Ankara’da Arkadaşlık

Ankara ve çevresinde online arkadaşlığı deneyimleyin
Tüm ipuçları ve püf noktalar burada

Ankaralılar hangi arkadaşlık sitelerinde tanışıyor?

24 360 kişi şu anda çevrimiçi
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
Alper
çevrimiçi
Öykü
çevrimiçi
Sinan
çevrimiçi
142 920 kişi şu anda çevrimiçi
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
Melih
çevrimiçi
Asya
çevrimiçi
Çağatay
çevrimiçi
24 360 kişi şu anda çevrimiçi
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
Alper
çevrimiçi
Öykü
çevrimiçi
Sinan
çevrimiçi
17 085 kişi şu anda çevrimiçi
 • Cep Telefonu Uygulaması
 • Yüksek Kullanıcı Sayısı
 • Kolay eşleşme
Yiğit
çevrimiçi
Gizem
çevrimiçi
Yigit
çevrimiçi
560 860 kişi şu anda çevrimiçi
 • Sosyal Medya Arayüzü
 • Uluslararası Kullanıcılar
 • Yüksek Kullanıcı Sayısı
Can
çevrimiçi
Asya
çevrimiçi
Berke
çevrimiçi

Ankara’da nerede tanışılır?

Çoğumuz Ankara’yı memur kenti olarak biliriz, Ankara’dan sıkıcı ve gri bir şehir olarak bahsedildiğini de hep duymuşuzdur. Ancak başkent her gün gelişen ve değişen, oldukça güzel imkânlara sahip olan bir şehir. Siz de başkentte yaşıyorsanız hangi meslekten ve hangi yaş grubundan olursanız olun yeni insanlarla tanışmak için arkadaşlık sitelerini kullanabilir, Ankara’da yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Online hizmet veren tanışma siteleri her yaştan ve meslekten kişilere internet üzerinden yeni insanlarla tanışıp konuşma fırsatı sunuyor. Neden yeni arkadaşınızı internetten bulmayasınız? Sonuçta herkes hayatının aşkıyla bir barda ya da kütüphane tanışmak zorunda değil.

Ayrıca arkadaşlık sitelerinde insanların kendileri hakkında girdikleri bilgileri ve cevapladıkları soruları okuyarak onlar hakkında detaylı bilgiler edinme şansınız var. Yeni tanıştığınız insanlara soramayacağınız soruları arkadaşlık sitelerinde profil oluşturan üyelerin profillerinde çoktan cevaplamış olduğunu göreceksiniz.

Arkadaşlık sitelerinde tanıştıktan ve bir süre mesajlaştıktan sonra buluşmaya karar verdiyseniz, Ankara’da buluşacak yer bulmada zorlanmayacaksınız. Başkent size kültürel aktivitelerden huzurlu yürüyüşlere, alışveriş merkezlerinden tiyatrolara kadar birçok imkân sunuyor. Siz de ilk buluşmanızı bu imkânlardan birini seçerek gerçekleştirebilir, yeni arkadaşınızla güzel bir yolculuğun ilk adımını atabilirsiniz.

Nerede buluşmalı?

Başkent sanılanın aksine etkinlik açısından son derece zengin bir şehir. Bunu yüksek öğrenci nüfusuna da borçlu. Ankara’da gençler gündüzleri Ayrancı’daki 3. nesil kahvecilerde, Kızılay’daki simit fırınlarında, Tunalı ve Bahçelievler’deki restoranlarda oluyor. Birbirini bir arkadaşlık sitesi aracılığıyla tanıyan gençler de ilk buluşmaları için genellikle bu semtlerden birini tercih ediyor. Siz de tanışma sitelerinden bulduğunuz ve randevuya çıkacağınız yeni arkadaşınızı buralarda bir mekâna davet edebilirsiniz. Başkentteki gençler akşam olduğu zaman Sakarya Caddesi’ndeki ya da Tunalı’daki barlarda ya da gece kulüplerinde oluyor. Geceleri Atatürk Orman Çiftliği’nde kokoreç yemek ise adeta bir gelenek haline gelmiş. Buralardaki mekânlar özellikle üniversiteli gençlerin tercih ettiği türden yerler. İlk buluşmanızı yukarıda bahsedilen yerlerden birinde gerçekleştirmek istemiyorsanız şehrin her yerine yayılmış alışveriş merkezlerini gezebilir, buralardaki sinemalara gidebilirsiniz.

