Cougar Crush

Cougar Crush Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
7,9/10
2 870 000+ / 23+
Cougar Crush

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 5,5/10

Güvenlik: 6,4/10

Profil bilgileri ve grafikler: 6,2/10

Partner bulma potansiyeli: 5,7/10

Müşteri hizmetleri: 4,5/10

Fiyat: 5,5/10

Çevrimiçi kullanıcıların
fotoğrafları
634956 kişi şu anda çevrimiçi

Yasin
Yasin, Yaş: 26
Ecrin
Ecrin, Yaş: 32
Levent
Levent, Yaş: 29

Cougar Crush Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Aradığınız Seks Partneri Cougar Crush’ta Olabilir

İşte orta yaşlı kadınlardan hoşlanan ve onlarla beraber olmak isteyen erkekler için ideal bir site. Cougar Crush sayesinde aradığınız türden kadınlara ulaşmanız çok daha kısa ve kolay olacak. Siz de orta yaşlı kadınlardan hoşlanıyorsanız ve onlarla tanışmak istiyorsanız Cougar Crush ücretsiz arkadaşlık sitesi tam size göre. Herhangi bir sosyal medya sitesi kadar kolay bir kullanıma sahip bu arkadaşlık sitesinde profil oluşturmak ve profilinizi düzenlemek de çok kolay. Ücretli ve ücretsiz özelliklere sahip Cougar Crush’ta profilinize fotoğraflar yükleyebilir ve ana sayfaya nasıl hissettiğinizi yazıp bunu diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Premium paketlerinden birini satın alarak ücretli hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen Cougar Crush’ı telefonlarınızın tarayıcılarından da kullanma imkanına sahipsiniz.

Cougar Crush’ta Seks Partneriniz Sizi Bekliyor Olabilir

Siz de ciddi ilişkilerden sıkıldıysanız, kendinizden daha büyük kadınlarla tek gecelik bir ilişki ya da uzun süreli bir seks partnerliği istiyorsanız yapmanız gereken şey Cougar Crush ücretsiz arkadaşlık sitesinde ücretsiz şekilde bir hesap oluşturmak. Bunu yapmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor. Siteye kayıt olurken kullanıcı adınızı, e-mail adresinizi ve yaşadığınız yeri girmeniz ve şifrenizi belirlemeniz gerekiyor. Bu adımları gerçekleştirdikten sonra siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cougar Crush’nin Ücretsiz Özellikleri

Cougar Crush ücretsiz arkadaşlık sitesine ücretsiz şekilde kayıt olabilir, kullanıcıların profillerini ve profillerindeki fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

Ana sayfada durumunuzu güncelleyebilir ve bir blog yazısı girebilirsiniz. Siteye kendi fotoğraflarınızı yükleyebilir ve diğer kullanıcıların durum güncellemelerini görüntüleyebilir, site üyelerini arkadaşınız olarak ekleyebilirsiniz.

Premium Üyelik satın alanlar için Cougar Crush

Cougar Crush üyelerine ücretli özellikler de sunuyor. Bu ücretli özelliklerden yararlanabilmeniz için Premium üyelik satın almanız gerekiyor. Cougar Crush’ta Premium üyelik paketleri bir ve üç aylık paketler halinde sunulmakta. Premium üyelik ödemelerinizi kredi kartınızla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu paketlerden birini aldığınız zaman şu özelliklerden yararlanabileceksiniz:

  • Sınırsız mesaj ve hediye gönderebilme
  • Premium Paketi ve Karma Artışı
  • Icebreaker özelliğini kullanabilme
  • Üyelere cevap yazabilme

Cougar Crush Premium Üyelik siz iptal edene kadar yenilenir.

Hesap nasıl kapatılır?

Cougar Crush hesabınızı kapatmak isterseniz sitede sol üstteki seçenekler sekmesine tıkladıktan sonra aşağı kısımdaki Account sekmesine girmeniz gerek. Bu sekmeyi açtığınızda sol tarafta Delete My Account seçeneğini kullanarak hesabınızı kolayca silebilirsiniz.

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Son güncelleme
06. 10. 2021

Cougar Crush Bekarlar Özellikleri

Cougar Crush Icebreaker VIP için

Ice Breaker (Buz Kırıcı) tam da beğendiğiniz üyelerle aranızdaki buzların kırılmasını sağlayan ve yalnızca Premium üyelerin kullanabildiği bir sistem. Ice Breaker sayesinde yeni kullanıcılarla tanışmanız çok daha kolay olacak ve kendinize uygun bir seks partneri bulma şansınız da böylece artacak.

Cougar Crush Akış

Aynı zamanda Cougar Crush’ın ana sayfası da denebilecek Akış kısmında üyelerin yükledikleri fotoğrafları, yazdıkları durumları ve profillerini görüntüleme imkanına sahipsiniz. Burada gördüğünüz profilleri ziyaret edebilir, profil sahiplerini arkadaşınız olarak ekleyebilir ve onların fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz.

