Nasipse

Pin-me
1.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Be Naughty
2.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar
Victoria Milan
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar

Nasipse Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
5,3/10
125 000+ / 25+
Nasipse

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 5,3/10

Güvenlik: 5,8/10

Profil bilgileri ve grafikler: 4,8/10

Partner bulma potansiyeli: 5,3/10

Müşteri hizmetleri: 5,3/10

Fiyat: 5,3/10

Nasipse Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Evlenmek İsteyenlerin Buluşma Adresi Nasipse

Nasipse 11 yıldan beri Türkiye’de evlenmek isteyenleri bir araya getiren ciddi ve güvenilir bir evlilik sitesi. Yani bu siteyi tek gecelik ilişkiler yaşamak, seks partneri bulmak, flört ya da sevgili aramak için kullanamıyorsunuz. Nasipse’yi yalnızca evlenmek niyetinde olan insanlar kullanıyor. Her tanışma sitesinde olduğu gibi Nasipse’ye giriş yaptıktan sonra kendinize detaylı bir profil oluşturmanız lazım. Nasipse’yi öne çıkaran özelliği son kayıt olurken son derece detaylı sorular sorması. Bu şekilde size en uygun eşi karşınıza çıkarmayı hedefliyor. Profilinizi oluşturduktan sonra sosyal medya hesabınızdan siteye fotoğraf ekleme şansına sahipsiniz. İki tür üyelik şekli sunan Nasipse’de Özel Üyelik satın alarak sitenin ücretli özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Nasipse’nin aynı zamanda telefonunuzda da kullanabileceğiniz bir uygulaması mevcut.

Nasipse’deki Detaylı Profillerle Kendinize Uygun Birini Bulabilirsiniz

Nasipse’ye üye olmak için öncelikle cinsiyetinizi ve rumuzunuzu seçmeniz, e-posta adresinizi girmeniz ve kendinize bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Siteye üye olduktan sonra on bir adımdan oluşan bir anket çıkıyor karşınıza. Bu on bir adımlık ankette fiziksel özelliklerinizden hayat tercihlerinize, hobilerinizden mesleğinize ve eşinizde aradığınız, olmasını istediğiniz özelliklere kadar birçok soru cevaplamak durumundasınız. Bu soruları cevapladıktan sonra dilerseniz evlilik düşüncelerinizi belirttiğiniz bir Evlilik Testine girebiliyorsunuz. İsterseniz bu testi atlayıp profilinize giriş yapabilirsiniz. Nasipse’yi kullanırken bir fotoğraf yüklemek zorunda değilsiniz ancak fotoğraf yüklerseniz bir eş bulma şansınız bir hayli artacaktır.

Nasipse’nin ücretsiz özellikleri

Nasipse’ye ücretsiz kayıt olabilir ve bir profil oluşturabilirsiniz. Siteye isterseniz sosyal medya hesabınızı kullanarak da giriş yapabilirsiniz. Ücretsiz şekilde profil oluşturduktan sonra siteye fotoğraflar yükleyebilir ve sosyal medya hesabınızdan fotoğrafları Nasipse profilinize aktarabilirsiniz.

Ana sayfada kullanıcıları görüntüleyebilir, onlara selam ya da günde 3 adet hazır mesaj gönderebilir, onları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Sms sistemine kayıt olarak sms gönderilebilen üyeler listesine kayıt olabilirsiniz. Ancak sms göndermek için siteden sms paketi sayın almanız gerekli.

Nasipse Altın Üyelik

Nasipse’de dört adet Özel Üyelik paketi bulunmakta. Bunlar bir aylık, üç aylık, altı aylık ve bir yıllık olmak üzere sıralanıyor. Ödemelerinizi yapmak için birçok yol mevcut. Bunlar havale/eft, kredi kartı ve banka kartı, mobil ve özel para gönderme hizmetlerinden oluşuyor. Nasipse’de özel üyelik satın alırsanız şunları yapabilirsiniz:

 • Sınırsız mesaj gönderebilme
 • Tüm üyelerden mesaj alma
 • Online görüşme yapabilme

Nasipse’de Özel Üyelik otomatik olarak yenilenmiyor.

Hesap nasıl kapatılır?

Nasipse’de hesabınızı kapatmak ve hesabınızı dondurmak üzere iki seçeneğiniz var. İkisine de aynı yerden kolayca ulaşabilirsiniz. Sitede sağ üstteki ayarlar butonuna tıkladığınız zaman Üyelik Dondur ve Üyelik İptali seçeneklerinin alt alta durduğunu göreceksiniz. Üyeliğinizi dondurursanız profiliniz diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemez ancak Özel Üyeliğiniz varsa işlemeye devam eder. Üyeliğinizi dondurduktan sonra istediğiniz zaman profilinizi geri açabilirsiniz. Üyelik iptali yaptığınız takdirde Özel Üyeliğiniz sonlanacak, profilinizdeki tüm bilgiler silinecektir. Unutmayın ki üyeliğinizi iptal ederseniz aynı rumuzla tekrar kayıt olamazsınız.

