiçi kullanıcıların
fotoğrafları
6415929 kişi şu anda çevrimiçi

Can
Can, Yaş: 22
Asya
Asya, Yaş: 24
Berke
Berke, Yaş: 21

Fuckbook Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Fuckbook’ta Yeni Seks Partnerinizi Bulabilirsiniz

Fuckbook adı size bir yerden tanıdık gelebilir. Dünya çapında yüz milyonlarca kullanıcıya sahip bir sosyal medya sitesinin adından esinlenerek kurulan bu arkadaşlık sitesi kullanıcılarına yeni seks partnerlerini bulma konusunda hizmet veriyor. Unutmayın ki site yalnızca İngilizce dilinde hizmet vermekte. Aslında sitenin kullanım şekli de herhangi bir sosyal medya sitesi kadar basit. Fuckbook’da profil oluşturduktan sonra siteye fotoğraf yükleyebiliyor, durum paylaşabiliyor ve nasıl hissettiğinizi yazabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra Fuckbook’ta ücretli hizmetler de mevcut. Bu ücretli hizmetlerden Premium üyelik satın alarak yararlanabiliyorsunuz. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip Fuckbook’u bilgisayarınız ve telefonunuzdaki tarayıcılar aracılığıyla kullanabilirsiniz. Ancak Fuckbook’un telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir mobil uygulaması yok.

Fuckbook’ta Aradığınız Partnere Daha Yakınsınız

Fuckbook’a üye olmak ücretsiz ve kolay. Tek yapmanız gereken sizden istenen kısa bilgileri girip mail adresinizi onaylamak. Daha sonra siteyi özgürce kullanmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın ki bu arkadaşlık sitesini yalnızca 18 yaşından küçükler kullanabilir.

Fuckbook’nin Ücretsiz Özellikleri

Fuckbook’da ücretsiz şekilde profil oluşturabilir, kullanıcıların profillerini görüntüleyebilir ve onların fotoğraflarına bakabilirsiniz. Ayrıca isteye fotoğraf yükleyebilir, durumunuzu güncelleyebilir ve blog olarak yazı girebilirsiniz. Ana Sayfada diğer kullanıcıların durum güncellemelerini ve yazdıklarını görüntüleyebilir, kullanıcıları arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Premium Üyelik satın alanlar için Fuckbook

Fuckbook’taki bazı özellikleri kullanabilmek için Premium Üyelik satın almanız gerekiyor. Premium Üyelik bir günlük deneme ve bir aylık paketler halinde sunuluyor. Ödemelerinizi kredi kartıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Fuckbook Premium Üyelik satın aldıktan sonra şu özelliklerden yararlanabilirsiniz:

  • Sınırsız mesaj ve hediye gönderebilme
  • Premium Paketi ve Karma Artışı
  • Icebreaker özelliğini kullanabilme
  • Üyelere cevap yazabilme

Fuckbook Premium Üyelik siz iptal edene kadar yenilenir.

Hesap nasıl kapatılır?

Fuckbook hesabınızı kapatmak isterseniz sitede sol üstteki seçenekler sekmesine tıkladıktan sonra aşağı kısımdaki Account sekmesine girmeniz gerek. Bu sekmeyi açtığınızda sol tarafta Delete My Account seçeneğini kullanarak hesabınızı kolayca silebilirsiniz.

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Son güncelleme
12. 1. 2021

Fuckbook Bekarlar Özellikleri

Fuckbook Akış

Siteye giriş yaptığınızda karşınıza Fuckbook Akış çıkıyor. Burada kullanıcıların yükledikleri fotoğrafları görüntüleme, girdikleri durumları okuma imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda gördüğünüz profillere girip kullanıcıların yükledikleri diğer fotoğrafları görebilir ve onları arkadaşınız olarak ekleyebilirsiniz.

Fuckbook Arama

Arama sekmesinde aradığınız kullanıcının cinsiyetini belirleyebilir, kullanıcıların size yakınlığı, son çevrimiçi olma ve siteye üye olma zamanına göre aramanızı detaylandırabilirsiniz. Bu sekmede kullanıcılar karşınıza fotoğrafları ve özellikleriyle beraber bir liste halinde çıkacaktır.

