Lavinsta

Pin-me
1.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Be Naughty
2.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar
Victoria Milan
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar

Lavinsta Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
4,5/10
75 000+ / 20+
Lavinsta

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 5/10

Güvenlik: 4,8/10

Profil bilgileri ve grafikler: 4,8/10

Partner bulma potansiyeli: 4,3/10

Müşteri hizmetleri: 4/10

Fiyat: 4/10

Lavinsta Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Lavinsta ile Sosyal Medya Kullanırken Yeni İnsanlarla Tanışın!

2018 yılında hizmet vermeye başlayan ve Türkiye’nin en kaliteli arkadaşlık sitesi olma iddiasıyla yola çıkan Lavinsta arkadaşlık sitesi, kullanıcılarını sosyal medya sitelerininkine benzer bir ara yüzle karşılıyor. Basit ve kolay çözülen bu ara yüz sayesinde kullanıcılar zaman tüneline içerik ekleyebiliyor ve paylaşımlarda bulunabiliyor. Böylelikle yeni insanlarla tanışmayı daha eğlenceli bir hale getirmeyi amaçlayan Lavinsta, hemen hemen yeni faaliyete geçen bir tanışma sitesi olarak çok üyeye sahip olmayı değil kaliteli üyelere sahip olmayı amaçlıyor. Ücretli ve ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz hizmetleri ile Lavinsta’da size dair birçok şey paylaşabilir, paylaşımlarınızda diğer kullanıcıları etiketleyebilir ve onların paylaşımlarına yorum yapabilirsiniz. Ayrıca detaylı arama özelliğiyle aradığınız kriterlere uygun insanları görüntüleyebilir, onların profillerini ziyaret edebilirsiniz. Lavinsta tüm akıllı cihazlarda kullanılabilen bir mobil uygulamaya da sahip.

Lavinsta’ya bir dakikada kaydolun

Adınızı/Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve e-posta adresinizi, konumunuzu, yaşınızı ve cinsiyetinizi girerek kolayca kaydolduğunuz Lavinsta sizden başka bir bilgi istemiyor. Siteye en az bir profil fotoğrafı yüklemek zorundasınız. Aynı zamanda profilinizdeki işaretli alanları doldurmadığınız sürece, yani kendiniz ve aradığınız insan hakkında temel bilgileri girmediğiniz sürece diğer kullanıcıların arama sonuçlarında çıkmıyor, diğer kullanıcılarla mesajlaşamıyorsunuz.

Lavinsta’nın ücretsiz özellikleriyle aradığınız aşkı bulun!

Lavinsta’da beğendiğiniz kullanıcıların profiline göz atıp onlar hakkında detaylı bilgi edinebilir, seçtiğiniz adaylarla konuşmaya başlamak için onlara göz kırpabilir ve onlarla mesajlaşabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz profile sahip üyenin paylaşımlarını, takip ettiklerini, takipçilerini ve beğenilerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda o kullanıcının yüklediği fotoğraflar arasında da gezinebilirsiniz.

Üyelerin profilinde siteye kayıt oldukları tarihten politik görüşlerine, göz renklerinden vücut yapılarına, kiminle yaşadığından alkol-sigara alışkanlıklarına kadar sorulan sorulara verdikleri cevapları da görebilirsiniz. Diğer kullanıcıların da sizin profilinizde doldurduğunuz bu alanları görüntüleyebileceğini unutmayın. Dahası, ayarlar kısmından zaman tünelinde neleri görmek istediğinizi, size hangi üyelerin mesaj atabileceğini ve mesaj bildirimlerini düzenleyebilirsiniz.

Gold Üyelik satın alanlar için Lavinsta

Lavinsta’ya ücretsiz üye olduğunuz zaman Standart Üye olarak görünürsünüz. Sitenin ücretli ayrıcalıklarından yararlanmak istediğiniz takdirde bir aylık, üç aylık, altı aylık ve on iki aylık Gold Üyelik paketlerinden birini seçebiliyorsunuz. Tüm bu paketlerin yanında LaviKredi hediyesi kazanıyorsunuz, ancak Gold Üyeliğe yalnızca Lavinsta’nın mobil uygulamasından geçilebiliyor. İşte Gold Üyelikte sizi bekleyen ayrıcalıklar:

 • Sınırsız mesaj gönderme hakkı
 • Gönderdiğiniz mesajların üst sıralarda yer alması
 • Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak
 • Önerilen Üyeler bölümünde üst sıralarda görünmek
 • Soru görüş ve önerilerinizin çok daha hızlı değerlendirilmesi
 • Çok daha az reklam görmek

Lavinsta Gold Üyelik otomatik olarak yenilenmez.