Nasipse Bekarlar Özellikleri

Nasipse Online Üyeler

Nasipse’nin site içi özellikleri ana sayfada sol tarafta sıralanmış durumda ve bunlardan ilki Online Üyeler. Bu sekmeye girdiğinizde sitede o anda çevrimiçi olan üyelerin listesini bulacaksınız. Bu listede kullanıcıların profil resimleri ve profil açıklamalarını, yaşadığı yerleri, medeni hallerini ve yaşlarını görebilirsiniz. Bu şekilde kendinize uygun bulduklarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Nasipse Yeni Üyeler

Nasipse’nin sunduğu başka bir hizmet de sitedeki yeni üyeleri görebilme imkânı. Bu şekilde sitedeki mevcut üyelerle herhangi bir iletişim kuramadıysanız yeni eş adaylarını buradan görüntüleyebiliyorsunuz. Yine burada da bir liste var ve bu liste üyelerin yaşlarını, yaşadıkları yerleri, medeni hallerini, profil açıklamalarını ve profil fotoğraflarını görebilirsiniz.

Nasipse Son Resimler

Sizin için yalnızca karakter önemli değilse, dış görünüşe de önem veriyorsanız aradığınız eş adayını siteye yüklenen yeni fotoğraflar arasında gezinerek de bulabilirsiniz. Nasipse’nin Son Resimler sekmesinde kullanıcıların yüklediği yeni fotoğrafları görüntüleyebilir, bu kullanıcıların profillerini ziyaret edebilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Nasipse Detaylı Arama

Nasipse’ye kayıt olurken birçok özelliğinizi belirtiyor ve kendinize detaylı bir profil oluşturuyorsunuz. Detaylı Arama sekmesinde ise bu sefer eşinizde aradığınız özellikleri belirleyebiliyor ve aramanızı detaylandırabiliyorsunuz. Böylece belirlediğiniz kriterlere en fazla uyan üyeler karşınıza çıkıyor.

Nasipse Favoriler

Nasipse’de kullanıcılar birbirlerini Favoriler listesine ekleyebiliyor. Siz de kendi favorilerinizi Favorilerim sekmesinde görebilirsiniz. Sizi favorilerine ekleyenleri de görme şansınız var. Aynı zamanda favorileriniz arasında kimin çevrimiçi olduğunu gösteren Online Favoriler kısmı da son derece kullanışlı.

Nasipse Selamlama

Bazen birisini beğenseniz de onunla nasıl iletişime geçeceğinizi bilemezsiniz. Bu gibi bir durumda beğendiğiniz eş adayına selam gönderebilir ve onu beğendiğinizi belli edebilirsiniz. Selam gönderdikten sonra mesajlaşma ihtimaliniz artacaktır. Size kimin selam gönderdiğini görebileceğiniz bir sekme de mevcut.

Nasipse VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Sınırsız mesaj gönderebilme
Tüm üyelerden mesaj alma
Online görüşme yapabilme

Bir Aylık Özel Üyelik

59,90 TL

Sınırsız mesaj gönderebilme
Tüm üyelerden mesaj alma
Online görüşme yapabilme

Üç Aylık Özel Üyelik

33,30 TL (aylık)

Sınırsız mesaj gönderebilme
Tüm üyelerden mesaj alma
Online görüşme yapabilme

Altı Aylık Özel Üyelik

21,65 TL (aylık)

Sınırsız mesaj gönderebilme
Tüm üyelerden mesaj alma
Online görüşme yapabilme

Bir Yıllık Özel Üyelik

12,49 TL (aylık)

Sınırsız mesaj gönderebilme
Tüm üyelerden mesaj alma
Online görüşme yapabilme

Nasipse Artılar ve Eksiler

Artılar

Son derece detaylı tanıma soruları
Son yüklenen fotoğrafları görebilme
Özel Üyelik satın alabilme
Yalnızca evlenmek için kullanılması
Hesap dondurabilme

Eksiler

Mesaj atabilmek için Özel Üyelik almak zorunda olmak
Fotoğraf yüklemeden de kullanılabiliyor

Nasipse kullanıcılar için

Artılar

Sosyal medya kadar kolay kullanım
Sms listesi olması
Kullanıcıları engelleyebilme
Screenshot

Son olarak benim Nasipse hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Ciddi ve güvenilir bir eş bulma hizmeti sunduğunu belirten Nasipse kullanıcılarına on bir yıldır hizmet veriyor ve ana sayfasında da Nasipse’yi kullanarak dünya evine giren çiftlerinden bazılarını gösteriyor. Son derece detaylı kriterler belirlemenize imkân sağlayan Nasipse bu şekilde eş adayınızı size en uygun adaylar arasından seçme fırsatı sunuyor. Nasipse’nin farklı avantajlarından yararlanmak isterseniz bir Özel Üyelik alarak aradığınız eşi bulma şansınızı artırabilirsiniz. Unutmayın ki Nasipse’yi yalnızca evlilik düşünüyorsanız kullanabilirsiniz.

Nasipse Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Recep, 42 yaşında

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım, şimdilik memnunum.

EVET 5 HAYIR 3
Songül, 28 yaşında

Sms listesine girdim ama henüz mesaj alamadım. Umarım aradığımı burada bulurum.

EVET 6 HAYIR 8
Nur, 38 yaşında

Gelen mesajlara yetişemiyorum diyebilirim, yeni eşimi burada bulacağıma inanıyorum.

EVET 11 HAYIR 5
Mehmet, 45 yaşında

Adeta ikinci bahar yaşıyorum. Böyle siteler kullanmam diyordum ama farkını üye olunca fark ettim.

EVET 16 HAYIR 8

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com