International Cupid

International Cupid Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
8,0/10
3 500 000+ / 21+
International Cupid

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 6,3/10

Güvenlik: 7,8/10

Profil bilgileri ve grafikler: 7/10

Partner bulma potansiyeli: 6,5/10

Müşteri hizmetleri: 5,3/10

Fiyat: 6,3/10

Çevrimiçi kullanıcıların
fotoğrafları
774336 kişi şu anda çevrimiçi

Yusuf
Yusuf, Yaş: 28
Hiranur
Hiranur, Yaş: 28
Mert
Mert, Yaş: 27

International Cupid Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

International Cupid ile Dünyanın Her Yerinden İnsanlarla Tanışın

International Cupid 20 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanında arkadaşlık sitesi konusunda hizmet veren Cupid Media’nın kullanıcılarına uluslararası hizmet veren bir sitesi. International Cupid ücretsiz arkadaşlık sitesi tam 25 dilde hizmet veriyor, yani siteyi aktif bir şekilde kullanabilmeniz için İngilizce ya da başka bir yabancı dil bilmenize gerek yok. International Cupid dünyanın her yerinden insanlarla tanışabileceğiniz, ücretli ve ücretsiz özelliklere sahip bir arkadaşlık sitesi. Siteye ücretsiz şekilde kayıt olup kendinize bir profil oluşturabiliyorsunuz. Aynı zamanda diğer kullanıcıların profillerini ve fotoğraflarını görüntüleyebiliyorsunuz. Detaylı aramayı kullanarak yeni partnerinizi dünyanın hangi ülkesinden ve hangi şehrinden aramak istediğinizi dahi belirleyebilirsiniz. Kullanışlı ve basit bir arayüze sahip International Cupid’in android işletim sistemli telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir mobil uygulaması da mevcut.

International Cupid’e Birkaç Adımda Kaydolun!

Unutmayın ki International Cupid’i yalnızca 18 yaşından büyükler kullanabiliyor. Kendinize başka ülkelerden bir partner arıyorsanız International Cupid tam size göre bir site, bu siteye kaydolmak ise yalnızca birkaç basit adım gerektiriyor. Siteye giriş yaptıktan sonra kayıt olma seçeneğine tıklayarak açılan pencereye kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi, cinsiyetinizi ve aradığınız cinsiyeti, yaşınızı, yaşadığınız şehri girip siteye giriş yaparken kullanacağınız şifreyi belirlemeniz gerekiyor. İşte bu kadar! Bu bilgileri verdikten sonra siteye kaydolmuş oluyorsunuz. Siteyi kullanmak için bir fotoğraf yüklemenize gerek yok ancak diğer üyelerin profilinizi daha fazla ziyaret etmesini ve sizinle iletişime geçmenizi istiyorsanız profilinizde yer alan detaylı soruları cevaplayıp kapsamlı bir profil oluşturmanız ve profilinize birkaç fotoğraf yüklemeniz daha iyi olacaktır. Aynı zamanda hesabınızı onaylayarak gerçek bir kullanıcı olduğunuzu da kanıtlayabilirsiniz.

International Cupid’in Ücretsiz Özellikleri

Yalnızca kendi ülkenizden değil, onlarca farklı ülkeden farklı insanlarla tanışabileceğiniz International Cupid’de detaylı aramayı kullanarak aradığınız insanın nerede yaşadığını, yaş aralığını, ne tür bir ilişki aradığını, yaşam tarzlarını ve dış görünüşünü filtreleyebilirsiniz.

Bu aramalar sonucunda karşınıza çıkan profilleri ziyaret edebilir ve bu kullanıcıların fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz. Eşleşmeler kısmında sitenin size uygun gördüğü kullanıcıları görüntüleme şansına sahipsiniz. Aktiviteler sekmesini kullanarak etkileşime geçtiğiniz ya da sizinle iletişime geçen insanları görebilirsiniz. International Cupid’de o an çevrimiçi olan kullanıcıları listeleme imkanına da sahipsiniz.

