Housewife Wanted

Housewife Wanted Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
8,1/10
1 736 000+ / 23+
Housewife Wanted

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 4,5/10

Güvenlik: 5,9/10

Profil bilgileri ve grafikler: 4,9/10

Partner bulma potansiyeli: 5,7/10

Müşteri hizmetleri: 3,5/10

Fiyat: 4,2/10

Çevrimiçi kullanıcıların
fotoğrafları
384071 kişi şu anda çevrimiçi

Cem
Cem, Yaş: 20
Çağla
Çağla, Yaş: 19
Emirhan
Emirhan, Yaş: 26

Housewife Wanted Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Yeni Özgür İlişkinizi Housewife Wanted’ta Bulabilirsiniz

Siz de aradığınız ilişki türüne sınırlamalar koyan, size yapmanız gerekenleri söyleyen arkadaşlık sitelerinden sıkıldıysanız yeni özgür ilişkinizi size herhangi bir sınırlama getirmeyen Housewife Wanted sitesinde bulabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklara ve ilişkilere kolaylıkla yelken açabileceğiniz bir ücretsiz arkadaşlık sitesi olan Housewife Wanted’ta arzularınızı ve fantazilerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Housewife Wanted kullanımı kolay ve üyelerine seks partnerlerini bulma konusunda kolaylıklar sağlayan bir ücretsiz arkadaşlık sitesi. Ücretli ve ücretsiz özelliklere sahip bu sitede her cinsel yönelimden insan bulabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama getirmeyen bu sitede yeni arkadaşınızı, sevgilinizi ya da seks partnerinizi bulmak için yapmanız gereken tek şey siteye kaydolmak. Daha sonra arzularınızı birlikte gerçekleştirebilecek ve yeni zevkler keşfedecek partner adaylarınızla iletişime geçmeye başlayabilirsiniz.

Housewife Wanted’ta Seks Partnerinizi Aramak Çok Kolay

Housewife Wanted’a kayıt olmak son derece kolay ve bu işlem yalnızca birkaç saniye alıyor. Yeni özgür ilişkinizi bulmak istiyorsanız, yeni zevkler keşfetmekten hoşlanıyorsanız sizin için doğru yer olan Housewife Wanted’a üye olmanız doğru bir adım. Bunu yapmak için kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi, yaşınızı ve yaşadığınız yeri girmeniz, kendinize bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Siteye kayıt olarak 18 yaşından büyük olduğunuzun da garantisini vermiş oluyorsunuz.

Housewife Wanted’nin Ücretsiz Özellikleri

Housewife Wanted ücretsiz arkadaşlık sitesinde ücretsiz şekilde profil oluşturabilir, siteye fotoğraf yükleyebilir, durumunuzu güncelleyebilir ve bir blog yazısı yazabilirsiniz. Diğer kullanıcıların profillerini ziyaret edebilir, onların fotoğraflarına bakabilir ve onları arkadaşınız olarak ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda site yönetimi tarafından yazılan blogları da okuyabilirsiniz.

Premium Üyelik satın alanlar için Housewife Wanted

Housewife Wanted üyelerine Premium üyelik fırsatı sunuyor. Sitenin ücretli özelliklerinden yararlanabilmeniz için Premium üyelik satın almanız gerekiyor. Housewife Wanted’ta Premium üyelik paketleri bir ve üç aylık paketler halinde sunulmakta. Premium üyelik ödemelerinizi kredi kartınızla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu paketlerden birini aldığınız zaman şu özelliklerden yararlanabileceksiniz:

  • Sınırsız mesaj ve hediye gönderebilme
  • Premium Paketi ve Karma Artışı
  • Icebreaker özelliğini kullanabilme
  • Üyelere cevap yazabilme

Housewife Wanted Premium Üyelik siz iptal edene kadar yenilenir.

Hesap nasıl kapatılır?

Housewife Wanted hesabınızı kapatmak isterseniz sitede sol üstteki seçenekler sekmesine tıkladıktan sonra aşağı kısımdaki Account sekmesine girmeniz gerek. Bu sekmeyi açtığınızda sol tarafta Delete My Account seçeneğini kullanarak hesabınızı kolayca silebilirsiniz.

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Son güncelleme
06. 10. 2021

Housewife Wanted Bekarlar Özellikleri

Housewife Wanted Akış

Housewife’ın ana sayfası aynı zamanda size bir Akış sunmakta, bu kısımda üyelerin yükledikleri fotoğrafları, yazdıkları durumları ve profillerini görüntüleme imkanına sahipsiniz. Karşınıza çıkan profilleri ziyaret edebilir, profil sahiplerini arkadaşınız olarak ekleyebilir ve onların fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz.

Housewife Wanted Mesajlar VIP için

Housewife Wanted’ta diğer üyelerin mesajlarını okumak ve onlara mesaj göndermek istiyorsanız Premium üyelik satın almanız gerekiyor. Yani dilediğiniz üye ile dilediğiniz kadar mesajlaşmak için Housewife Wanted’ın size sunduğu Premium üyelik paketlerinden birini seçmeniz gerek.

Housewife Wanted Icebreaker VIP için

Yalnızca Premium üyelerin kullanabildiği Ice Breaker (Buz Kırıcı) tam da beğendiğiniz üyelerle aranızdaki buzların kırılmasını sağlayan bir sistem. Ice Breaker sayesinde yeni kullanıcılarla tanışmanız çok daha kolay olacak ve kendinize uygun bir seks partneri bulma şansınız da böylece artacak.

