Pin-me

Pin-me Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
8,4/10
1 500 000+ / 23+
Pin-me

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 9,3/10

Güvenlik: 9,8/10

Profil bilgileri ve grafikler: 9,8/10

Partner bulma potansiyeli: 9,4/10

Müşteri hizmetleri: 8,8/10

Fiyat: 9/10

Çevrimiçi kullanıcıların
fotoğrafları
331858 kişi şu anda çevrimiçi

Alper
Alper, Yaş: 27
Öykü
Öykü, Yaş: 19
Sinan
Sinan, Yaş: 27

Pin-me Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Pin-me ile Yeni Seks Partnerinizi Bulun

Pin-me tam yirmi altı ülkede hizmet veren bir uluslararası bir arkadaşlık sitesi. Ücretsiz olarak kayıt olabildiğiniz Pin-me kendinize yeni bir flört ya da seks partneri bulmak ya da tek gecelik bir ilişki yaşamak için tasarlanmış. Yani sitenin temel amacının cinsel ilişki yaşamak olduğu söylenebilir. Site kendine özgü ve kullanması son derece basit bir sisteme sahip. Aynı zamanda diğer sitelerin aksine Pin-me jeton sistemiyle çalışıyor. Hesabınızı doğrulamak ya da siteye fotoğraf yüklemek gibi basit adımları tamamlayarak ücretsiz jeton kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda parayla jeton da satın alabilirsiniz. Bu jetonlar siteyi daha iyi ve aktif kullanabilmenizi sağlıyor. Pin-me’yi yalnızca internet tarayıcılarından kullanabiliyorsunuz çünkü sitenin mobil uygulaması bulunmamakta.

Pin-me’ye kayıt olmak çok kolay

Pin-me yirmi altı ülkede insanlara yeni seks partnerlerini bulma olanağı sağlıyor. Siz de şansınızı bu sitede denemek istiyorsanız tek yapmanız gereken kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi, cinsiyetinizi ve aradığınız cinsiyeti, ülkeniz ile yaşadığınız şehri ve doğum tarihinizi girmeniz. Bu bilgileri siteye girdikten sonra siteye kayıt olmak için başka bir şey yapmanıza gerek yok. Kendi profilinizde detaylı sorular mevcut, eğer profilinize fotoğraflarınızı yükler, ne aradığınıza ve kişisel özelliklerinize dair soruları cevaplarsanız yeni bir partner bulma şansınız artacaktır.

Pin-me’nin Ücretsiz Özellikleri

Pin-me’ye ücretsiz üye olabiliyor ve burada profil oluşturabiliyorsunuz. Üyelerden mesaj alabilir ve onların fotoğraflarına bakabilirsiniz. Aynı zamanda onlara beğeni gönderebilir ve sitenin de adını aldığı özellik olan pinleme özelliğini kullanabilirsiniz. Profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini görebilir, Araştır sekmesinde kendinize yeni bir partner arayabilirsiniz. Aynı zamanda Hızlı Flört özelliğini kullanarak karşınıza çıkan adaylara olumlu ya da olumsuz dönüş yapabilirsiniz.

Hesap nasıl kapatılır?

Pin-me’de hesabınızı kapatmak isterseniz Profilinize girip sağ üstteki seçeneklerden Ayarlar menüsüne girmeniz gerek. Orada Hesabımı Sil seçeneğinden hesabınızı kapatabilirsiniz. Hesabınızı kapattığınız zaman sitedeki tüm bilgileriniz silinecektir. Yani profilinize tekrardan erişemeyeceksiniz.

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Son güncelleme
09. 11. 2021

Pin-me Bekarlar Özellikleri

Pin-me Araştır

Pin-me’nin Ana Sayfasında karşılaşacağınız ya da başka sekmelere girdiğiniz zaman dönebileceğiniz bir sekme olan Araştır sekmesinde karşınıza sitedeki aradığınız cinsiyetteki kullanıcılar liste halinde çıkıyor. Burada beğendiğiniz kullanıcıların profillerine girebilir, onların fotoğraflarına bakabilir ve onlara jetonunuz varsa mesaj atabilirsiniz.

Pin-me Hızlı Flört

Pin-me’nin Hızlı Flört sekmesine girdiğiniz zaman karşınıza sitenin sizinle eşleştirdiği seks partner adayları çıkıyor. Burada beğendiğiniz kullanıcıları beğenme işaretine basarak seçebilir, beğenmediğiniz kullanıcıları da çarpı işaretine basarak eleyebilirsiniz. Aynı zamanda karşınıza çıkan kullanıcıların profilini de ziyaret edebilirsiniz.