Fuckbook Eşleşmeler

Fuckbook Eşleşmeler sekmesinde sitenin size uygun gördüğü, aradığınız cinsiyetten kullanıcıları görüntüleme imkanına sahipsiniz. Burada kullanıcıların fotoğraflarını, yaşlarını ve bulundukları konumunu görebilir ve beğendiğiniz kullanıcıların profillerinizi ziyaret edebilir, onların diğer fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Fuckbook Mesajlar VIP için

Fuckbook’ta size gelen mesajları görüntüleyebilmek ve bu mesajlara cevap yazabilmek için Premium Üyelik satın almanız gerekiyor. Premium Üyelik satın aldıktan sonra dilediğiniz üyeyle dilediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz. Bu sayede aradığını partneri bulmak oldukça kolaylaşacaktır.

Fuckbook Canlı Yayın

Bu sekmeye girdiğinizde yine Fuckbook’un olan başka bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz sitede canlı yayın açan kullanıcıları görebilir ve bu yayınları izleyebilirsiniz. Ancak bu sitede de bir üyelik açmanız gerekmekte.

Fuckbook Icebreaker VIP için

Türkçesi Buz kırıcı anlamına gelen Icebreaker özelliği yalnızca Premium Üyelik satın alanlara sunulan bir özellik. Fuckbook’a özgü bu özellik sayesinde site sizin yerinize size uygun gördüğü kişilere mesaj atıyor ve aradaki buzların erimesini sağlıyor. Bu şekilde kendinize uygun bir seks partneri bulma şansınız son derece yükselmiş oluyor.

Fuckbook VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Sınırsız mesaj ve hediye gönderebilme
Premium Paketi ve Karma Artışı
Icebreaker özelliğini kullanabilme
Üyelere cevap yazabilme

1 Günlük Premium Üyelik

1,00€

Sınırsız mesaj ve hediye gönderebilme
Premium Paketi ve Karma Artışı
Icebreaker özelliğini kullanabilme
Üyelere cevap yazabilme

Bir Aylık Premium Üyelik

39,99€

Sınırsız mesaj ve hediye gönderebilme
Premium Paketi ve Karma Artışı
Icebreaker özelliğini kullanabilme
Üyelere cevap yazabilme

Fuckbook Artılar ve Eksiler

Artılar

Kolay kullanım
Liste görünümü
Premium Üyelik
Yüksek üye sayısı

Eksiler

Yalnızca İngilizce dilinde hizmet vermesi
Mesajlaşabilmek için Premium Üyelik almanız gerek

Fuckbook kullanıcılar için

Artılar

İlişki sınırlaması yok
Amaca yönelik kullanım
Yeni üyeleri görüntüleyebilme
Screenshot

Son Olarak Benim Fuckbook Hakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Fuckbook dünya genelinde yaklaşık otuz milyon kullanıcıya sahip uluslararası bir arkadaşlık sitesi. Bir arkadaşlık sitesinden çok sosyal medya sitesi görünümüne sahip olan Fuckbook’u kullanırken diğer üyelerle nasıl hissettiğinizi paylaşabilir, siteye fotoğraf yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda diğer kullanıcılar arkadaşınız olarak ekleme imkanına da sahipsiniz. Ana sayfanızın Akış kısmında diğer kullanıcıların paylaştıkları gönderileri ve fotoğrafları görüntüleyebiliyorsunuz. Arama sekmesini kullanarak size yakın ve siteye yeni üye olmuş kullanıcıları görüntüleyebilir ve beğendiğiniz kullanıcıların profillerini ziyaret edebilirsiniz. Premium Üyelik aldığınız takdirde Fuckbook’un diğer avantajlarından da yararlanma imkanına sahipsiniz. Fuckbook seks partneri arama hizmeti sunan diğer siteler gibi amaca yönelik bir kullanım sunan son derece kullanışlı bir ücretsiz arkadaşlık sitesi.

Fuckbook Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Fırat, 26 yaşında

Ana sayfamdaki fotoğrafları rahatlıkla görüntülemek ve insanların o gün nasıl hissettiklerini öğrenmek çok hoş.

EVET 9 HAYIR 3
Şahin, 19 yaşında

Premium Üyelik ücreti birazcık daha ucuz olsa daha iyi olurdu aslında. Bunun dışında gayet iyi bir site

EVET 10 HAYIR 6
Melis, 24 yaşında

Her gün mesaj kutum dolup taşıyor. Birlikte yaramazlık yapacak yeni bir partner arıyorum.

EVET 41 HAYIR 13
Hasan, 32 yaşında

Bu siteyi bu yaşıma kadar keşfetmemiş olmama üzülüyorum. Kesinlikle kullanmaya devam edeceğim.

EVET 29 HAYIR 21

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com