Hesap nasıl kapatılır?

Lavinsta kullanmayı bir süreliğine ya da tamamen bırakmak isteyebilirsiniz. Belki de gönlünüze göre birini bulduğunuzdan diğer kullanıcıların size erişmesini kısıtlamak istiyorsunuzdur. Lavinsta’da bu üç seçenek için de farklı imkanlar mevcut. Ayarlar bölümünden ulaşabileceğiniz bu imkanlarda “Hesabını devre dışı” bırak seçeneğiyle bir sonraki girişinize kadar hesabınızı dondurabilir, “Hesabını kalıcı olarak sil” seçeneğiyle hesabınızı ve bilgilerinizi tamamen silebilirsiniz. Ancak görünmez moda geçmek için belirli bir miktar kredi harcamanız gerekiyor.

Lavinsta Bekarlar Özellikleri

Aykırı Sorular

Diğer tanışma sitelerinin üyelerin birbirini tanıması amaçlı sorduğu klasik sorular yerine Lavinsta kullanıcılarına aykırı sorular sorarak diğer üyelerin onlar hakkında daha detaylı ve daha çabuk bilgi edinmesini sağlıyor.

Hediyeler

Her hediyenin kendine özel bir LaviKredi ücretinin bulunduğu bu sistemde kullanıcıların profilini ziyaret ettiğiniz sırada onlara çeşitli hediyeler gönderebilir, siz de diğer kullanıcılardan hediyeler alabilir ve bunları görüntüleyebilirsiniz.

Göz Kırpmalar

Bir kullanıcıyı beğendiyseniz ancak ilk mesajı atmaktan çekiniyorsanız bunu ona göz kırparak belli edebilirsiniz. Belki o da sizi beğenecek ve size yazacaktır.

Detaylı Arama

Kriterlerinizi tüm ayrıntılarıyla belirleyebileceğiniz detaylı aramada size en uygun kişileri görüntüleyebilir ve aradığınız kişiyi bulma yolculuğunda bir adım daha atmış olursunuz.

Takip

Diğer sosyal medya sitelerinde olduğu gibi Lavinsta arkadaşlık sitesinde de diğer kullanıcıları takip edebilir, sizi takip eden kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz.

Forum

Lavinsta Forumda Sinir Olduklarınız, Dilek ve Temenniler, Burçlar ve Astroloji gibi birçok başlık mevcut. Siz de kendi düşüncelerinizi bu başlıklar altında paylaşabilir, diğer kullanıcıların bu konular hakkında yaptıkları yorumları okuyabilirsiniz.

Ziyaretler

Lavinsta Ziyaretler özelliği size profilinizi gezenleri ve sizin de profilini gezdiklerinizi görüntüleme imkanı sunuyor. Böylece daha önceden beğenip takip ettiğiniz ya da göz kırptığınız kullanıcıların profillerine onları aramadan yeniden girebilir, ekledikleri fotoğraflara bakabilir ve bilgilerini yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Mesaj Kutusu

Lavinsta’da mesajlaşmanın en iyi yanlarından biri kimlerden mesaj alacağınızı belirleyebilmeniz. Herkesten, yalnızca aradığınız yaş grubundan, sadece takip ettiğiniz üyelerden, sadece fotoğrafı olan üyelerden ya da sadece Gold üyelerden mesaj almayı tercih edebiliyorsunuz.

En Beğenilen Paylaşım

Sitenin sol kısmında en beğenilen paylaşımı ve bu paylaşımı yapan üyenin profil resmini görebilir, o üyenin profilinde gezinebilirsiniz. En beğenilen paylaşımın altında ise diğer popüler üyelerin yaptıkları paylaşımlar sergilenmekte.

