Pembe Panjur

Fuckbook
1.
Fuckbook
Fuckbook
 • Sosyal Medya Arayüzü
 • Uluslararası Kullanıcılar
 • Yüksek Kullanıcı Sayısı
21+
ideal yaş
29 000 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Be Naughty
3.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar

Pembe Panjur Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
4,0/10
6 300 000+ / 25+
Pembe Panjur

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 4,3/10

Güvenlik: 4,3/10

Profil bilgileri ve grafikler: 3,8/10

Partner bulma potansiyeli: 3,5/10

Müşteri hizmetleri: 4,5/10

Fiyat: 4/10

Pembe Panjur Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Pembe Panjur’da Evlenmek İsteyen İnsanlarla Tanışın

Ciddi ilişki arayan üyelerin birbiriyle bilimsel yöntemler kullanılarak tanıştırıldığı Pembe Panjur 2010 yılından beri hizmet veren bir site. Pembe Panjur’un en iddialı olduğu nokta birbiriyle en uyumlu insanları bir araya getirmek. Karakter analizlerinden yararlanılarak işleyen bu sistemde insanların sosyoekonomik durumları ve sorulara verdikleri cevaplar göz önünde bulunduruluyor ve ciddi ilişki arayan üyelerden birbirleriyle uyumlu olanlar eşleştiriliyor. Siz de Pembe Panjur’da profilinizi oluşturduktan sonra ciddi ilişki arayan insanlarla tanışmaya başlayabilirsiniz. Profil fotoğrafı yükleyebilir, güncellemeler kısmında diğer üyelerin ne paylaştığını görüntüleyebilirsiniz. Kadın üyelerin ücretsiz olarak yararlandığı sitede erkek üyelerin siteden tam anlamıyla yararlanması için Gold Üyelik satın almasında fayda var. Pembe Panjur’un mobil uygulaması da mevcut.

Pembe Panjur’a Ücretsiz Üye Olun ve Ruh Eşinizi Bulun

Pembe Panjur’a üye olmak için cinsiyetinizi işaretlemeniz ve e-posta adresinizi veya telefon numaranızı vermeniz yeterli. Başka bir sosyal medya hesabınızdan da aktarabileceğiniz bu bilgileri girdikten sonra sizi son derece detaylı bir anket bekliyor. Profil fotoğrafı yüklemek zorunda değilsiniz. Anketi doldurduktan sonra sizin gibi ciddi ilişki arayan 6 milyondan fazla üye arasından kendinize göre birini aramaya başlayabilirsiniz.

Pembe Panjur’un ücretsiz özellikleri

Pembe Panjur’un kullanıcılarına sunduğu en iyi ücretsiz özellik profilinizi kimlerin görebileceğine karar verebilmeniz.

Siteye ücretsiz biçimde kayıt olduktan sonra cevapladığınız sorular arasında size profilinizin yalnızca eşleştiklerinize mi yoksa sitedeki herkese mi açık olmasını istediğiniz soruluyor. Ek olarak diğer tanışma sitelerinde olduğu gibi profillerde gezinebilir, fotoğrafları görüntüleyebilir, karşılaştığınız üyelerin aradığınız kriterlere uyup uymadığını öğrenebilirsiniz. Uygun üyeler kısmından size uygun olabilecek üyeleri görüntüleyebilir, profilinizi ziyaret edenleri ve profilini ziyaret ettiklerinizi görebilirsiniz.

Pembe Panjur Gold Üyelik

1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık paketler halinde satın alabileceğiniz Gold Üyelik ücretini kredi kartınız, cep telefonunuz ya da havale yöntemleri ile ödeyebilirsiniz. Gold Üyelik satın alanlar Pembe Panjur’da şu özelliklere sahip olacak:

 • Sınırsız mesajlaşma
 • Sıralamada öncelik
 • Durum güncelleme

Pembe Panjur Gold Üyelik otomatik olarak yenilenmektedir. Ancak bu özelliği sitedeki hesap ayarlarından iptal edebilirsiniz.

Hesap nasıl kapatılır?

Pembe Panjur evlilik sitesinde hesabınızı kapatmak istiyorsanız site yöneticilerine mail atmanız gerekmekte. Yani site içerisinden hesabınızı dondurmak ya da tamamen silmek gibi seçeneklere sahip değilsiniz.

Pembe Panjur Bekarlar Özellikleri

Güncellemeler

Güncellemeler özelliği sayesinde diğer kullanıcıların sitede paylaştıklarını ve yükledikleri fotoğrafları görebilirsiniz. Bu paylaşımları yapan kullanıcıların profillerini görüntüleyebilirsiniz.

Uygun Üyeler

Siteye kaydolurken cevapladığınız sorulara göre oluşturulan kriterler sonucunda size en uygun üyeler karşınıza çıkacaktır. Ana sayfada da görebileceğiniz bu üyelerin tam listesini görmek için Uygun Üyeler sekmesini açabilirsiniz.

