Horny Hub

Fuckbook
1.
Fuckbook
Fuckbook
 • Sosyal Medya Arayüzü
 • Uluslararası Kullanıcılar
 • Yüksek Kullanıcı Sayısı
21+
ideal yaş
29 000 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Be Naughty
3.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar

Horny Hub Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
8,3/10
180 000+ / 23+
Horny Hub

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 8,3/10

Güvenlik: 9,3/10

Profil bilgileri ve grafikler: 8,8/10

Partner bulma potansiyeli: 8,8/10

Müşteri hizmetleri: 7/10

Fiyat: 7,8/10

Horny Hub Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Yeni Seks Partneriniz Horny Hub’da Sizi Bekliyor

Yirmi altı ülkede hizmet veren Horny Hub insanları kendi ülkesinde ya da kendi şehrinde yaşayan insanlarla tanıştırmak ve konuşturmak üzerine kurulmuş bir ücretsiz arkadaşlık sitesi. Evde ya da dışarıda oturduğunuz yerden yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız, tanımadığınız insanlarla sohbet etmek ve bir şeyler yaşamak istiyorsanız Horny Hub tam da bunun için geliştirilmiş bir site. Cinsel içerikli fotoğraflar gönderip almak istiyorsanız, cinsel içerikli konuşmalar yapmak hoşunuza gidiyorsa ya da kendinize basitçe yeni bir seks partneri aramak istiyorsanız da Horny Hub’ı kullanabilirsiniz. Üstelik Horny Hub’ı kullanabilmek için İngilizce bilmenize de gerek yok. Türkçe olarak da hizmet veren bu ücretsiz arkadaşlık sitesinde Türkiye’den ve özellikle Türkiye’nin büyük şehirlerinden çok sayıda kullanıcı olduğunu söylemek gerek. Son derece basit bir arayüze sahip olan Horny Hub’ı yalnızca bilgisayarınızdan değil tabletinizden ya da telefonunuzdan da kullanabiliyorsunuz.

Horny Hub’a Kayıt Olmak Yalnızca 2 Dakikanızı Alacak

İnternet tarayıcınıza Horny Hub yazdığınız zaman karşınıza çıkan ilk siteye girerek bu ücretsiz arkadaşlık sitesine ulaşabiliyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra ise siteye kayıt olmak gerçekten çok kolay. Cinsiyetinizi ve aradığınız cinsiyeti, kullanıcı adınızı, doğum tarihinizi, e-postanızı ve yaşadığınız yeri girip kendinize bir şifre belirlemeniz gerekiyor. İşte bu kadar! Daha sonrasında yeni flörtünüzü ya da seks partnerinizi Horny Hub ücretsiz arkadaşlık sitesinde aramaya başlayabilirsiniz. Siteye üye olduğunuz zaman herhangi bir fotoğraf yüklemeniz ya da kendiniz hakkında bilgiler vermeniz gerekmiyor ancak bunları yaparsanız şansınız çok daha fazla olacağını hatırlatalım. Aynı zamanda verdiğiniz e-posta adresine gelen linke tıklayarak profilinizi onayladığınızda ücretsiz jeton kazanma fırsatına sahipsiniz. Kazandığınız bu jetonları diğer üyelerle mesajlaşmak için kullanabiliyorsunuz.

Horny Hub’ın Ücretsiz Özellikleri

Öncelikle Horny Hub’a kayıt olmanın ve bir profil oluşturmanın tamamen ücretsiz olduğunu söyleyelim. Bu ücretsiz arkadaşlık sitesine fotoğraf yüklemek ve diğer kullanıcıların profillerini ve fotoğraflarını görüntülemek de ücretsiz. Ziyaret ettiğiniz profilleri beğenebilir ve onları pinleyebilirsiniz.

Aynı zamanda sizin profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini görebilir, sitenin Araştır ve Hızlı Flört özelliğini yine ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sitenin detaylı arama özelliğini kullanarak aradığınız kişinin hangi şehirde yaşadığını, yaşını ve ilgi alanlarını tek tek seçebilirsiniz.

Premium Üyelik satın alanlar için Horny Hub

Horny Hub’da düzenli olarak aylık ödemeler yapmak yerine sitenin ileri özelliklerini kullanabilmek için jeton satın almanız gerekiyor. Bu jetonlar 5 farklı paket halinde sunulmuş durumda. Yani tek seferde 200, 300, 900, 2.000 ya da 6.000 jeton satın alabiliyorsunuz. Bu jeton paketlerinden birini seçtiğiniz takdirde aşağıdaki özelliklerden yararlanmaya başlayacaksınız.

 • Mesaj gönderme
 • Fotoğraf gönderme
 • Profili öne çıkarma

Horny Hub’da jeton almak için kredi kartınızı kullanabilirsiniz.

Hesap nasıl kapatılır?

Aradığınızı bulduysanız ya da bu ücretsiz arkadaşlık sitesini daha fazla kullanmak istemiyorsanız hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Eğer Horny Hub’daki hesabınızı kaldırmak istiyorsanız bu işlem de aynı kayıt olma işlemi gibi oldukça kısa ve kolay. Yapmanız gereken profilinize girip sağ üst kısımdaki seçeneklerden Ayarlar menüsüne girmek. Burada Hesabımı Sil seçeneğine tıklayarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Ancak unutmayın ki bir kez hesabınızı silerseniz aynı hesaptaki bilgilerinize bir daha ulaşamazsınız. Bu yüzden hesabınızı silerken iyi düşünmenizi tavsiye ediyoruz.

