Waplog

Victoria Milan
1.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Be Naughty
3.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar

Waplog Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
5,2/10
265 000+ / 21+
Waplog

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 5,3/10

Güvenlik: 5,8/10

Profil bilgileri ve grafikler: 5/10

Partner bulma potansiyeli: 5,3/10

Müşteri hizmetleri: 4,8/10

Fiyat: 5/10

Waplog Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Waplog’da Dünyanın Her Yerinden İnsanlarla Tanışın

Waplog kullanıcılarına yirmi bir dilde hizmet veren ve ilişki türlerine sınırlama koymayan uluslararası bir arkadaşlık sitesi. Türkiye’de iki yüz elli binden fazla kullanıcıya sahip Waplog’a ücretsiz şekilde kayıt olabiliyorsunuz. Aynı zamanda sosyal medya hesabınızı kullanarak da giriş yapabilirsiniz. Kendinize profil oluşturduktan sonra siteyi kolayca kullanabilirsiniz. İnternet sitesinde herhangi bir ücretli özelliğe sahip olmayan Waplog’un aynı zamanda telefonunuzda kullanabileceğiniz bir uygulaması da var. Bu uygulamada VIP üye olma seçeneğiniz mevcut. Ayrıca Waplog’da mesaj atabilmek için profilinizi onaylatmanız gerektiğini unutmayın.

Waplog’un Ücretsiz Özelliklerinin Tadını Çıkarın

Dünyanın dört bir yanından insanları tanıştırmayı hedefleyen ve sitesini ücretsiz şekilde kullanabileceğiniz Waplog’a kayıt olmak oldukça kolay. Adınızı, cinsiyetinizi ve yaşınızı girdikten sonra siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Waplog’a kayıt olmak oldukça kolay ve kayıt süresi son derece kısa. Siteyi kullanmaya başladıktan sonra bir fotoğraf yüklemek zorunda değilsiniz. Dilerseniz profilinize boyunuz, kilonuz, göz renginiz, en sevdiğin tv programları ya da filmler gibi kişisel bilgilerinizi ve zevklerinizi ekleyebilirsiniz.

Waplog’ın Ücretsiz Özellikleri

Waplog’a ücretsiz olarak üye olabilir ve sitede profil oluşturabilirsiniz. Popüler Fotoğraflar ve Öneriler hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hesabınızı onaylattıktan sonra üyelere mesaj gönderebilirsiniz. Kullanıcılara arkadaşlık isteği gönderebilir ve onların profillerini beğenebilirsiniz. Aynı zamanda sitenin detaylı arama özelliğini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

VIP Üyelik satın alanlar için Waplog

Waplog’da VIP üyeliği internet sitesinden satın alamıyorsunuz. Waplog’u VIP Üye olarak kullanmak istiyorsanız telefonunuza sitenin mobil uygulamasını indirmeniz gerek. Waplog’un mobil uygulamasını indirdikten sonra VIP Üyelik alma şansını elde ediyorsunuz. Satın alma işlemini kredi/banka kartı ve mobil ödeme yöntemleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Waplog’u VIP üye olarak kullanmaya başladıktan sonra şu avantajlardan yararlanabileceksiniz.

 • Diğer üyelere göre öne çıkma
 • Tamamen reklamsız kullanım
 • Sınırsız kişiyle mesajlaşma
 • Beğeniler, ziyaretçileri ve mesajınızı okuyanları görebilme
 • Özel profil temaları

Hesap nasıl kapatılır?

Waplog arkadaşlık sitesini kullanmaktan vazgeçerseniz hesabınızı birkaç kolay adımla kapatabilirsiniz. Sağ ya da sol üstteki profil resminize tıklayıp “Hesap Ayarlarına” girdikten sonra sayfada aşağı inip “Profili Sil” seçeneğini seçerek profilinizi silebilirsiniz. Profilinizi sildikten sonra aynı profile tekrar erişemezsiniz, aynı zamanda hesabınıza yüklediğiniz her şey silinecektir. Unutmayın ki VIP üyeliğinizi profilinizi silerek bitiremezsiniz, bunun için uygulamayı indirdiğiniz marketi kullanmanız gerekecektir.

Waplog Bekarlar Özellikleri

Waplog Yeni Arkadaşlar Edin

Waplog’a giriş yaptığınız zaman göze çarpan ilk özellik Waplog’un Yeni Arkadaşlar Edin sekmesi. Bu sekmeye girdiğiniz zaman karşınıza aradığınız cinsiyetten üyelerin profil fotoğrafları çıkacak. Böylece beğendiğiniz üyelerin profillerine girip onlar hakkında daha detaylı bilgiler öğrenebilir ve onların diğer fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Waplog Popüler Fotoğraflar

Waplog Popüler Fotoğraflar sekmesine girdiğinizde sitede en çok beğeni ve yorum alan fotoğrafları görebilirsiniz. Aynı zamanda göreceğiniz fotoğrafların neredeki ve hangi yaş aralığındaki kullanıcılara ait olacağını da belirleyebilirsiniz.