Karakter Analizi

Pembe Panjur’da kendi karakterinizi daha yakından tanıma ve böylece başkalarıyla daha rahat iletişime geçme fırsatına sahipsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde hayalinizdeki insanın nasıl bir karaktere sahip olduğu konusunda da fikir edinebilirsiniz.

Favoriler

Beğendiğiniz kullanıcıları favorilerinize ekleyebilir, sizi kimlerin favoriler listesine eklediğini görüntüleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz kullanıcıları daha sonra bu listeden kaldırabilirsiniz.

Bildirimler

Masaüstü bildirimlerini açtığınız takdirde yeni bir mesaj aldığınızda site açık olmasa dahi size bildirim gelir ve karşınızdakini bekletmeden cevap vermiş olursunuz.

Göz Kırpma

Diğer kullanıcıların profillerini görüntülemek ve onlara göz kırpmak ücretsiz. Ancak diğer kullanıcılara mesaj atmak ve onlarla iletişime geçmek istiyorsanız Gold Üyelik satın almanız gerekiyor.

Arama

Arama sekmesinde tanışmak istediğiniz insanın genel bilgilerini, fiziksel özelliklerini, eğitimini ve yaşam tarzını seçebilirsiniz. Aradığınız kriterlere uygun adaylar karşınıza çıkacaktır. Aynı zamanda yaptığınız aramayı kaydedebilir, daha sonra aynı kriterlerde arama yapabilirsiniz.

Blog

Pembe Panjur Blog’da aşk ve evlilik üzerine kapsamlı yazılar okuyabilir, yaşadığınız ya da yaşamak üzere olduğunuz ilişki üzerine tavsiye alabilirsiniz. 20’nin üzerine kategoriye sahip blogda ilişkilerin birçok yönüne dair yazılar bulmak mümkün.

Pembe Panjur VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Mesajlaşma
Sıralamada Öncelik
Durum Güncelleme

Bir Aylık Gold Üyelik

59,00 TL

Mesajlaşma
Sıralamada Öncelik
Durum Güncelleme

Üç Aylık Gold Üyelik

33,00 TL (aylık)

Mesajlaşma
Sıralamada Öncelik
Durum Güncelleme

12 Aylık Gold Üyelik

12,42 TL (aylık)

Mesajlaşma
Sıralamada Öncelik
Durum Güncelleme

Pembe Panjur Artılar ve Eksiler

Artılar

Uygun üyeleri liste halinde görebilme
Kısayollar ile tüm sekmelere ulaşabilme
Ücretsiz karakter analizi
Kullanıcıları favorilere ekleyebilme
Durum güncellemelerini görebilme
Blog yazıları

Eksiler

Hesabın yalnızca e-posta yoluyla kapatılabilmesi
Profil fotoğrafı olmayan üye sayısının fazla olması
1 aylık Gold Üyeliğin ücretinin yüksek olması
Üye olmadan tek bir mesaj bile atılamaması

Pembe Panjur kullanıcılar için

Artılar

Sitenin daha faydalı kullanılması için tavsiyelere erişim
Profilinizi yalnızca eşleştiklerinizin görebilmesi
Yüksek kullanıcı sayısı
Screenshot

Son olarak benim Pembe Panjur hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Pembe Panjur üyelerine bilimsel çalışmalar sonucunda oluşturulmuş bir sistem kullanarak en doğru eşleşmeyi sunmayı vadeden ve yüksek bir kullanıcı sayısına sahip bir evlilik sitesi. Siteye kayıt olduğunuzda ilk göze çarpan şeylerden biri şüphesiz ücretsiz kişilik testi. Kendinizi daha yakından tanıma fırsatını elde ettiğiniz bu kişilik testi aradığınız insanın kişiliği hakkında da size ipuçları verecektir. 18 yaşının üzerindeki her yaştan kullanıcıya hizmet verdiğini, ancak sitenin yalnızca evlilik amacıyla kullanıldığını vurgulayan Pembe Panjur son derece basit ve kolay kullanılan bir ara yüze sahip. Evlenme niyetinde olup aradığı insanı bulamayanların bu siteye göz atmasında fayda var.

Pembe Panjur Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Gökhan, 34 yaşında

Ben üye oldum, Gold Üyelik aldım ve oldukça memnunum. İstediğim kişiye istediğim kadar mesaj atabiliyorum. Zaten bedava hizmet hiçbir yerde yok.

EVET 2 HAYIR 1
Seda, 27 yaşında

Mobil uygulamasında zaman zaman kesintiler oluyor, mesajları doğru düzgün göremiyorum. Yine de benimle tanışmak isteyen erkek çok oldu bu yüzden memnunum.

EVET 2 HAYIR 3
Necip, 45 yaşında

Kendi yaşıma göre insanları bulabiliyorum. Ciddi ilişki arayan bayanları bekliyorum.

EVET 2 HAYIR 2
Fehmi, 32 yaşında

Neredeyse hiç yabancıya rastlamadım. Siteyi kullananların hep Türk olması benim için en iyi özelliği.

EVET 7 HAYIR 4

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com