Facenhook

Pin-me
1.
Pin-me
Pin-me
  • Jeton Sistemi
  • Uluslararası bir oluşum
  • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Be Naughty
2.
Be Naughty
Be Naughty
  • Uluslararası kullanıcılar
  • Kolay kullanım
  • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar
Victoria Milan
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
  • Tamamen anonim olabilme
  • Yüksek güvenlik sistemleri
  • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar

Facenhook Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
5,8/10
150 000+ / 30+
Facenhook

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 5,8/10

Güvenlik: 5,8/10

Profil bilgileri ve grafikler: 5,8/10

Partner bulma potansiyeli: 5,8/10

Müşteri hizmetleri: 5,8/10

Fiyat: 5,8/10

Facenhook Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Yeni Maceranızı Facenhook’ta Yaşayın!

Herkes kendi şehrinde ya da ülkesinde başka insanlarla tanışabilsin, konuşabilsin ve buluşabilsin diye kurulmuş ücretsiz bir arkadaşlık sitesi olan Facenhook tam 26 farklı dilde hizmet veriyor. Pandeminin etkisini sürdürdüğü bu günlerde siz de evde oturduğunuz yerden yeni insanlarla tanışmak ve yeni maceralara atılmak istiyorsanız Facenhook tam da size uygun bir site olacaktır. Uzaktan uzağa flört etmek, cinsel içerikli konuşmalar yapmak, sizin gibi bekarların fotoğraflarına bakmak için Facenhook’u kullanabilirsiniz. Facenhook’u kullanabilmek için İngilizce bilmenize gerek yok, çünkü Facenhook Türkçe dilinde de hizmet veriyor.Birçok Türk kullanıcıya sahip Facenhook ücretsiz arkadaşlık sitesini bilgisayarınızdan, tabletinizden ve telefonunuzdan kullanabilirsiniz.

Facenhook’a Kayıt Olmak Yalnızca 2 Dakikanızı Alacak

Facenhook ücretsiz arkadaşlık sitesine kayıt olmanız için tek yapmanız gereken internet tarayıcınıza Facenhook yazıp karşınıza çıkan ilk siteye giriş yapmanız. Daha sonrasında siteye kayıt olmak için yapmanız gerekenler gerçekten çok basit. Cinsiyetinizi ve aradığınız cinsiyeti, kullanıcı adınızı, doğum tarihinizi, e-postanızı ve yaşadığınız yeri girip kendinize bir şifre belirlemeniz gerekiyor. Siteye üye olduğunuzda fotoğraf yüklemeniz ya da kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekmiyor, ancak şansınızı artırmak için bunları yapmanız sizin için daha iyi olacaktır. Hesabınızı onaylı hale getirerek mesajlaşmalarınızda kullanabileceğiniz jetonlar kazanabilirsiniz.

Facenhook’un Ücretsiz Özellikleri

Facenhook ücretsiz arkadaşlık sitesine kayıt olmak ve bu sitede bir profil oluşturmak tamamen ücretsiz. Aynı zamanda fotoğraflarınızı yükleyebilir, diğer kullanıcıların profillerini ve fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz. Profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini görebilir, sitenin Araştır ve Hızlı Flört özelliğini yine ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.Ziyaret ettiğiniz profilleri beğenebilir ve onları pinleyebilirsiniz. Sitenin detaylı arama özelliğini kullanarak aradığınız kişinin hangi şehirde yaşadığını, yaşını ve ilgi alanlarını tek tek seçebilirsiniz.

Hesap nasıl kapatılır?

Facenhook ücretsiz arkadaşlık sitesini daha fazla kullanmak istemiyorsanız ya da aradığınızı bulduysanız ve artık bu tür siteleri kullanmaya ihtiyacınızın olmadığını düşünüyorsanız hesabınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Bu gibi bir durumda yapmanız gereken profilinize girip karşınıza çıkan seçeneklerden Ayarlar menüsüne girmek. Burada sayfanın en aşağı kısmına girip Hesabımı Sil seçeneğine tıklayarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Unutmayın, hesabınızı sildiğiniz takdirde bilgilerinizi geri getirmeniz mümkün olmayacaktır. Yani hesabınızı silerken iyi düşünmelisiniz.

