Badoo

Be Naughty
1.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Victoria Milan
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar

Badoo Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
4,2/10
430 000 000+ / 20+
Badoo

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 4,3/10

Güvenlik: 4,5/10

Profil bilgileri ve grafikler: 4,3/10

Partner bulma potansiyeli: 4/10

Müşteri hizmetleri: 4/10

Fiyat: 4/10

Badoo Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Badoo’da Tanışın, Flört Edin ve Keyifli Vakit Geçirin!

Badoo dünyanın dört bir yanından insanların kullandığı oldukça popüler bir tanışma sitesi. Aynı zamanda yeni bir arkadaş, flört ya da ciddi bir ilişki arayan Türkler tarafından da rağbet görmekte. Badoo’da sınırlar yok, dolayısıyla her türden arkadaşlık ve ilişki aramak için bu siteye kaydolabilirsiniz. Site ücretsiz ve ücretli servislerden oluşan geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Ücretsiz üyelik site kullanımını kolaylıkla öğreten birçok özellik içerir. Profilinize 100’e kadar fotoğraf yükleyebilir, diğer kullanıcıları görebilir ve onlarla sohbet edebilirsiniz. Aslında bizce bu tanışma sitesine bir sosyal medya sitesi demek daha doğru, çünkü sitenin 400 milyondan fazla kullanıcısı var. Kullanıcı ara yüzü hoş, kullanışlı ve telefonunuza indirebileceğiniz güzel bir uygulaması da mevcut.

Badoo’ya kaydolmak çok basit

Badoo’yu yalnızca 18 yaşından büyük insanlar kullanabilir. Üye olurken adınız, doğum tarihiniz, konumunuz, cinsiyetiniz, e-posta adresiniz ve şifreniz gibi temel bilgileri vermeniz yeterli. Üstelik Facebook üzerinden giriş yapma fırsatınız da var. Bu tanışma sitesini kullanmak için en az 1 adet profil fotoğrafı yüklemeniz gerekiyor. Son olarak hesabınızı onaylamak için telefon numaranızı vermeniz isteniyor. Bununla birlikte kayıt işlemi bitiyor ve yeni insanlarla tanışma fırsatını sunan dünyanın kapıları sonuna kadar açılıyor.

Badoo’nun ücretsiz özelliklerinin keyfini çıkarın

Badoo’da ülkenizin her köşesinden insanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Aradığınız insanın size olan uzaklığını ve yaş aralığını belirleyebilir ve bu kriterlere uyan profilleri “Civardaki İnsanlar” seçeneği altında görebilirsiniz.

Onların profillerinde kalbe (beğen) ya da çarpıya (atla) tıklayabilir, kullanıcının profilindeki fotoğrafların hepsini görebilirsiniz. Ancak diğer kullanıcıların da sizin fotoğraflarınızı göreceğini unutmayın. Aynı zamanda ücretsiz mesajlar alabilir ve profilinizi ziyaret edenleri de görebilirsiniz.

Üyelik ücretini ödeyenler için Badoo Premium

Badoo Premium’u günlük, haftalık, bir üç veya altı aylık ya da sınırsız olarak aktive edebilirsiniz. Üyelik ücretini mobil ödemeyle ya da kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Peki hangi özelliklere erişeceksiniz?

 • “Karşılaşmalar” oyununda kimlerin profilinizde kalbe tıkladığını ve kimi beğendiğinizi görebileceksiniz.
 • Görünmez moda geçip kullanıcıların haberi olmadan onların profillerini ziyaret edebileceksiniz.
 • Mesajlaştığınız kişiler ilk olarak sizden gelen mesajları görecekler ve yepyeni stickerları kullanabileceksiniz.

Badoo Premium otomatik olarak yenilenir, ancak bu hizmeti istediğiniz zaman durdurabilirsiniz.

Hesap nasıl kapatılır?

Eğer Badoo Premium’a sahipseniz öncelikle onu iptal etmeniz gerek. Profilinizdeki dişli simgesine ve buradaki “Ödeme Seçenekleri” kısmından “Çıkış Yap”a tıklayın. SMS aboneliğiniz varsa SMS olarak gelen talimatları uygulayabilirsiniz. Daha sonra “Ayarlar”- “Hesabı Sil” kısmından hesabınızı silebilirsiniz. Hesabınız silinmeden önce Badoo size “Sessiz Mod” (tüm bildirimleri kapatmak) ya da “Ara verme” (hesabı geçici olarak askıya almak) seçeneklerini sunacaktır.

Badoo Bekarlar Özellikleri

Badoo Oyunu: “Karşılaşmalar”

Bu oyun kullanıcıların profilinde “beğen” (kalp) ya da atla (çarpı) işaretini seçmenize dayanıyor. Bir seçim yaptıktan sonra her zaman başka bir kullanıcının profilini göreceksiniz.

Civardaki İnsanlar

Kullanıcıları cinsiyet, yaş ve yerlerine göre görüntüleyin. Badoo tercihlerinize uyan insanları bulmanızı sağlar: yeni arkadaşlar edinmek, sohbet etmek ya da sevgili olmak isteyen birçok kişi görüntüleyebilirsiniz.