Lavinsta VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Sınırsız mesaj gönderme hakkı
Gönderdiğiniz mesajların üst sıralarda yer alması
Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak
Önerilen Üyeler bölümünde üst sıralarda görünmek
Soru görüş ve önerilerinizin çok daha hızlı değerlendirilmesi
Çok daha az reklam görmek

Bir Aylık Gold Üyelik

34,00 TL

Sınırsız mesaj gönderme hakkı
Gönderdiğiniz mesajların üst sıralarda yer alması
Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak
Önerilen Üyeler bölümünde üst sıralarda görünmek
Soru görüş ve önerilerinizin çok daha hızlı değerlendirilmesi
Çok daha az reklam görmek

Üç Aylık Gold Üyelik

19,33 TL (aylık)

Sınırsız mesaj gönderme hakkı
Gönderdiğiniz mesajların üst sıralarda yer alması
Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak
Önerilen Üyeler bölümünde üst sıralarda görünmek
Soru görüş ve önerilerinizin çok daha hızlı değerlendirilmesi
Çok daha az reklam görmek

Bir Yıllık Gold Üyelik

8,67 TL (aylık)

Sınırsız mesaj gönderme hakkı
Gönderdiğiniz mesajların üst sıralarda yer alması
Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak
Önerilen Üyeler bölümünde üst sıralarda görünmek
Soru görüş ve önerilerinizin çok daha hızlı değerlendirilmesi
Çok daha az reklam görmek

Lavinsta Artılar ve Eksiler

Artılar

Lavinsta Gold Üyelik ve Kredi satın alabilme
Size mesaj atabilecek olanları belirleme
Temel bilgileri girmeden siteyi kullanamama
Ziyaretçileri görebilme

Eksiler

Herkesin profilinizi puanlayabilmesi
Bir aylık Gold Üyelik ücretinin yüksek olması
Gold Üyeliği yalnızca telefondan satın alabilme

Lavinsta kullanıcılar için

Artılar

Kullanışlı ve çabuk öğrenilen bir ara yüz
Yalnızca ciddi ilişki değil, flört ve sevgili arayanlar da var
Forumda her konuda başlık bulabilirsiniz
Screenshot

Son olarak benim Lavinsta hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Tıpkı bir sosyal medya sitesi gibi işleyen Lavinsta kullanıcılarına kaliteli ilişkiler sunma vaadinde bulunuyor. Yani hem günlük hayatta kullandığınız sosyal medya sitelerindeki gibi paylaşımlar yapabiliyor, fikirlerinizi belirtebiliyor, diğer kullanıcıların fikirleri hakkında yorum yapabiliyor hem de yeni insanlarla tanışıp arkadaş ya da sevgili olabiliyorsunuz. Bu sebeplerden dolayı Lavinsta giderek daha fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilmekte ve üye sayısını her geçen gün artırmakta. Son yüklenen fotoğrafları, siteye yeni üye olanları ve çevrimiçi üyeleri görüntüleyerek takip ettiğiniz ya da mesajlaştığınız insanların dışındaki üyeleri de görme ve tanıma avantajına sahipsiniz.

Lavinsta Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Murat, 25 yaşında

Alışması gerçekten çok kolay bir site, üye olduktan sonra beş on dakika içerisinde çözdüm. Şimdiye kadar bir sahtecilikle de karşılaşmadım.

EVET 2 HAYIR 0
Salih, 35 yaşında

Sanırım kadın kullanıcı sayısı biraz az, eğer daha fazla kadın üye olursa daha da güzel bir site haline geleceğini düşünüyorum.

EVET 2 HAYIR 2
Zeynep, 29 yaşında

Bence arkadaşlık siteleri arasında en iyisi bu site. Herkese tavsiye ediyorum ben gayet iyi vakit geçiriyorum.

EVET 5 HAYIR 3
Cengiz, 33 yaşında

Şimdilik olumsuz bir tarafını görmedim. Gayet kullanışlı ve güzel bir site. Gold Üyelik de çok pahalı değil.

EVET 0 HAYIR 0

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com