Facenhook Bekarlar Özellikleri

Facenhook Araştır

Facenhook Araştır sekmesine Ana Sayfadan ulaşabildiğiniz gibi sitenin diğer sekmelerinde gezinirken de ulaşabilirsiniz. Araştır kısmında siteye üye olan kullanıcılar profil fotoğrafları, kullanıcı adları, yaşları ve yaşadıkları şehirleriyle birlikte görüntüleyebilir ve beğendiğiniz üyelerin profillerini ziyaret edebilirsiniz.

Facenhook Hızlı Flört

Facenhook’in Hızlı Flört sekmesi sitenin verdiğiniz bilgilere göre sizinle eşleştirdiği kullanıcıları görüntüleme şansına sahip olduğunuz bir sekme. Burada karşınıza çıkan kullanıcıları beğenme işaretine basarak seçebilir ya da beğenmediyseniz çarpı işaretine basabilirsin. Buradaki kullanıcıların profillerini de ziyaret edebileceğinizi unutmayın.

Facenhook Pinler

Pinleme özelliği çoğu ücretsiz arkadaşlık sitesinde olmayan bir özellik. Pinleme özelliği sayesinde sitede gezinirken gördüğünüz ve hoşunuza giden kullanıcıların profillerini unutmamak için onları pinleyebiliyorsunuz. Böylece adlarını hatırlamak ya da yeniden arama yapmak uğraşından kurtulmuş oluyorsunuz. Pinlerinize eklediğiniz kullanıcıların profillerini istediğiniz zaman istediğiniz cihazdan ziyaret etme şansına sahipsiniz.

Facenhook Sohbet

Facenhook’ta mesajlaşma sistemi basit bir jeton sistemiyle çalışıyor. Mesaj almak tamamen ücretsizken mesaj göndermek mesaj başına 40 jeton olarak ücretlendirilmiş. Yani yeterli jetonunuz olduğu zaman istediğiniz kullanıcıya istediğiniz kadar mesaj gönderebiliyorsunuz.

Facenhook İnceleme

Facenhook’un İnceleme sekmesinde sizin profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini görebiliyorsunuz. Belki de aradığınız aday arama kriterlerinizin dışında kalan birisidir.

Facenhook VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

200 Jeton 9 Euro

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

300 Jeton 19 Euro

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

900 Jeton 49 Euro

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

2000 Jeton 99 Euro

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

6000 Jeton 199 Euro

Mesajlaşma

Facenhook Artılar ve Eksiler

Artılar

Kullanıcıları engelleyebilme
Profilinizi ziyaret edenleri görebilme
Sınırsız ilişkiler
Kolay bir jeton sistemi

Eksiler

Profil fotoğrafı olmayan kullanıcılar
Fiyatların euro üzerinden olması

Facenhook kullanıcılar için

Artılar

Fantezilere özel açıklamalar
Sınırsız Ana Sayfa akışı
Ücretsiz mesaj alabilme
Screenshot

Son Olarak Benim FacenhookHakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Facenhook flörtleşmek isteyenler, kendilerine yeni bir arkadaş ya da seks partneri arayan bekarlar tarafından kullanılıyor. Sitenin en büyük avantajlarından biri neredeyse otuz dilde birden hizmet sunuyor olması. Premium Üyelik sistemine sahip olmayan Facenhook’un ileri özelliklerini kullanabilmek için oluşturulan bir jeton sistemi var. Ücretsiz jeton kazanma yöntemlerinin yanı sıra gereken ücretleri ödeyerek istediğiniz kadar jeton satın alabilirsiniz. Evde kaldığımız bu günlerde Türkiye ve dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışmak, flörtleşmek, sohbet etmek ve fotoğraflarınızı paylaşmak istiyorsanız, yeni maceralara yelken açmak size göreyse Facenhook ücretsiz arkadaşlık sitesi sizi bekliyor.

Facenhook Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Yücel , 43 yaşında

Farklı eğlenceler denemeyi seven biri olduğumdan kendim gibileri bulabildiğim bir site.

EVET 0 HAYIR 0
Asya, 35 yaşında

Korona herkesi eve tıktı ama bu sitede eğlenceli saatler geçiriyorum.

EVET 0 HAYIR 0
Tolga, 33 yaşında

Jeton sistemi çok iyi ancak euroyla olması biraz pahalı yapıyor.

EVET 0 HAYIR 0
Hasan, 40 yaşında

Valla bu yaştan sonra bu kadar ilgi göreceğimi düşünmezdim.

EVET 0 HAYIR 0

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com