Canlı

Bazı Badoo kullanıcıları özel olarak canlı yayın açar ve siz onları izleyebilirsiniz. Onlara sorular sorabilir ve yayınlarını puanlayabilirsiniz.

Mesajlaşma

Tüm kullanıcılara mesajlaşma yoluyla ulaşabilir, onlarla sohbet edebilirsiniz. Mesajlaşma uygulamasında ifadeler, fotoğraflar, videolar ve çeşitli resimler gönderebilirsiniz. Eğer bir kullanıcı sizi rahatsız ediyorsa onu engelleyebilirsiniz.

Ziyaretçiler

Bu özellik “Civardaki İnsanlar” özelliğini kullanarak size ulaşan ve profilinizi ziyaret eden kullanıcıları görmenizi sağlar. Ayrıca profilinize hangi gün ve saatte bakıldığını buradan görebilirsiniz.

Beğendiklerim

Size kalp veren tüm Badoo kullanıcıları gösterilecektir. İsterseniz siz de onlara kalp atabilir, ya da çarpıyı seçerek onları listenizden çıkarabilirsiniz.

Görünmez Mod

Diğer insanların profilini onların haberi olmadan görüntüleyebilirsiniz. Profilini ziyaret ettiğiniz kullanıcılar sizin profil resminiz yerine boş bir simge görecek ve ziyaret edenin siz olduğunu bilemeyeceklerdir.

Son Tercihi Geri Al

“Karşılaşmalar” oyununda bir kullanıcı için “Atla” seçeneğini seçtikten sonra kullanıcının sağ üstte bulunan fotoğrafına tıklayıp kararınızı geri kalabilirsiniz.

Badoo VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Beğendiklerinizi görün
Görünmez Mod
Son tercihi geri al
Favorilere Ekle

Bir Aylık Premium

16,99 TL

Beğendiklerinizi görün
Görünmez Mod
Son tercihi geri al
Favorilere Ekle

Üç Aylık Premium

13,33 TL (aylık)

Beğendiklerinizi görün
Görünmez Mod
Son tercihi geri al
Favorilere Ekle

Badoo Artılar ve Eksiler

Artılar

Kullanıcıları fotoğraflarıyla birlikte görebilme
Badoo Premium’a geçebilme
Diğer Kullanıcılarla sohbet etme
Mesaj alıp gönderebilme
Ciddi ilişki ve flört

Eksiler

Ücretsiz üyelikte beğendiklerini görememe
Herkesin fotoğraflarınızı görüp sizi puanlayabilmesi
Sınırsız Premium üyelik ücreti oldukça yüksek olması
Badoo Premium’un otomatik olarak yenilenmesi

Badoo kullanıcılar için

Artılar

Kullanıcı dostu, renkli ve hızlı bir ara yüze sahip olması
Yakınınızdaki insanları görüp onlarla “Karşılaşmalar” oyunu oynayabilmeniz
Canlı yayınlar sayesinde beğendiğiniz kullanıcıları izleyebilmeniz
Screenshot

Son olarak benim Badoo hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Badoo yeni insanlarla tanışabileceğiniz ya da arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz bir tanışma ve sosyal medya sitesi. Diğer ücretli tanışma sitelerinin aksine Badoo birçok ücretsiz özelliğe sahip. Kendi deneyimlerimize göre Badoo Premium’u iptal etmek basit ve site insanlarla tanışmak için sürekli olarak para harcamanızı gerektirmiyor. Ayrıca bir gün, bir hafta, bir ay, üç ay ve sınırsız Premium üyelik seçenekleri sunarak Premium özelliğini istediğiniz kadar denemeniz fırsatı sunulmuş. Her tanışma sitesinde olduğu gibi eğlenmek isteyen ya da ciddi ilişki arayan kullanıcılar var. Badoo birçok ücretsiz özelliğe sahip iyi bir ücretli tanışma sitesi.

Badoo Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Selim, 23 yaşında

Oldukça güzel bir uygulama ve herkesin üye olduğu sosyal medya sitelerine de çok benziyor. Dünyanın her yerinden insanlarla tanışma fırsatı sunması çok güzel. Değişik kültürlerden insanlar tanımak her zaman iyidir.

EVET 7 HAYIR 3
Furkan, 30 yaşında

Konum seçtikten sonra başka ülkelerden konumlarını değiştirmiş insanların da çıkması dışında oldukça iyi bir uygulama. İster seviyeli bir ilişki isterse flört olsun aradığım türden insanları bulabiliyorum.

EVET 2 HAYIR 3
Suzan, 28 yaşında

Gerçekten kullanışlı ve güzel bir uygulama. Normalde insanlarla yüz yüze konuşurken çekiniyorum ama mesajlaşma uygulaması sayesinde bu korkumu üzerimden atabildim.

EVET 5 HAYIR 3
İlhan, 22 yaşında

Özellikle canlı yayınlar olmasını beğeniyorum ve canlı yayınları izlemeyi seviyorum. Böyle güzel bir uygulama için teşekkür ederim.

EVET 8 HAYIR 4

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com