İstanbul’da Arkadaşlık

İstanbul ve çevresinde online arkadaşlığı deneyimleyin
Tüm ipuçları ve püf noktalar burada

İstanbullular hangi arkadaşlık sitelerinde tanışıyor?

24 690 kişi şu anda çevrimiçi
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
Alper
çevrimiçi
Öykü
çevrimiçi
Sinan
çevrimiçi
121 079 kişi şu anda çevrimiçi
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
Melih
çevrimiçi
Asya
çevrimiçi
Çağatay
çevrimiçi
24 690 kişi şu anda çevrimiçi
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
Alper
çevrimiçi
Öykü
çevrimiçi
Sinan
çevrimiçi
17 085 kişi şu anda çevrimiçi
 • Cep Telefonu Uygulaması
 • Yüksek Kullanıcı Sayısı
 • Kolay eşleşme
Yiğit
çevrimiçi
Gizem
çevrimiçi
Yigit
çevrimiçi
573 040 kişi şu anda çevrimiçi
 • Sosyal Medya Arayüzü
 • Uluslararası Kullanıcılar
 • Yüksek Kullanıcı Sayısı
Can
çevrimiçi
Asya
çevrimiçi
Berke
çevrimiçi

İstanbul’da nerede tanışılır?

Türkiye’nin dört bir yanından insanın yaşadığı ve nüfusun her geçen yıl arttığı İstanbul, dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Fakat aynı zamanda en kalabalık şehirler listesinde de üst sıralarda yer alıyor. Yaklaşık 16 milyon insanın yaşadığı İstanbul’da maalesef herkes sosyalleşmek için bol bol vakit bulamıyor. Siz de İstanbul’da yeni insanlarla tanışmak isteyip de çok çalışanlardan ya da fazla utangaç olanlardan mısınız? Belki de öğrencisiniz ve derslere, vizelere ve finallere çalışmaktan kafanızı kaldıramıyorsunuz. O halde arkadaşlık sitelerini deneyin! İstanbul’da yeniyseniz ve kimseyi tanımıyorsanız tanışma siteleri yeni insanlar tanımanızda size yardımcı olacaktır. Merak etmeyin, herkes barlarda, restoranlarda ya da sokaklarda tanışmıyor. Yani internetten, arkadaşlık sitelerinden tanışıp buluşmanın ve yeni bir arkadaşlık kurmanın tuhaf bir yanı yok.

İstanbul’da size yeni insanlarla tanışma imkanı sağlayacak birçok ücretli ve ücretsiz arkadaşlık sitesi mevcut. Siz de bu tanışma sitelerini inceleyip hangisinin kendiniz için daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Arkadaşlık sitelerindeki arama sayfalarında gezinmek için vaktiniz yoksa yalnızca İstanbul’da yaşayanlara hizmet veren istanbul.net arkadaşlık sitesine göz atmanızda fayda var. Bu sitede İstanbul’daki üyeleri semt semt görüntüleyebilirsiniz. Arkadaşlık sitelerinin en önemli avantajlarından biri yerinizden hiç kalkmadan yeni insanlarla tanışabilmeniz. Yani evinizden çıkmadan sosyalleşebilirsiniz. Dahası da var. Tanıştığınız insanlarla uyuşup uyuşmadığınızı anlamak için onlarla mesajlaşabilirsiniz. İkiniz de istediği takdirde İstanbul’da halka açık bir yerde buluşabilir, keyifli bir sohbetin ya da romantik bir akşam yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz.

Nerede buluşmalı?