Cougar Crush Mesajlar VIP için

Cougar Crush’ın mesajlaşma özelliğinden yararlanmak istiyorsanız Premium üyelik satın almanız gerekiyor. Size sunulan Premium üyelik paketlerinden birinin ücretini verdikten sonra istediğiniz üyeyle sınırsızca mesajlaşabilirsiniz. Mesajlaşma özelliği sayesinde ilginizi çeken üyelerle tanışmak ve konuşmak çok daha kolay hale gelecektir.

Cougar Crush Arama

Cougar Crush bir detaylı arama sekmesine sahip. Bu sekmede aradığınız kullanıcının size yakınlığını, son çevrimiçi olma durumunu, siteye üye olma zamanını seçebiliyorsunuz. Bu şekilde bir arama yaptığınız takdirde kullanıcıların karşınıza fotoğrafları ve özellikleriyle birlikte bir liste halinde çıktığını göreceksiniz.

Cougar Crush Eşleşmeler

Eşleşmeler sekmesi sayesinde sitenin size uygun gördüğü partner adaylarını profil fotoğrafları, yaşları ve yaşadıkları yerlerle birlikte bir liste halinde görme fırsatına sahipsiniz. İlginizi çeken kullanıcıların profillerine girip onlarla iletişime geçmek ise tamamen size kalmış.

Cougar Crush Profilimi Görüntüleyenler

Cougar Crush’ın sunduğu ücretsiz özelliklerden biri de Profilimi Görüntüleyenler sekmesi. Bu sekmeye girdiğiniz zaman sizin profilinize girip size ilgi gösteren kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle siteyi kullanırken karşınıza çıkmayan ancak sizi beğenmiş üyeleri görebilir ve siz de onları beğenirseniz onların profilleriniz ziyaret edebilir, onları arkadaşınız olarak ekleyebilirsiniz.

Cougar Crush Canlı Yayın

Bu sekmeye girdiğinizde yine Cougar Crush’un olan başka bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz sitede canlı yayın açan kullanıcıları görebilir ve bu yayınları izleyebilirsiniz. Ancak bu sitede de bir üyelik açmanız gerekmekte.

Cougar Crush VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Sınırsız mesaj ve hediye gönderebilme
Premium Paketi ve Karma Artışı
Icebreaker özelliğini kullanabilme
Üyelere cevap yazabilme

Bir Aylık Premium Üyelik

29,95€

Sınırsız mesaj ve hediye gönderebilme
Premium Paketi ve Karma Artışı
Icebreaker özelliğini kullanabilme
Üyelere cevap yazabilme

Üç Aylık Premium Üyelik

14,95€ (aylık)

Sınırsız mesaj ve hediye gönderebilme
Premium Paketi ve Karma Artışı
Icebreaker özelliğini kullanabilme
Üyelere cevap yazabilme

Cougar Crush Artılar ve Eksiler

Artılar

Basit bir arayüz
Detaylı arama yapabilme
Premium Üyelik satın alabilme
Yüksek kullanıcı sayısı

Eksiler

Yalnızca İngilizce dilinde hizmet vermesi
Mesajlaşabilmek için Premium Üyelik almanız gerek

Cougar Crush kullanıcılar için

Artılar

Dünyanın her yerinden üyeler
Amaca yönelik kullanım
İlişki sınırlaması getirilmemiş
Screenshot

Son Olarak Benim Cougar Crush Hakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Dünya çapında yaklaşık üç milyon kullanıcıya sahip Cougar Crush özellikle kendinden büyük ya da orta yaşlı kadınlarla birlikte olmak isteyen erkekler için tasarlanmış bir site. Aynı zamanda orta yaşlı kadınlar tarafından da sıklıkla tercih edildiği görülüyor. Yalnızca İngilizce dilinde hizmet veren sitede dünyanın dört bir yanından kullanıcılar olduğu göze çarpıyor. Tıpkı bir sosyal medya sitesi gibi kullanabileceğiniz Cougar Crush ücretsiz arkadaşlık sitesinde kendinize bir seks parteri bulma olasılığınız oldukça yüksek. Ücretli ve ücretsiz özelliklerin geniş bir skala oluşturduğu Cougar Crush’ta Premium üyelik satın alırsanız kendinize yeni bir seks partneri bulma şansınızı artırmış olursunuz. Amaca yönelik bir kullanım sunan Cougar Crush basit arayüzü ve yüksek üye sayısı ile öne çıkıyor.

Cougar Crush Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Umut, 30 yaşında

Her zaman kendimden büyük kadınlardan hoşlandım ve bu site bana ilaç gibi geldi.

EVET 3 HAYIR 1
Emine, 45 yaşında

Biri bana bu kadar ilgi göreceğimi söylese gülerdim ancak siteyi kullanmaya başladığımdan beri bir sürü erkekle tanıştım.

EVET 10 HAYIR 5
Niyazi, 38 yaşında

Sitenin tek bir eksiği var o da sadece İngilizce olması ancak bir şekilde işimi görüyorum.

EVET 11 HAYIR 13
Sevda, 50 yaşında

Bu yaşımda yeni şeyler öğreniyorum. Kendimi yeniden genç kız gibi hissediyorum.

EVET 23 HAYIR 12

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com