Volye

Be Naughty
1.
Be Naughty
Be Naughty
  • Uluslararası kullanıcılar
  • Kolay kullanım
  • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
  • Jeton Sistemi
  • Uluslararası bir oluşum
  • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Victoria Milan
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
  • Tamamen anonim olabilme
  • Yüksek güvenlik sistemleri
  • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar

Volye Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
4,0/10
100 000+ / 25+
Volye

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 4/10

Güvenlik: 4/10

Profil bilgileri ve grafikler: 4/10

Partner bulma potansiyeli: 4/10

Müşteri hizmetleri: 3,8/10

Fiyat: 4,5/10

Volye Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Ücretsiz Tanışmanın Tadını Volye’de Çıkarın

Tamamen ücretsiz bir arkadaşlık sitesi olan Volye, 2014 yılından beri hizmet veriyor. Volye ücretsiz arkadaşlık sitesine sosyal medya hesabınızla ya da siteye kayıt olarak üye olabilirsiniz. Arkadaşlık sitelerine yeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıkmış olan Volye’ye üye olduktan sonra verdiğiniz mail adresine gelen doğrulama kodunu kullanarak profilinizi doğrulamanız gerekiyor. Kullanıcılarına birden fazla fotoğraf yükleme imkânı sunan sitede yüklenen fotoğraflar sıkı bir denetimden geçiyor. Bu şekilde uygunsuz ve müstehcen içerikli fotoğrafların siteye yüklenmesi engelleniyor. Oldukça sade ve basit bir kullanıma sahip Volye bir mobil uygulamaya sahip değil. Yani bu ücretsiz arkadaşlık sitesini yalnızca bilgisayar üzerinden kullanabilirsiniz.

Volye ile Yeni Arkadaşınızı Tamamen Ücretsiz Bulun

Volye’ye üye olmak için diğer sitelerde olduğu gibi kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi, doğum tarihinizi, cinsiyetinizi girmeniz ve şifrenizi belirlemeniz gerekiyor.

Bunları yapmak istemiyorsanız siteye sosyal medya hesabınız ile de giriş yapabilirsiniz. Daha sonra yaşadığınız yeri, mesleğinizi, eğitim durumunuzu ve medeni halinizi seçmeniz; nasıl bir karaktere sahip olduğunuzu ve nasıl birini aradığınızı yazmanız gerek. Size gelen mesajları e-posta ve anlık bildirim yoluyla alabildiğiniz Volye’de yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra yeni arkadaşınızı bulmanız için tek yapmanız gereken profillerde gezinmek.

Hesap nasıl kapatılır?

Volye sitesini kullanmak gerçekten çok basit. Üyeliğinizi silmek için arka arkaya sekmeler açmanıza ve uzun sorular cevaplamanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken sitede sağ üstte yer alan profil resminize tıklayıp Ayarlar sekmesini açmanız. Orada sol alt köşede “Üyeliğimi Sil” seçeneğini görebilirsiniz. Daha sonra üyelik silme sebeplerinden birini seçip hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

Volye Bekarlar Özellikleri

Hemen Bul

Hemen Bul özelliği sayesinde aradığınız arkadaş adayının cinsiyetini, yaş aralığını, şehrini ve mesleğini seçerek arama yapabilirsiniz. Seçtiğiniz kriterlere sahip üyeler liste halinde önünüze gelecek ve siz de bu üyelerin profillerini gezebileceksiniz.

Şimdi Tanış

Bu sekmede o anda çevrimiçi olan üyeleri profil fotoğrafları, yaşları ve bulundukları şehirle birlikte görüntüleyebilir, profillerine girdiğiniz üyelere ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.

Mesajlar

Diğer özellikler gibi tamamen ücretsiz olan mesajlaşma özelliğini kullanarak istediğiniz üye ile sınırsızca mesajlaşabilirsiniz.

Güvenli Arkadaşlık Önerileri

Volye’nin Güvenli Arkadaşlık Önerileri son derece faydalı bir hizmet. Bu sekmede Volye’yi nasıl güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz ve daha da önemlisi yeni insanlarla buluşurken nelere dikkat etmeniz gerektiği maddeler halinde sıralanmış.

Volye Artılar ve Eksiler

Artılar

E-posta adresi ile profil doğrulama
Sınırsız ve ücretsiz mesajlaşma
Yalnızca belirli kişilerden mesaj alabilme
Gelişmiş yapay zekâ sistemi

Eksiler

Mobil uygulamasının bulunmaması
Profil fotoğrafı olmayan kullanıcı sayısının çok olması

Volye kullanıcılar için

Artılar

Güvenli arkadaşlık önerileri sunması
Sade, basit ve kullanışlı bir internet sitesi olması
Çevrimiçi üyeleri görüntüleyebilme
Screenshot

Son olarak benim Volye hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

2014 yılından bu yana hizmet veren ve bunu tamamen ücretsiz olarak gerçekleştiren Volye arkadaşlık sitesi son derece sade ve basit bir kullanıma sahip. Kafa karıştırıcı hiçbir yanı olmayan Volye ücretsiz arkadaşlık sitesinde Türkiye’nin dört bir yanından insanlarla tanışabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yapay zekâ özelliği sayesinde herhangi bir profilde uygunsuz bir fotoğrafla karşılaşmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizi rahatsız eden kişileri engelleyebilir veya şikâyet edebilirsiniz. Volye’nin tamamen ücretsiz olması ve son derece kolay bir kullanıma sahip olması oldukça olumlu özellikler. Bu özelliklerden yararlanıp yeni arkadaşlarla tanışmak için tek yapmanız gereken Volye’ye üye olmak.

Volye Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Cüneyt, 23 yaşında

Benim gibi ciddi ilişki aramayanlar için gayet güzel bir site. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

EVET 1 HAYIR 0
Zehra, 20 yaşında

Benim gibi lise mezunu insanlarla rahatça tanışıp konuşabildiğim bu siteyi herkese tavsiye ediyorum.

EVET 1 HAYIR 0
Hakkı , 30 yaşında

Yalnızca mobil uygulamasının olmaması kötü. Siteden tanıştığım kızlarla yolculuk yaparken konuşamıyorum. Umarım yakında çıkar.

EVET 4 HAYIR 1
Ali Tolga , 26 yaşında

Kendi şehrimdeki online üyeleri aratıp onlara mesaj atabiliyorum. Hem de tamamen ücretsiz. Bu yüzden en sevdiğim site Volye oldu.

EVET 3 HAYIR 3

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com