Muslima

Muslima Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
8,6/10
4 500 000+ / 23+
Muslima

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 5,5/10

Güvenlik: 5,2/10

Profil bilgileri ve grafikler: 5,4/10

Partner bulma potansiyeli: 6,1/10

Müşteri hizmetleri: 4,5/10

Fiyat: 5,1/10

Çevrimiçi kullanıcıların
fotoğrafları
995575 kişi şu anda çevrimiçi

Çağatay
Çağatay, Yaş: 28
Çağla
Çağla, Yaş: 26
Kuzey
Kuzey, Yaş: 18

Muslima Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Muslima İslami Evlilik Arayanların Buluştuğu Yer

Muslima dünyanın dört bir yanından İslami evlilik arayanlar için hazırlanmış ve kullanıcılarına bu yönde hizmet veren bir site. 2006 yılından beri binlerce kullanıcıyı mutlu sona taşıyan Muslima dünya genelinde dört buçuk milyondan fazla kullanıcıya sahip, bu da kendinize göre bir eş bulma şansınızı oldukça artırıyor. 25’ten fazla dilde hizmet veren bu siteye ücretsiz şekilde üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra kendinize bir profil oluşturuyorsunuz. Muslima ücretsiz hizmetlerinin yanında ücretli hizmetlere de sahip. Bu ücretli hizmetlerden yararlanmak için Altın ya da Platin üyelik almanız gerekiyor. Altın üyelik size bazı özellikleri açarken Platin üyelik sitenin tüm özelliklerini kullanmanızı sağlıyor. Bilgisayar başında değilken siteyi kullanabilmeye devam edebilmeniz için Muslima’nın telefon uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Muslima’da dünyanın dört bir yanından adaylar sizi bekliyor

Muslima’ya kayıt olurken adınızı ve e-posta adresinizi girmeniz gerekiyor. Daha sonra cinsiyetinizi ve yaşınızı giriyorsunuz. Siteye fotoğraf yüklemek zorunda değilsiniz ancak yüklerseniz yeni bir partnerle tanışma şansınız yükselecektir. Siteye üye olduktan sonra profilinize girip profil başlığınızı belirlemeniz, kendiniz hakkında bilgiler vermeniz ve partnerinizde aradıklarınızı belirtmeniz gerekiyor. Profilinizde kendiniz hakkında son derece detaylı bilgiler verebilirsiniz, bunun için 50’ye yakın soru cevaplamanız gerekiyor.

Muslima’nın ücretsiz özellikleri

Muslima’ya ücretsiz kayıt olduktan sonra sosyal medya hesabınızdan fotoğraflarınızı Muslima hesabınıza aktarabilirsiniz. Siteye giriş yaptığınızda karşınıza eş arayan adayların resimleri, yaşları ve bulundukları yerler çıkacaktır. Aynı zamanda aradıkları adaylarda tercih ettikleri yaş aralığını da görüntüleyebilirsiniz. Bu resimlere tıklayarak kullanıcıların profilini ziyaret edebilir ve onlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Muslima Altın ve Platin Üyelik

Muslima’da 3 adet Altın Üyelik ve 3 Adet Platin Üyelik paketi mevcut. Altın Üyelik bazı ücretli özelliklerden yararlanmanızı sağlarken Platin Üyelik tüm özellikleri kullanımınıza açıyor. Ödemenizi kredi kartı ve sanal ödeme yöntemleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Altın Üyelik size su hizmetleri sağlayacaktır:

  • Tüm üyelerle iletişim kurun
  • Instant messenger ile canlı sohbet
  • Mesaj gönderin ve alın
  • Reklamlarla vedalaşın
  • Profilinizi gizleyin ve isimsiz olarak arama yapın
  • Diğer üyelerin üstünde yer alın

Platin Üyelikte ise bu özelliklere ek olarak şu hizmetlerden yararlanabilirsiniz:

  • Profil alanınızı ikiye katlayın
  • Profilinizi öne çıkarın
  • Gelişmiş eşleşme
  • Mesajları kendi dilinize çevirin

Muslima’da aboneliğiniz sona erdiği zaman otomatik olarak yenilenir. Bu otomatik yenilemeyi dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Hesap nasıl kapatılır?