Waplog Öneriler

Waplog Öneriler sekmesine tıkladığınızda sitenin size aradığınız kriterlere göre seçtiği kullanıcıları görüntüleyebilir, bu kullanıcıları arkadaşınız olarak ekleyebilir, onlara mesaj gönderebilir ve o kalp işaretine tıklayarak o kullanıcıya onu beğendiğinizi gösterebilirsiniz. Her gün yaklaşık on adet değişik kullanıcı size Öneriler sekmesinde gösterilmekte. Bu şekilde aradığınız kriterlere uygun insanları daha kolay bulabilirsiniz.

Waplog Mesajlar

Waplog kullanırken kullanıcılara mesaj gönderebilmek için profilinizi onaylatmanız gerekmekte. Siteye kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinize gelen bağlantıya tıklayarak profilinizi onaylatabilirsiniz. Daha sonra istediğiniz üyeye mesaj atma imkanına sahipsiniz.

Waplog Favoriler

Waplog’daki Favoriler sekmesi iki kategoriye ayrılmış. Birisi favori profilleriniz, diğeri de favori fotoğraflarınız. Favori Profillerim sekmesinde şimdiye kadar favoriye aldığınız profilleri görüntüleyebilir ve bu profilleri tekrardan ziyaret edebilirsiniz. Favori Fotoğraflarım kategorisinde ise şimdiye kadar favorilere eklediğiniz kullanıcı fotoğraflarını görüntüleme imkanına sahipsiniz.

Waplog Ziyaretçiler

Waplog’un Ziyaretçiler sekmesinde sizin profilinizi ziyaret eden kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz. Eğer profilinizi ziyaret eden kullanıcılar arasında sizin de beğendikleriniz olursa onlara kolayca erişebilir, profillerini görüntüleyebilirsiniz. Unutmayın ki profillerini görüntülediğiniz insanların Ziyaretçiler sekmesinde siz de görüneceksiniz.

Waplog VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Diğer üyelere göre öne çıkma
Tamamen reklamsız kullanım
Sınırsız kişiyle mesajlaşma
Beğeniler, ziyaretçileri ve mesajınızı okuyanları görebilme
Özel profil temaları

Bir Aylık VIP Üyelik

35,99 TL

Diğer üyelere göre öne çıkma
Tamamen reklamsız kullanım
Sınırsız kişiyle mesajlaşma
Beğeniler, ziyaretçileri ve mesajınızı okuyanları görebilme
Özel profil temaları

Üç Aylık VIP Üyelik

29,00 TL (aylık)

Diğer üyelere göre öne çıkma
Tamamen reklamsız kullanım
Sınırsız kişiyle mesajlaşma
Beğeniler, ziyaretçileri ve mesajınızı okuyanları görebilme
Özel profil temaları

Bir Yıllık Gold Üyelik

26,25 TL (aylık)

Diğer üyelere göre öne çıkma
Tamamen reklamsız kullanım
Sınırsız kişiyle mesajlaşma
Beğeniler, ziyaretçileri ve mesajınızı okuyanları görebilme
Özel profil temaları

Waplog Artılar ve Eksiler

Artılar

Kolay ve kullanışlı arayüz
Hızlı kayıt olma imkânı
Sosyal medya hesabıyla giriş yapabilme
Arkadaşlık istekleri gönderebilme
Popüler fotoğrafları görüntüleyebilme

Eksiler

Profillerde detaylı bilgiler bulunmaması
Profil fotoğrafı olmayan kullanıcılar

Waplog kullanıcılar için

Artılar

Çevrimiçi üyeleri görüntüleyebilme
Civardaki kullanıcıları listeleme
Yaşınıza yakın olmayanları otomatik eleme
Screenshot

Son olarak benim Waplog hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Waplog Türkiye’yi iki yüz elli binden fazla üye kullanıyor. Yirmi bir dilde hizmet verdiği göz önünde bulundurulursa Waplog dünya çapında bir site diyebiliriz. Hızlıca kayıt olup yeni arkadaşlar bulabileceğiniz Waplog ücretsiz kullanabildiğiniz bir internet sitesi ve uygulamaya sahip. Böylece Waplog’u nerede olursanız olun kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda uygulamada VIP üyelik satın alabiliyorsunuz. Yakınınızda bulunanları, çevrimiçi üyeleri, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından arkadaş arayan üyeleri görüntüleyerek yeni arkadaş bulma serüveninizde Waplog’un avantajlarından sınırsızca yararlanabilirsiniz.

Waplog Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Mahmut, 32 yaşında

Diğer siteleri de denedim ancak artık Waplog’u kullanmayı tercih ediyorum. Bir problem yaşadığım zaman hızlı bir geri dönüş aldım.

EVET 4 HAYIR 4
Metin, 24 yaşında

Siteyi kullanmaya yeni başladım ancak sanırım aradığımı burada bulamayacağım.

EVET 10 HAYIR 5
Merve, 26 yaşında

Bu siteye girdiğimden beri mesaj kutum hiç boş kalmadı.

EVET 12 HAYIR 8
Riza, 40 yaşında

Hayattaki ikinci şansımı aramak için Waplog’u seçtim. Artık hayırlısı.

EVET 18 HAYIR 13

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com