Genç ya da yaşlı olmanız fark etmez, İstanbul her yaştan insanın kendine göre bir aktivite planlayabileceği ya da arkadaşıyla buluşmak için bir yer bulabileceği türden bir şehir. Peki İstanbul’da nereye gitmeli? Gençler gündüzleri Caddebostan Sahili’ne gidip çimlerde sohbet ediyor ya da Topkapı Sarayı veya Ayasofya Müzesi gibi turistik yerleri geziyor. Akşam olduğunda genellikle Kadıköy ya da Beşiktaş’ta geziniyor, ilk buluşmalarını buralardaki mekânlarda gerçekleştiriyorlar. Aklınızda bulunsun, Kadıköy’den Beşiktaş’a vapurla geçmek size romantik anlar yaşatabilir. Gece olduğunda İstiklâl Caddesi oldukça tercih edilen yerlerden. Gençler geceyi İstiklâl Caddesi üzerindeki barlarda sonlandırmayı tercih ediyor. Barlara ya da kalabalık mekânlara gitmek istemiyorsanız ilk buluşmanız için bir tiyatro oyununa ya da bir filme gitmeyi de tercih edebilirsiniz. Konuşmaktan çekiniyorsanız böyle etkinlikler sizin için daha iyi olacaktır.

Orta yaşlıysanız muhtemelen daha sakin yerlerde olmak isteyeceksiniz. Şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzaklaşmak istiyorsanız yeni arkadaşınızı Maçka’ya ya da Yıldız Parkı’na davet edebilir veya Büyük Ada’ya kahvaltıya çağırabilirsiniz.

Emirgan Korusu’nda rahat bir nefes alıp güzel bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Burada hoş bir sohbete dalıp birbirinizi yakından tanıma fırsatı elde edebilirsiniz.

İkinci baharınızı mı yaşıyorsunuz? Merak etmeyin! İstanbul’da sizin için de yapacak çok şey var. İstanbul kültürel aktiviteler, huzurlu restoran ve kafeler açısından da zengin bir şehir. Örneğin Haliç’te Pierre Loti tepesine çıkabilir, ya da Anadolu yakasında Kız Kulesi’ne karşı sıcak bir şeyler içebilirsiniz. İstiklal Caddesi üzerindeki Madame Tussauds Müzesi’nde dünyaca ünlü şahısların bal mumu heykellerini görebilir, sohbetinize derinlik katabilirsiniz. Kanlıca ’ya gidip Kanlıca yoğurdu yiyerek eski günleri yâd edebilir, Çengelköy’e gidip oranın meşhur böreğini tadabilirsiniz.

İstanbul’da kaç erkek yaşıyor?

15.067.724’lük nüfusun 7.542.231’ini erkekler oluşturuyor. Bu erkekler arasında genç ya da yaşlı kadınlara ilgi duyan beyefendiler de var. Tek yapmanız gereken arkadaşlık sitelerindeki arama kısmına kriterlerinizi ve nereden arkadaş aradığınızı girmeniz. Böylece İstanbul ve çevresindeki erkekler karşınıza çıkacaktır.

Arkadaşlık sitelerinde her türden arkadaşlığı arayan erkekler var. Bir arkadaşlık sitesine kayıt olduktan sonra onların size mesaj atmasını bekleyebilir ya da ilk adımı atan olabilirsiniz. Hayallerinizdeki erkeğin size yazmasını beklemeyin. Profilleri görüntüleyin ve ilk mesajı atan siz olun.

Erkeklerle tanışmak istiyorum

İstanbul’da kaç kadın yaşıyor?

15.067.724’lük nüfusun 7.525.493’ünü kadınlar oluşturuyor. Bir erkek olarak böylesine kalabalık bir kadın nüfusu içerisinde yeni arkadaşınızı bulma ihtimaliniz oldukça yüksek. Tanışma sitelerinde yeni bir aşk macerasına atılmak isteyen, arkadaşlık ya da ciddi ilişki peşinde olan erkek arayan bayanlar var.

Arkadaşlık sitelerine üye olan kadınların büyük çoğunluğu genellikle ilk mesajı erkeklerin atmasını bekler. Bu yüzden aktif olup kadınlara mesaj atmanızda fayda var. Görüntülediğiniz profildeki bilgileri iyi okuyun ve o insanın hobileri, ilgi alanları ve aradığı erkek hakkındaki düşüncelerine dikkat edin.

Kadınlarla tanışmak istiyorum
Türkiye'deki popüler arkadaşlık siteleri
47% kadın / 53% erkek
1.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar
49% kadın / 51% erkek
2.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
48% kadın / 52% erkek
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar
Bu bölgede tanışın
Bu sayfa yardımcı oldu mu?
İçeriği beğendiniz mi?
1 2

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com