Eskişehir’da Arkadaşlık

Eskişehir ve çevresinde online arkadaşlığı deneyimleyin
Tüm ipuçları ve püf noktalar burada

Eskişehirliler hangi arkadaşlık sitelerinde tanışıyor?

34 020 kişi şu anda çevrimiçi
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
Alper
çevrimiçi
Öykü
çevrimiçi
Sinan
çevrimiçi
115 800 kişi şu anda çevrimiçi
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
Melih
çevrimiçi
Asya
çevrimiçi
Çağatay
çevrimiçi
34 020 kişi şu anda çevrimiçi
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
Alper
çevrimiçi
Öykü
çevrimiçi
Sinan
çevrimiçi
16 380 kişi şu anda çevrimiçi
 • Cep Telefonu Uygulaması
 • Yüksek Kullanıcı Sayısı
 • Kolay eşleşme
Yiğit
çevrimiçi
Gizem
çevrimiçi
Yigit
çevrimiçi
569 560 kişi şu anda çevrimiçi
 • Sosyal Medya Arayüzü
 • Uluslararası Kullanıcılar
 • Yüksek Kullanıcı Sayısı
Can
çevrimiçi
Asya
çevrimiçi
Berke
çevrimiçi

Eskişehir’da nerede tanışılır?

Türkiye’nin üniversite öğrencileri tarafından en çok tercih edilen şehirlerinden biri olan Eskişehir’e tam bir öğrenci kenti denilebilir. Özellikle son 15-20 yıldır dünyaya örnek olan bir yer. Siz de Eskişehir’de yaşıyorsunuz ve yeni insanlarla mı tanışmak istiyorsunuz? Neden arkadaşlık sitelerini denemiyorsunuz? Online tanışma siteleri sayesinde Eskişehir ve çevresinde sizin gibi yeni insanlarla tanışmak isteyenleri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Seçeceğiniz bir arkadaşlık sitesi ya da onun mobil uygulaması sayesinde Eskişehir’de arkadaş arayanları görüntüledikten sonra burada her yaştan ve her meslekten kullanıcının yeni insanlarla tanışmak istediğini göreceksiniz. Utangaç mısınız? Çok mu yoğunsunuz? Evden çıkasınız yok mu? Yeni insanlarla tanışmak için tek başınıza ya da arkadaşlarınızla bir yere gidip saatlerce oturmaktan sıkıldınız mı?

İnternetteki arkadaşlık siteleri sizi bekliyor. Küçük ve güzel bir şehir olan Eskişehir’de tek gecelik ya da ciddi bir ilişki arayanları, sevgili bulmaya çalışanları arkadaşlık sitelerinden görüntülemek son derece kolay. Tek yapmanız gereken bir online tanışma sitesine kaydolmak.

Eskişehir’de yaşayan insanların profillerinde özgürce dolaşabilir, beğendiğiniz insanlara mesaj atabilir ve onlarla tanışabilirsiniz. Yeni tanıştığınız insanı yakından tanımak için bir randevu ayarlamaya karar vermek isterseniz Eskişehir’de buluşacak yer bulmak hiç zor değil. Şehri sürekli olarak canlı tutan yoğun öğrenci nüfusu sayesinde sosyalleşme alanları da oldukça zenginleşmiş durumda.

Nerede buluşmalı?

Şehrin içinden geçen Porsuk Çayı’nın etrafındaki bölgeye Adalar deniyor. Gençler gündüzleri genellikle burada serpme kahvaltı yapmayı tercih ediyor. Siz de ilk buluşmanızda kahvaltı yapmak ve karşılıklı çay içip suyun akışını izlemek isterseniz buradaki restoranları tercih edebilirsiniz. Gençler bu mekânlarda kahvaltı yaptıktan sonra öğle saatlerinde kart oyunları ya da masa oyunları oynamayı seviyor. Adalar haricinde İki Eylül Caddesi de gençlerin uğrak yerlerinden biri. İstanbul’daki İstiklal Caddesi’ne benzerliğiyle tanınan bu caddedeki barlar ve restoranlar da gençler tarafından çokça tercih ediliyor. Siz de gençseniz ve bir randevuya çıkacaksanız partnerinizi Adalar ya da İki Eylül’deki mekânlara ister sabah ister de akşam buluşmak için davet edebilirsiniz.