Pin-me Pins

Pin-me’nin adını aldığı bu özellik sayesinde beğendiğiniz kullanıcıları pinleyebiliyorsunuz. Bu şekilde onlara dönüp tekrar bakma şansınız oluyor. Yani adlarını hatırlama ve onları tekrar aramakla uğraşmamış oluyorsunuz. Pinlediğiniz kullanıcıların profillerine ve fotoğraflarına her zaman bakabilir, onlarla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sizi kimlerin pinlediğini de görebilirsiniz.

Pin-me Sohbet

Pin-me’nin sohbet özelliği jeton sistemiyle çalışıyor. 1 mesajın 40 jeton olduğu sistemde kullanıcılarla yeteri kadar jetona sahipseniz istediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Mesaj almanın her zaman ücretsiz olduğunu unutmayın.

Pin-me İnceleme

Bu özellik sayesinde profilinize kimlerin baktığını görebiliyorsunuz. Aynı zamanda sizin baktığınız profillerin sahibine de bildirim gittiğini unutmayın. Bu özellik sayesinde Hızlı Flört ya da Ana Sayfada karşınıza çıkmayan profillere girme şansınız bulunuyor.

Pin-me Premium Üyelik

Pin-me’de Premium Üyelik satın aldığınız zaman sitede sahip olduğunuz jeton sayısına göre mesaj ya da fotoğraf gönderebiliyorsunuz. Premium ücretleri ve sahip olacağınız jeton sayısı ise şöyle:
200 Jeton: 9 Euro
300 Jeton: 19 Euro
900 Jeton: 49 Euro
2000 Jeton: 99 Euro
6000 Jeton:199 Euro

Pin-me Artılar ve Eksiler

Artılar

Profilinizi kimin ziyaret ettiğini görebilme
Kullanıcıları engelleyebilme
Jeton sistemi
Amaca yönelik kullanım

Eksiler

Türkçe dilinin tam desteklenmemesi
Profil fotoğrafı olmayan kullanıcılar

Pin-me kullanıcılar için

Artılar

Detaylı profiller
Orijinal bir tasarım
Sınırsız Ana Sayfa akışı
Screenshot

Son olarak benim Pin-me hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Pin-me birçok ülkede hizmet veren ve kullanıcılarına yeni bir seks partneri bulma konusunda yardımcı olmayı amaçlayan bir site. Oldukça basit bir kullanıma sahip bir site olan Pin-me’de aradığınız seks partnerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Pin-me’deki profillerde fotoğraflar ve kişisel özellikler profillerde öne çıkan noktalardan. Aynı zamanda kişilerin tercih ettikleri seks fantazilerini de profillerinde görüntüleyebiliyorsunuz. Pin-me’nin öne çıkan özelliklerinden başka biri sitede üyelik sisteminin olmaması. Site jeton sistemiyle çalışıyor ve atacağınız basit adımlarla ücretsiz şekilde jeton elde edebiliyorsunuz. Eğer jetonlarınız yetersiz kalırsa kredi ya da banka kartınızı kullanarak jeton satın alabiliyorsunuz. Siz bu fırsatlardan yararlanarak yeni seks partnerinizi Pin-me’de bulabilirsiniz.

Pin-me Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (5)
Olumlu yorumlar (4)
Olumsuz yorumlar (1)
besim

Sahte üyelikleri bulunmayan 2-3 siteden bir tanesi.

EVET 28 HAYIR 76
Yasin, 29 yaşında

Kadın profilleri çok ilgi çekici duruyor. Umarım bu sitede eğlenceli bir kadın bulabilirim.

EVET 29 HAYIR 69
Furkan, 25 yaşında

Ankara’da yalnız yaşayan bir erkeğim. İlgilenenler profilime yazsın.

EVET 89 HAYIR 52
Selma, 27 yaşında

Her yazan benden numaramı istiyor, bu konuda bir çözüm bulunursa sevinirim.

EVET 160 HAYIR 103
İlhan, 33 yaşında

Tam aradığım gibi bir site. Çok güzel kadınlar var. Ben de hızlı bir erkek olarak sitedeki yerimi aldım.

EVET 68 HAYIR 62

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com