iflirts

iflirts Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
8,0/10
250 000+ / 30+
iflirts

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 5,2/10

Güvenlik: 5,1/10

Profil bilgileri ve grafikler: 4,6/10

Partner bulma potansiyeli: 4,2/10

Müşteri hizmetleri: 5/10

Fiyat: 4,2/10

Çevrimiçi kullanıcıların
fotoğrafları
55310 kişi şu anda çevrimiçi

Furkan
Furkan, Yaş: 27
Banu
Banu, Yaş: 23
Berat
Berat, Yaş: 23

iflirts Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

iflirts’te Yeni Partnerinizi Kolayca Bulun

iflirts, arkadaşlık sitelerine yeni bir soluk getirmek amacıyla kurulmuş bir ücretsiz arkadaşlık sitesi. Giderek büyüyen bir kullanıcı topluluğuna sahip olan iflirts, hemen her türden ilişkiyi yaşayabileceğiniz ücretsiz arkadaşlık sitelerinden biri. Kendinize yeni bir flört, arkadaş ya da seks partneri arıyorsanız iflirts size bu konuda yardımcı olabilir. Türkçe dilinde de hizmet veren iflirts’e kayıt olmak ve siteyi kullanmak oldukça kolay çünkü iflirts basit ve hızlı bir arayüze sahip. Bunların yanı sıra çoğu arkadaşlık sitesinde olduğu gibi iflirts’te de ücretli hizmetler var. Bu ücretli hizmetlerden yararlanmak için kendinize jeton satın almanız gerekiyor. Yeterli sayıda jetona sahip olduktan sonra iflirts’ün ücretli özelliklerinden yararlanmaya başlayabiliyorsunuz. Bilgisayarınız ve telefonunuzun tarayıcılarından kullanabileceğiniz bu ücretsiz arkadaşlık sitesinin bir mobil uygulaması mevcut değil.

iflirts’ü Kullanmak Son Derece Kolay

iflirts’e üye olmak ücretsiz ve son derece kolay. Yalnızca 18 yaşından büyüklerin üye olabildiği iflirts sitesine kayıt olmak için adınızı, yaşınızı, e-posta adresinizi, yaşadığınız ülkeyi ve şehri girmeniz yeterli. Daha sonrasında bu ücretsiz arkadaşlık sitesini dilediğinizce kullanabilirsiniz.

iflirts’ün Ücretsiz Özellikleri

İflirts’te ücretsiz şekilde profil oluşturabilir, kullanıcıların profillerini görüntüleyebilir ve onların fotoğraflarının bir kısmına bakabilirsiniz. Ayrıca siteye kendi fotoğraflarınızı da yükleyebiliyorsunuz. Kendi profilinizdeki detaylı bilgileri doldurarak insanların sizi daha yakından tanımasını sağlayabilir, böylelikle kendinize yeni bir partner bulma şansınızı arttırabilirsiniz.

Jeton satın alanlar için iflirts

iflirts’teki kimi özellikleri kullanabilmek için Jeton satın almanız gerekiyor. 200, 300, 900, 2000 ve 6000 jeton alabildiğiniz paketler mevcut. Bu paketlerden birini seçtiğiniz takdirde jetonlarınızı kullanarak diğer kullanıcıların gizli fotoğraflarını görme ve onlarla jetonlarınızın yettiği kadar mesajlaşma hakkına sahip oluyorsunuz.

Hesap nasıl kapatılır?

iflirts hesabınızı kapatmak isterseniz yapmanız gereken sitenin sol sekmesindeki seçeneklerden profilinize girmek. Daha sonrasında Ayarlar sekmesini seçip sayfanın en altındaki Hesabımı Sil seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra şifrenizi girerek hesabınızı silebilirsiniz. Unutmayın ki hesabınızı sildikten sonra sitedeki tüm verileriniz silinecektir.