Üyelik Ücreti Ödeyenler için International Cupid Premium

International Cupid iki tip Premium Üyelik özelliğine sahip. Yani Premium üye olmak istiyorsanız Platin ve Altın üyelik seçeneklerinden birini seçmeniz gerek. Her iki Premium üyelik türü de bir, üç ve on iki aylık paketler halinde sunulmakta. Altın ve Platin üyelik ödemelerini kredi kartınızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Altın üyelik alırsanız şu hizmetlerden yararlanabileceksiniz:

  • Tüm üyelerle iletişim kurma
  • Instant messenger ile canlı sohbet
  • Mesaj gönderme ve alma
  • Reklamları kaldırma
  • Profil gizleme ve isimsiz olarak arama yapma

Platin üyeliği seçerseniz,

  • Diğer üyelerin üstünde yer alma
  • Profil alanını ikiye katlama
  • Profili öne çıkarma
  • Gelişmiş eşleşme
  • Mesajları kendi dilinize çevirme

International Cupid’de aldığınız Premium üyelik otomatik olarak yenilenir. Bunu ayarlar sekmesinden iptal edebilirsiniz.

Hesap nasıl kapatılır?

International Cupid ücretsiz arkadaşlık sitesindeki üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsanız yapmanız gereken ana sayfanın sağ üst köşesindeki ayarlar sekmesinden Profil Ayarları kısmına girmeniz. Burada karşınıza çıkan sayfanın alt kısmında profilinizi kapatmanız için size bir bağlantı sunulmakta. Bu bağlantıya tıkladığınız zaman yapmanız gereken parolanızı girmeniz ve siteyi kullanmayı bırakma sebebinizi sunmanız. Bu aşamaları tamamladıktan sonra sitedeki hesabınız kapanmış olacaktır.

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Son güncelleme
01. 5. 2020

International Cupid Bekarlar Özellikleri

International Cupid Mesajlaşma VIP için

International Cupid’de diğer üyelerle mesajlaşabilirsiniz ancak size gelen mesajları görüntülemek ve sizin attığınız mesajların diğer kullanıcılar tarafından görüntülenmesini istiyorsanız Altın ya da Platin üyelik satın almanız gerekiyor. Altın ya da Platin üyelik satın aldıktan sonra kullanıcılarla sınırsız olarak mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

International Cupid Çevrimiçi Üyeler

International Cupid sitesini kullanırken ana sayfada o anda kaç üyenin çevrimiçi olduğunu göreceksiniz. Bu sayıya tıkladığınız zaman çevrimiçi üyeler karşınıza bir liste halinde çıkacaktır. Bu listeyi görüntülerken de detaylı arama yapma şansına sahipsiniz. Böylece dilediğiniz ülkeden çevrimiçi üyelerin profillerini ziyaret edebilir ve onların fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz.

International Cupid Eşleşmeler

Eşleşmeler özelliği sayesinde profilinizde cevapladığınız sorulara göre sitenin sizi yönlendirdiği adaylar karşınıza çıkacaktır. Bu özelliği kullanarak size daha uygun adayları görüntüleme şansına sahipsiniz. Yani aynı ilgi alanlarına ve tercihlere sahip insanları bulmanız daha kolay.

International Cupid Anında Çeviri VIP için

Dünyanın dört bir yanından insanlarla iletişime geçebileceğiniz International Cupid’de İngilizce biliyorsanız insanlarla daha rahat konuşabilirsiniz. Ancak siz İngilizce bilseniz bile karşınızdaki insan bilmiyor olabilir. Bu sorunun önüne geçmek için yapmanız gereken Platin Üyelik satın almak. Böylelikle hangi dili konuşursa konuşsun mesajlaştığınız insanla birbirinizi çok daha rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.

International Cupid Onaylı Profiller

Sitede kendi profilinize girdiğiniz zaman profilinizi onaylatma imkanına sahip olduğunuzu göreceksiniz. Bunu gerçekleştirebilmek için verdiğiniz e-posta adresine gelen kodu siteye girmeniz gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra siz de onaylı bir profile sahip olabilirsiniz. Bu sayede konuştuğunuz insanların sizi ciddiye alma oranı artacak, insanlar size güvenecektir.

International Cupid Aktivite

Ana sayfada görebileceğiniz aktivite sekmesine tıkladığınızda size ilgi duyanları, profilinizi görüntüleyenleri ve sizi favorilerine ekleyenleri görebilirsiniz. Aynı zamanda sizin ilgi gösterdiklerinizi, favorilerinize eklediklerinizi ve görüntülediğiniz profilleri görebilirsiniz. Burada aynı zamanda blokladığınız kullanıcıları da görüntüleme imkanına sahipsiniz.