Housewife Wanted Profilimi Görüntüleyenler

Profilimi Görüntüleyenler sekmesi Housewife Wanted’ın sunduğu bir başka ücretsiz hizmet. Bu sekmeye girdiğiniz zaman sizin profilinize girip size ilgi gösteren kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz. Siz de onları beğenirseniz onların profilleriniz ziyaret edebilir, onları arkadaşınız olarak ekleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde kendinizin bulamadığı ya da siteyi kullanırken rastlamadığınız kullanıcılarla karşılaşma fırsatına sahipsiniz.

Housewife Wanted Arama

Housewife Wanted üyelerin size yakınlığını, son çevrimiçi olma durumunu, siteye üye olma zamanını seçebildiğiniz bir detaylı arama sekmesine sahip. Karşınıza fotoğrafları ve özellikleriyle birlikte arama kriterlerinize göre filtrelenmiş kullanıcıların bir listesi çıkacak. Bu listeden size göre olanları seçip profillerini ziyaret edebilirsiniz.

Housewife Wanted Eşleşmeler

Eşleşmeler sekmesine tıkladığınız zaman size uygun görülen parter adaylarını profil fotoğrafları, yaşları ve yaşadıkları yerlerle birlikte bir liste halinde görme fırsatına sahipsiniz. Eşleşmeler özelliğini detaylı arama yapmak yerine kullanabilirsiniz. Sonuçta tüm partnerleriniz tam istediğiniz özellikleri taşımıyor olabilir.

Housewife Wanted Canlı Yayın

Housewife Wanted Canlı Yayın özelliğini kullanmak için kendinize bir profil daha oluşturmanız gerekiyor çünkü bu sekmeye tıkladığınızda başka bir siteye yönlendiriliyorsunuz. Yeni sekmede açılan siteye üye olarak canlı yayınları izleyebilirsiniz.

Housewife Wanted VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Sınırsız mesaj ve hediye gönderebilme
Premium Paketi ve Karma Artışı
Icebreaker özelliğini kullanabilme
Üyelere cevap yazabilme

Bir Aylık Premium Üyelik

29,95€

Sınırsız mesaj ve hediye gönderebilme
Premium Paketi ve Karma Artışı
Icebreaker özelliğini kullanabilme
Üyelere cevap yazabilme

Üç Aylık Premium Üyelik

14,95€ (aylık)

Sınırsız mesaj ve hediye gönderebilme
Premium Paketi ve Karma Artışı
Icebreaker özelliğini kullanabilme
Üyelere cevap yazabilme

Housewife Wanted Artılar ve Eksiler

Artılar

Basit bir arayüz
Detaylı arama yapabilme
Premium Üyelik satın alabilme
Yüksek kullanıcı sayısı

Eksiler

Yalnızca İngilizce dilinde hizmet vermesi
Mesajlaşabilmek için Premium Üyelik almanız gerek

Housewife Wanted kullanıcılar için

Artılar

Dünyanın her yerinden üyeler
Amaca yönelik kullanım
Kolay üye olma
Screenshot

Son Olarak Benim Housewife Wanted Hakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Housewife Wanted ücretsiz arkadaşlık sitesi ağırlıklı olarak cinsel içeriklere sahip ve kendisine yeni bir seks partneri bulmak isteyen her türden cinsel yönelime sahip insanlar tarafından kullanılıyor. Bu yönüyle tamamen özgür ve kısıtlama koymayan bir site olduğunu gösteren Housewife Wanted ücretsiz arkadaşlık sitesi dünya genelinde yaklaşık 2 milyon üyeye sahip. Housewife Wanted’ın yalnızca İngilizce dilinde verdiğini atlamamak gerek. Eğer İngilizce biliyorsanız yeni bir seks partneri bulma olasılığınız son derece artacaktır. Housewife Wanted’te ücretli ve ücretsiz özellikler sunulmakta. Ücretli özelliklerden yararlanmak istiyorsanız Premium üyelik almanız gerekiyor. Bu arkadaşlık sitesi bir mobil uygulamaya sahip değil. Son derece kolay bir kullanıma ve hızlı bir kayıt sürecine sahip olduğundan hemen şimdi yeni seks partnerinizi Housewife Wanted’ta aramaya başlayabilirsiniz.

Housewife Wanted Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Saba, 50 yaşında

Bana bu kadar fazla erkeğin yazacağını hiç zannetmezdim, bu site sayesinde gençliğime döndüm

EVET 1 HAYIR 1
Yasemin , 29 yaşında

Keşke İngilizcem daha iyi olsaydı, o zaman kendime daha rahat bir seks partneri bulabilirdim ama olsun şimdilik fotoğraflarla da anlaşıyoruz.

EVET 7 HAYIR 8
Bekir, 20 yaşında

Üniversite yurdunda akşamları bu siteye girip fotoğraflara bakıyor, yeni arkadaşlık istekleri gönderiyorum.

EVET 16 HAYIR 6
Erkmen, 25 yaşında

Housewife Wanted tam benim aradığım gibi sınır tanımayan bir site. Sınır tanımayan kadınları bekliyorum.

EVET 20 HAYIR 12

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com