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Son güncelleme
07. 11. 2021

iflirts Bekarlar Özellikleri

iflirts Rulet

Siteye giriş yaptığınızda rahatlıkla görebileceğiniz sol sekmedeki seçenekler biri olan iflirts Rulet’e tıkladığınızda karşınıza size beğenip beğenmeme seçeneği sunulan profiller çıkıyor. Karşınıza çıkan profilleri beğenip beğenmemek size kalmış. Rulet sekmesinde aynı zamanda sizi beğenen kullanıcıları ve eşleştiğiniz kullanıcıları da görüntüleyebiliyorsunuz.

iflirts Arama

Arama sekmesine girdiğiniz zaman karşınıza durmadan yenilenen bir akış halinde profiller çıktığınız göreceksiniz. Yani son derece fazla seçeneğe sahipsiniz. Seçeneklerinizi bir miktar daraltmak isterseniz aradığınız kullanıcıların yaş aralığını, yaşadıkları şehri ve ilgi alanlarını seçebilir, böylelikle kendinize göre bir kullanıcı bulma şansını artırabilirsiniz.

iflirts Sohbet (Jeton)

iflirts Sohbet özelliği size diğer kullanıcılarla anlık mesajlaşabilme imkânı sunuyor. Ancak unutmayın ki diğer kullanıcılara mesaj gönderebilmek için yeterli sayıda Jetonunuzun olması gerekiyor. Yani mesaj almak için jetona ihtiyacınız olmasa da mesaj göndermek için jetona ihtiyacınız var.

iflirts Görünümler

Profilinize kimlerin baktığını, siteye verdiğiniz kişisel bilgileri kimin okuduğunu ve sizin kimin beğenmiş olabileceğini merak ediyorsanız iflirts Görünümler özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde sizin profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini ve sizin ziyaret ettiğiniz profilleri tek bir çatı altında görme imkanına sahipsiniz.

iflirts Favoriler

Sitede gezinirken gözünüze çarpan bir kullanıcı gördünüz ve onun profilini ziyaret ettiniz. Ancak o anda o kullanıcıyla iletişime geçmek istemiyorsunuz. Böyle bir durumda iflirts Favoriler özelliğini kullanarak ziyaret ettiğiniz kullanıcının profilini favorilerinize ekleyebilir, daha sonra iflirts Favoriler sekmesine girerek bu kullanıcının profilini tekrar ziyaret edebilirsiniz. Bu sekmede aynı zamanda sizi favorilerine ekleyen kullanıcıları da görüntüleyebiliyorsunuz.

iflirts VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

200 Jeton

9,00 TL

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

300 Jeton

19,00 TL

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

2000 Jeton

99,00 TL

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

iflirts Artılar ve Eksiler

Artılar

Kolay kullanım
Liste görünümü
Jeton sistemi
Ücretsiz jeton kazanma

Eksiler

Sınırlı sayıda özellik
Profil fotoğrafı olmayan kullanıcılar

iflirts kullanıcılar için

Artılar

İlişki sınırlaması yok
Amaca yönelik kullanım
Türkçe dilince hizmet
Screenshot

Son Olarak Benim iflirts Hakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

İnternette birçok ücretli ve ücretsiz arkadaşlık sitesi mevcut ve bunlar amaçlarına göre ayrılmış durumdalar. iflirts ücretsiz arkadaşlık sitesi daha çok flörtleşmek, açık ilişkiler yaşamak ya da kendine yeni bir seks partneri bulmak isteyen insanlar tarafından kullanılıyor. Oldukça basit şekilde üye olunan sitenin kullanımı da son derece kolay. Çünkü iflirts kolayca çözülen bir arayüze sahip. Hem ücretli hem de ücretsiz özelliklere sahip iflirts arkadaşlık sitesinde istediğiniz kadar jeton satın alarak ücretli özelliklerden yararlanabiliyorsunuz. İstediğiniz kadar fotoğraf yükleyebildiğiniz, diğer kullanıcıları favorilerinize ekleyebildiğiniz ve daha birçok özelliğe sahip iflirts.chat ücretsiz arkadaşlık sitesi yeni partnerinizi bulmanız için sizi bekliyor.

iflirts Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Burcu, 24 yaşında

Aradığım partneri düşündüğümden çok daha kısa zamanda buldum. Siteye kayıt olur olmaz mesaj kutum dolup taştı!

EVET 0 HAYIR 3
Bulent, 39 yaşında

Yeni biten evliliğimin ardından kendime farklı bir heyecan ararken karşıma çıkan bu site bana ilaç gibi geldi.

EVET 0 HAYIR 2
Semih, 29 yaşında

O kadar çok seçenek var ki kimin profiline bakacağımı, kime mesaj atacağımı bilemiyorum. Bu karantina günlerinde bu sitede gezinmek bana keyif veriyor.

EVET 1 HAYIR 3
Levent, 37 yaşında

Premium üyelik yerine Jeton sistemi olması güzel ancak satışlar Euro ile yapıldığı için alması biraz zor olabiliyor.

EVET 4 HAYIR 0

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com