International Cupid VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Tüm üyelerle iletişim kurmak
Instant messenger ile canlı sohbet
Mesaj göndermek ve almak
Reklamları engellemek
Profili gizlemek ve isimsiz olarak arama yapmak

Bir Aylık Altın Üyelik

120,00 TL

Tüm üyelerle iletişim kurmak
Instant messenger ile canlı sohbet
Mesaj göndermek ve almak
Reklamları engellemek
Profili gizlemek ve isimsiz olarak arama yapmak

Üç Aylık Altın Üyelik

80,00 TL (aylık)

Tüm üyelerle iletişim kurmak
Instant messenger ile canlı sohbet
Mesaj göndermek ve almak
Reklamları engellemek
Profili gizlemek ve isimsiz olarak arama yapmak

Bir Yıllık Altın Üyelik

40,00 TL (aylık)

Tüm üyelerle iletişim kurmak
Instant messenger ile canlı sohbet
Mesaj göndermek ve almak
Reklamları engellemek
Profili gizlemek ve isimsiz olarak arama yapmak

Bir Aylık Platinum Üyelik

140,00 TL

Diğer üyelerin üstünde yer alma
Profil alanını ikiye katlama
Profili öne çıkarma
Gelişmiş eşleşme
Mesajları kendi dilinize çevirme

Üç Aylık Platinum Üyelik

93,33 TL (aylık)

Diğer üyelerin üstünde yer alma
Profil alanını ikiye katlama
Profili öne çıkarma
Gelişmiş eşleşme
Mesajları kendi dilinize çevirme

Bir Yıllık Platinum Üyelik

46,67 TL (aylık)

Diğer üyelerin üstünde yer alma
Profil alanını ikiye katlama
Profili öne çıkarma
Gelişmiş eşleşme
Mesajları kendi dilinize çevirme

International Cupid Artılar ve Eksiler

Artılar

Altın ve Platin üyelik seçenekleri
Dolandırıcılığı önleyen uyarılar
Çevrimiçi üyeleri görüntüleyebilme
Detaylı arama yapabilme

Eksiler

Altın ve Platin Üyeliklerin otomatik yenilenmesi
Bir aylık Altın ve Platin Üyelik ücretlerinin yüksek olması

International Cupid kullanıcılar için

Artılar

Birçok arkadaşlık sitesini içeren bir ağ
Yüksek dil seçeneği
Yüksek kullanıcı sayısı
Screenshot

Son Olarak Benim International Cupid Hakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Kendi ülkenizdeki arkadaşlık sitelerini denediyseniz ve beklediğinizi bulamadıysanız belki de farklı ülkelerden insanlarla arkadaşlık siteleri aracılığıyla tanışma fırsatını değerlendirmenizin zamanı gelmiştir. International Cupid tam da bu ihtiyacınızı karşılamak üzere kurulmuş uluslararası bir arkadaşlık sitesi. Uluslararası oluşunu da 25 dil desteklemesine borçlu. Hızlıca kavranan ve rahatça kullanılabilen bir site tasarımına sahip International Cupid kullanıcılarına ücretsiz ve ücretli olmak üzere geniş bir fırsat skalası sunuyor. Siteyi başlangıçta ücretsiz özellikleriyle deneyebilir, daha sonra Altın ya da Platin üyelik satın alarak kendinize farklı bir ülkeden partner bulmanızı kolaylaştıracak özelliklerin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

International Cupid Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Selami , 29 yaşında

Hemen hemen her ülkeden kullanıcının olduğu çok güzel bir site. Umarım ben de aradığım kadını bulup yurtdışına yerleşirim.

EVET 5 HAYIR 2
Neslihan, 24 yaşında

Aslında sürekli mesaj alıyorum ancak üyeliğimi yükseltmediğim için görüntüleyemiyorum.

EVET 8 HAYIR 11
Demet, 34 yaşında

Kendime Amerikalı bir erkek arıyorum, görünüşe bakılırsa bulmam çok da uzun sürmeyecek.

EVET 17 HAYIR 6
Kuzey, 45 yaşında

Kendime Asya ülkelerinden bir kadın arıyorum. Böyle giderse İngilizceyi sökeceğim.

EVET 23 HAYIR 13

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com