Horny Hub Bekarlar Özellikleri

Horny Hub Araştır

Horny Hub Araştır sekmesine Ana Sayfadan ulaşabildiğiniz gibi sitenin diğer sekmelerinde gezinirken de ulaşabilirsiniz. Araştır kısmında siteye üye olan kullanıcılar profil fotoğrafları, kullanıcı adları, yaşları ve yaşadıkları şehirleriyle birlikte görüntüleyebilir ve beğendiğiniz üyelerin profillerini ziyaret edebilirsiniz.

Horny Hub Hızlı Flört

Horny Hub’ın Hızlı Flört sekmesi sitenin verdiğiniz bilgilere göre sizinle eşleştirdiği kullanıcıları görüntüleme şansına sahip olduğunuz bir sekme. Burada karşınıza çıkan kullanıcıları beğenme işaretine basarak seçebilir ya da beğenmediyseniz çarpı işaretine basabilirsin. Buradaki kullanıcıların profillerini de ziyaret edebileceğinizi unutmayın.

Horny Hub Pinler

Pinleme özelliği çoğu ücretsiz arkadaşlık sitesinde olmayan bir özellik. Pinleme özelliği sayesinde sitede gezinirken gördüğünüz ve hoşunuza giden kullanıcıların profillerini unutmamak için onları pinleyebiliyorsunuz. Böylece adlarını hatırlamak ya da yeniden arama yapmak uğraşından kurtulmuş oluyorsunuz. Pinlerinize eklediğiniz kullanıcıların profillerini istediğiniz zaman istediğiniz cihazdan ziyaret etme şansına sahipsiniz.

Horny Hub Sohbet

Horny Hub’da mesajlaşma sistemi basit bir jeton sistemiyle çalışıyor. Mesaj almak tamamen ücretsizken mesaj göndermek mesaj başına 40 jeton olarak ücretlendirilmiş. Yeni yeterli jetonunuz olduğu zaman istediğiniz kullanıcıya istediğiniz kadar mesaj gönderebiliyorsunuz.

Horny Hub İnceleme

Horny Hub’ın İnceleme sekmesinde sizin profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini görebiliyorsunuz. Belki de aradığınız aday arama kriterlerinizin dışında kalan birisidir. Bunu hiçbir zaman bilemezsiniz. İşte bu özelliği kullanarak sizin kriterlerinizin dışında kalsa da profilinizi ziyaret eden kullanıcıların profillerini görüntüleme imkanına sahipsiniz.

Horny Hub VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Mesaj gönderme
Fotoğraf gönderme
Profili öne çıkarma

200 Jeton

9,00€

Mesaj gönderme
Fotoğraf gönderme
Profili öne çıkarma

300 Jeton

19,00€

Mesaj gönderme
Fotoğraf gönderme
Profili öne çıkarma

900 Jeton

49,00€

Mesaj gönderme
Fotoğraf gönderme
Profili öne çıkarma

2000 Jeton

99,00€

Mesaj gönderme
Fotoğraf gönderme
Profili öne çıkarma

6000 Jeton

199,00€

Mesaj gönderme
Fotoğraf gönderme
Profili öne çıkarma

Horny Hub Artılar ve Eksiler

Artılar

Kullanıcıları engelleyebilme
Profilinizi ziyaret edenleri görebilme
Sınırsız ilişkiler
Kolay bir jeton sistemi

Eksiler

Profil fotoğrafı olmayan kullanıcılar
Yapım aşamasında olan sekmeler

Horny Hub kullanıcılar için

Artılar

Fantezilere özel açıklamalar
Sınırsız Ana Sayfa akışı
Ücretsiz mesaj alabilme
Screenshot

Son Olarak Benim Horny Hub Hakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Yirmi altı dilde hizmet veren Horny Hub genellikle kendisine yeni bir seks partneri bulmak ve fantezilerini gerçekleştirmek isteyen bekarlar tarafından kullanılıyor. Sitenin otuza yakın dilde hizmet veriyor olması gerçekten büyük bir avantaj. Horny Hub’ın Ana Sayfasında istediğiniz kadar aşağı inseniz de karşınıza yeni profiller çıkmaya devam ediyor. Görüntülediğiniz profillere sahip olan kullanıcıların sahip olduğu seks fantezilerini ve tercihlerini görmek de sitenin size sunduğu başka bir avantaj. Sitede Premium Üyelik sistemi olmasa da jeton alarak sitenin ileri özelliklerini kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda ücretsiz şekilde jeton kazanma yöntemleri de mevcut. Siz de Türkiye’den ya da dünyanın birçok farklı ülkesinden istediğiniz gibi sınırsızca konuşabileceğiniz insanlarla tanışmak, seks fantezilerinizi yaşayabilecek insanlar tanımak istiyorsanız Horny Hub’a ücretsiz ve hızlı bir şekilde kaydolabilir, bu ücretsiz arkadaşlık sitesini ister bilgisayarınızdan ister tabletinizden, isterseniz de telefonunuzdan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Horny Hub Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Bekir, 24 yaşında

Bu sitede ne kadar fazla kadın üye olduğunu görünce şaşırdım, şimdi kendime jeton alıp yeni seks partnerlerimi arıyorum.

EVET 3 HAYIR 1
Enis, 32 yaşında

Kendi şehrimdeki seks arayan bekarları ve dulları bulmak çok iyi. Telefonu elimden bırakamaz oldum.

EVET 8 HAYIR 3
Gizem, 34 yaşında

Şu jeton sistemini çözersem siteyi tam olarak kullanmaya başlayacağım. Mesaj kutum doldu taştı artık.

EVET 11 HAYIR 15
Selda, 22 yaşında

Üniversiteyi okuduğum şehirde kendime göre bir erkek bulamamıştım. Seks fantezilerimi gerçekleştirecek çılgın erkekleri bu sitede arıyorum.

EVET 19 HAYIR 7

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com