Yapay bir plaja sahip Kentpark Eskişehir’in sembol yerlerinden biri. Orta yaşlı insanlar da genelde burada olmayı tercih ediyor.

Siz de günün yorgunluğunu atmak, çeşitli etkinlikler yapmak ya da yapay plajın hoş manzarasını izleyerek içeceğinizi yudumlamak istiyorsanız Kentpark’a gidebilirsiniz. Odunpazarı'nın tarihi yapısı da orta yaşlıların ve yaşlıların ilgisini çekmekte. Şehir merkezinin yakınında bulunan bu evler size Eskişehir’in geçmişi hakkında bilgi verecektir.

Balmumu Müzesi, Lületaşı Müzesi, Havacılık Müzesi ve El sanatları çarşısı Eskişehir’de yaşlıların gezip görmeyi tercih ettiği yerler arasında. Siz de yaşlı partnerinizi buralara götürerek eğlenceli bir ilk buluşma deneyimi yaşayabilirsiniz. Odunpazarı’nın üzerindeki Şelale Park’a çıkıp Eskişehir manzarası eşliğinde güzel bir sohbete dalabilirsiniz.

Eskişehir’da kaç erkek yaşıyor?

Bu öğrenci kentinde 871.187 kişi yaşamakta ve bunlardan 434.112’si erkek. Bu yarım milyona yakın erkek nüfusundan biriyle tanışmak için tek yapmanız gereken internetteki arkadaşlık sitelerinden birisine kaydolmak. Orada Eskişehir’de kadın arkadaş arayan erkekleri görüntüleyebileceksiniz.

Online arkadaşlık sitelerini kullanmanın en büyük avantajlarından biri profilini görüntülediğiniz ve mesajlaştığınız kişinin tek gecelik bir ilişki mi yoksa ciddi bir ilişki mi istediğini bilebilmek ya da ona bu soruyu doğrudan sorabilmek. Siz de ilginizi çeken erkeklerle tanışmak için bu arkadaşlık sitelerinden birine kaydolun ve yeni insanlarla tanışmanın tadını çıkarın.

Erkeklerle tanışmak istiyorum

Eskişehir’da kaç kadın yaşıyor?

Yaklaşık 1 milyon kişinin yaşadığı Eskişehir’de kadın sayısı 437.075. Yani bir erkek olarak oldukça fazla seçeneğe sahipsiniz. Yarım milyona yakın kadın nüfusu içerisinde sarışın, esmer, zayıf ya da kilolu, nasıl kadınlardan hoşlanıyorsanız hoşlanın, sayısız farklı kadını arkadaşlık sitelerinde bulabilirsiniz.

Profilini görüntülediğiniz kadınların kendi özelliklerini ve partnerinde aradığı özellikleri okuyun ve size uygun olduğunuza karar verirseniz mesaj atmaktan çekinmeyin. Unutmayın, kadınlar genellikle ilk mesajı karşı tarafın atmasını bekler.

Kadınlarla tanışmak istiyorum
Türkiye'deki popüler arkadaşlık siteleri
49% kadın / 51% erkek
1.
Fuckbook
Fuckbook
 • Sosyal Medya Arayüzü
 • Uluslararası Kullanıcılar
 • Yüksek Kullanıcı Sayısı
21+
ideal yaş
29 000 000+
bekarlar
49% kadın / 51% erkek
2.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
47% kadın / 53% erkek
3.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar
Bu bölgede tanışın
Bu sayfa yardımcı oldu mu?
İçeriği beğendiniz mi?
1 1

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com