Artık Muslima sitesini kullanmak istemiyorsanız ve hesabınızı kapatmak istiyorsanız Ayarlar Menüsünden Yardım bölümüne girip, Hesap Ayarlarına giriş yapmanız gerekiyor. Orada Profilimi Nasıl Kaldırırım seçeneğine tıklayarak profilinizi kaldırma işlemine başlayabilirsiniz. Profilinizi kapattıktan sonra tekrar açabilme imkanına sahipsiniz.

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Son güncelleme
01. 5. 2020

Muslima Bekarlar Özellikleri

Muslima Çevrimiçi Üyeler

Muslima’nın Çevrimiçi Üyeler özelliği sayesinde o anda sitede online olan üyeleri görebilir ve bu üyeleri bulundukları ülkeler ve yaş aralıklarına göre filtreleyebilirsiniz. Bu şekilde kendinize en uygun çevrimiçi üyeleri görebilir ve onların profillerini ziyaret edebilirsiniz.

Muslima Eşleşmeler

Bu özellik sayesinde profilinizde cevapladığınız detaylı sorulara göre sizinle eşleşen kullanıcıları görebilirsiniz. Bu şekilde sizle aynı ilgi alanlarına, aynı hayat tercihlerine sahip insanları görüntüleyebilir, onların profillerini ziyaret edebilir ve onlara mesaj atabilirsiniz.

Muslima Arama

Muslima’nın detaylı arama sekmesi sayesinde kendinize en uygun adayı rahatlıkla bulabilirsiniz. Aradığınız adayın cinsiyetinden yaşına, yaşadığı yerden boy ve kilosuna, alkol ve sigara kullanımından eğitim durumuna kadar belirleyebilirsiniz.

Muslima Mesajlar

Detaylı arama yaptıktan sonra bulduğunuz ya da Muslima Eşleşmeler özelliğinden yararlanarak karşınıza çıkan kullanıcılara ulaşmak istediğiniz zaman Muslima’nın mesajlaşma özelliğini kullanabilirsiniz. Bu şekilde dünyanın dört bir yanından beğendiğiniz insanlarla iletişime geçme şansına sahip olacaksınız.

Muslima Aktivite

Muslima’nın Aktivite özelliği sayesinde size ilgi duyanları, favorisi olduklarınızı, profilinizi görüntüleyenleri, ilgi gösterdiklerinizi, favorilerinizi, görüntülediğiniz profili ve blokladıklarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bu şekilde Muslima’yı kullanırken gerçekleştirdiğiniz aktiviteleri takip edebileceksiniz.

Muslima Başarı Hikayeleri

Muslima’nın Başarı Hikayeleri bölümünde bu siteyi kullanarak hayat arkadaşını Muslima sayesinde bulmuş çiftlerin hikayelerini okuyabilirsiniz. Bu sekmeye girdiğiniz zaman karşınıza yüzlerce mutlu hikâye çıkacaktır ve kim bilir, belki de siz de burada hikayesi yayınlanan çiftlerden biri olacaksınız.

Muslima Anında Çeviri VIP için

Muslima’yı kullanırken Platin Üyelik kullanmayı tercih etmek isterseniz anında mesajlaşma uygulamasını kullanırken yabancılarla konuştuğunuz takdirde bu özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Dünyanın her yerinden kullanıcılara sahip Muslima’da yabancılarla konuşurken hiç zorlanmayacağınızdan onlarla dilediğiniz gibi iletişime geçebilirsiniz.

Muslima Ortak Siteler

Cupid Media ağının bir sitesi olan Muslima’yı kullanırken yine Cupid Media’nın diğer arkadaşlık sitelerine de ücretsiz şekilde kayıt olabilirsiniz. Bu siteler arasında Afrikalı, Filipinli, Rus, Ukraynalı ya da Tayvanlı kadın ve erkekleri bulabileceğiniz arkadaşlık siteleri mevcut.

Muslima Onaylı Profiller

Muslima’ya kayıt olduktan sonra profilinize girdiğinizde profilinizi onaylatma seçeneğine sahipsiniz. Bu özellikten yararlanarak profilinize yeşil bir tik ekleyebilir ve diğer kullanıcıların sizinle iletişime geçerken kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Siz de beğendiğiniz kullanıcıların profillerinde gezinirken onaylı olup olmadıklarına bakmayı unutmayın.