Başkent’te eğlenmek için genç olmanıza gerek yok. Kalabalık yerlerden hoşlanmıyorsanız ve yeni arkadaşınızla sakin bir yerde buluşmak istiyorsanız Seğmenler Parkı tam size göre.

Burada doğa ile iç içe güzel bir yürüyüş yapabilir, çimlere ya da banklara oturup güzel bir sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Kuğulu Park da bu konuda rağbet gören yerlerden biri. Ayrıca aracınız bulunuyorsa başkentte Göksu gölü gibi ziyaret edip etrafında gezebileceğiniz birçok güzel göl mevcut. Etkinlik gerçekleştirmek istiyorsanız Ankara’nın dört bir yanındaki Devlet Tiyatroları ucuz fiyatlarıyla oldukça cazip.

Yaşlılar ise başkentte müzeleri gezmeyi tercih ediyor. Ankara müze açısından oldukça zengin ve bu müzelerin çoğu Altındağ’da bulunuyor. Siz de yaşlıysanız ve yeni arkadaşınızla ilk defa buluşacaksanız bu müzelerden birini tercih edebilirsiniz. Yalnızca bir şeyler içmek ve sohbet etmek istiyor ancak bunu sessiz ve sakin bir yerde yapmak istiyorsanız Hamamönü’nü tercih edebilirsiniz. Burada Türk kahvesi içmek Ankara’da kesinlikle yapılması gerekenlerden biri. Keçiören’de teleferiğe binmek de size romantik bir gezi yaşatabilir.

Ankara’da kaç erkek yaşıyor?

Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehri olan Ankara’da 5.503.985 kişi yaşıyor ve bunlardan 2.728.900’ü erkek. Siz de üç milyona yakın erkek içerisinden size uygun biriyle tanışmak için arkadaşlık sitelerini kullanabilirsiniz. Seçeceğiniz kriterlere göre yakınınızdakileri görüntüleyebilir, onlarla randevuya çıkabilirsiniz.

Merak etmeyin, arkadaşlık sitelerinde her yaştan kadına ilgi duyan erkek var. Tek yapmanız gereken bu sitelere ücretsiz şekilde kayıt olmak. Belki de hayatınızın aşkı sizden ilk mesajı atmanızı bekliyordur.

Erkeklerle tanışmak istiyorum

Ankara’da kaç kadın yaşıyor?

Ankara’da yaşayan 5.503.985 kişiden 2.775.085’i kadın. Siz de bir tanışma sitesi seçip üye olduktan sonra kriterlerinizi belirleyip size yakın kadınları görüntüleyebilirsiniz. Yaklaşık üç milyonluk bir kadın nüfusuna sahip başkentte aradığınız kadını bulma ihtimaliniz son derece yüksek.

Özellikle orta yaşlarına yaklaşmış kadınların çoğunun arkadaşlık sitelerini ciddi bir ilişki bulup evlenmek için kullandığını unutmayın. Siz de ciddi bir ilişkiye başlamak istiyorsanız bu kadınlara ilk mesajı atmaktan çekinmeyin. Bir süre konuştuktan sonra tanıştığınız kişiyle bir randevu ayarlayabilir, oturup yüz yüze konuşarak birbirinize göre olup olmadığınızı rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Kadınlarla tanışmak istiyorum
Türkiye'deki popüler arkadaşlık siteleri
47% kadın / 53% erkek
1.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar
49% kadın / 51% erkek
2.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
48% kadın / 52% erkek
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar
Bu bölgede tanışın
Bu sayfa yardımcı oldu mu?
İçeriği beğendiniz mi?
0 1

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com