Muslima VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Tüm üyelerle iletişim kurmak
Instant messenger ile canlı sohbet
Mesaj göndermek ve almak
Reklamları engellemek
Profili gizlemek ve isimsiz olarak arama yapmak

Bir Aylık Altın Üyelik

120,00 TL

Tüm üyelerle iletişim kurmak
Instant messenger ile canlı sohbet
Mesaj göndermek ve almak
Reklamları engellemek
Profili gizlemek ve isimsiz olarak arama yapmak

Üç Aylık Altın Üyelik

80,00 TL (aylık)

Tüm üyelerle iletişim kurmak
Instant messenger ile canlı sohbet
Mesaj göndermek ve almak
Reklamları engellemek
Profili gizlemek ve isimsiz olarak arama yapmak

Bir Yıllık Altın Üyelik

40,00 TL (aylık)

Tüm üyelerle iletişim kurmak
Instant messenger ile canlı sohbet
Mesaj göndermek ve almak
Reklamları engellemek
Profili gizlemek ve isimsiz olarak arama yapmak

Bir Aylık Platinum Üyelik

140,00 TL

Diğer üyelerin üstünde yer alın
Profil alanınızı ikiye katlayın
Profilinizi öne çıkarın
Gelişmiş eşleşme
Mesajları kendi dilinize çevirin

Üç Aylık Platinum Üyelik

99,33 TL (aylık)

Diğer üyelerin üstünde yer alın
Profil alanınızı ikiye katlayın
Profilinizi öne çıkarın
Gelişmiş eşleşme
Mesajları kendi dilinize çevirin

Bir Yıllık Platinum Üyelik

46,67 TL (aylık)

Diğer üyelerin üstünde yer alın
Profil alanınızı ikiye katlayın
Profilinizi öne çıkarın
Gelişmiş eşleşme
Mesajları kendi dilinize çevirin

Muslima Artılar ve Eksiler

Artılar

Evlilik arayanlar için uygun bir site
Altın ve Platin üyelik seçenekleri
Dolandırıcılığı önleyen uyarılar
Online üyeleri görüntüleyebilme
Detaylı arama yapabilme

Eksiler

Altın ve Platin Üyeliklerin otomatik yenilenmesi
Bir aylık Altın ve Platin Üyelik ücretlerinin yüksek olması

Muslima kullanıcılar için

Artılar

Dünyanın her yanından üyeler
Yirmi beşten fazla dil seçeneği
Aynı ağda farklı arkadaşlık siteleri seçenekleri
Screenshot

Son olarak benim Muslima hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Dünyanın herhangi bir yerinden Müslüman bir partner arıyorsanız size en uygun yer muhtemelen Muslima’dır. Çünkü Muslima yirmi beşten fazla dil seçeneği ve dünyanın dört bir yanından kullanıcılarıyla gerçekten de uluslararası bir site. Son derece kullanışlı bir ara yüze sahip bir site olan Muslima’da size uygun partnerleri detaylı aramalar sonucunda bulabilirsiniz ve bu da son derece iyi bir özellik. Siteyi ücretsiz şekilde kullanabileceğiniz gibi ücretini ödediğiniz takdirde Altın ve Platin üyelikten de yararlanabilirsiniz.

Muslima Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (5)
Olumlu yorumlar (4)
Olumsuz yorumlar (1)
Neshe

Ciddi evlilik için burdayim

EVET 1 HAYIR 0
İbrahim, 30 yaşında

Onlarca ülkeden Müslüman kadınları tanıma ve onlarla konuşma şansı yakaladım. Şimdiye kadar en çok memnun kaldığım site bu oldu.

EVET 6 HAYIR 2
Oğuz, 45 yaşında

İngilizce bilmediğim için siteyi tam anlamıyla kullanamıyorum.

EVET 7 HAYIR 6
Çağla, 32 yaşında

Yurtdışından Müslüman bir erkek aradığım için bu siteye üye oldum. Umarım kendime uygun birini bulacağıma inanıyorum.

EVET 12 HAYIR 4
Niyazi, 26 yaşında

Çok seçici biriyimdir. Muslima’da kriterlerimi tam olarak belirleyip kendime uygun gördüğüm kadınlara mesaj atabiliyorum.

EVET 18 HAYIR 8

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com