99Türkiye

Be Naughty
1.
Be Naughty
Be Naughty
  • Uluslararası kullanıcılar
  • Kolay kullanım
  • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
  • Jeton Sistemi
  • Uluslararası bir oluşum
  • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Victoria Milan
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
  • Tamamen anonim olabilme
  • Yüksek güvenlik sistemleri
  • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar

99Türkiye Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
4,0/10
1 000 000+ / 20+
99Türkiye

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 4,3/10

Güvenlik: 4/10

Profil bilgileri ve grafikler: 4,5/10

Partner bulma potansiyeli: 4/10

Müşteri hizmetleri: 3,5/10

Fiyat: 4/10

99Türkiye Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

99Türkiye ile Ruh Eşinizi Bulmak Tamamen Ücretsiz!

2009 yılından beri aktif olan 99Türkiye hakkında bilmeniz gereken ilk şey bu ciddi arkadaşlık ve evlilik sitesinin tamamen ücretsiz olması. Yalnızca sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla üye olabildiğiniz sitede ücretsiz şekilde oluşturduğunuz profilinizin site yöneticilerinin kontrolünden geçmesi ve onaylanması gerekiyor. En fazla üç gün süren bu işlemin ardından profiliniz onaylandığı takdirde siteyi tamamen ücretsiz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Son derece katı kurallara sahip olan 99Türkiye ciddi arkadaşlık ve evlilik sitesi birçok dilde hizmet veriyor ve dünyanın dört bir yanından insanları buluşturmayı amaçlıyor. 99Türkiye kullanıcılarına sitede yalnızca gerçek insanlar ve onların gerçek fotoğraflarının bulunduğu vaadini veriyor. Siz de 99Türkiye’ye internet sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden giriş yapabilir, tamamen ücretsiz hizmetlerden yararlanarak ruh eşinizi aramaya başlayabilirsiniz.

Hayat Arkadaşını Arayanlarla 99Türkiye’de Tanışın!

Yalnızca sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla kayıt olabildiğiniz siteye giriş yaptıktan sonra diğer sitelerde olduğu gibi cinsiyetinizi, yaşınızı, yaşadığınız yeri ve kullanıcı adınızı girmeniz isteniyor.

Daha sonra daha detaylı kişisel bilgilerinizi ve tercihlerinizi ekliyorsunuz. Bu sayede karşınıza kriterlerinize uygun üyeler çıkması sağlanıyor. Kayıt işlemleri sırasında profil fotoğrafı yükleyebilir ya da profil fotoğrafınızı sosyal medya hesabınızdan 99Türkiye hesabınıza aktarabilirsiniz. Yine de istemezseniz fotoğraf yüklemek zorunda değilsiniz. Kayıt olduktan sonra profiliniz site yöneticileri tarafından onaylanacak, aksi takdirde üyeliğiniz sonlandırılacaktır.

Hesap nasıl kapatılır?

Sitede sağ üst köşeden “Ayarlarım” sekmesine girdiğiniz zaman iki seçenek göreceksiniz, “Profilimi devre dışı bırak” ve “Profilimi sil”. Profilinizi devre dışı bıraktığınızda kimse profilinizi görüntüleyemez, siz de mesaj gönderip alamazsınız. Profilinizi devre dışı bıraktıktan sonra belirli bir süre siteye giriş yapmazsanız hesabınız silinecektir. Profilinizi silerseniz sitedeki tüm aktiviteleriniz ve bilgileriniz silinir ve bu işlemi geri alamazsınız.

99Türkiye Bekarlar Özellikleri

Ziyaretçiler

Bu özellik sayesinde profiliniz kimlerin ziyaret ettiğini görebilir, siz de ziyaretçilerinizin profilini görüntüleyebilirsiniz. Siteye ne kadar sık girer ve ne kadar uzun süre çevrimiçi kalırsanız görünürlüğünüz o kadar artar, böylece profilinizi daha fazla insan ziyaret eder.

Şimdi Ara

“Şimdi Ara” sekmesinde aradığınız insanların cinsiyetini, yaş aralığını, yaşadığı ülkeyi ve şehri seçebilir, karşınıza yalnızca fotoğraflı profillerin çıkmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca arama kriterlerinize etnik köken, din, vücut yapısı, eğitim durumu ve birçok başka özellik ekleyebilir, hayat arkadaşınızı ararken istediğiniz kadar seçici olabilirsiniz.

Yeni Üyeler

99 Türkiye “Yeni Üyeler” sekmesinde yaptığınız ülke ve yaş seçimine göre siteye yeni üye olanları görebilir, onları mesafe ve popülerlik gibi çeşitli kategorilere göre sıralayabilirsiniz.

Yakındaki Üyeler

“Yakındaki Üyeler” özelliği sayesinde yakınınızdaki 99Türkiye kullanıcılarını son aktif oldukları tarihe göre listeleyebilir, size yakın partner adaylarınızla yazışabilir ve tanışabilirsiniz.

En Son Çevrimiçi

Şu anda ve yakın zamanda çevrimiçi olanları görebildiğiniz “En Son Çevrimiçi” bölümünde diğer sekmelerde olduğu gibi hangi ülkeden ve hangi yaş aralığından kullanıcıları görüntülemek istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Mesajlaşma

Ziyaret ettiğiniz kullanıcıların profilinde onlara mesaj atma seçeneğiniz olduğunu göreceksiniz. Diğer tüm özelliklerde olduğu gibi mesajlaşma özelliğinden de ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz.

Favoriler

Profilini görüntülediğiniz üyeleri favorilerinize ekleyebilir, daha sonra profillerine dönüp tekrar bakabilirsiniz. Aynı zamanda ziyaret ettiğiniz üye profillerinde onları engelleme ve şikâyet etme seçeneklerinizi de bulabilirsiniz.

99Türkiye Artılar ve Eksiler

Artılar

Profil gizleyebilme
Sıkı profil kontrolü
Detaylı yardım bölümü
Cevaplanacak birçok farklı soru
Fotoğraf galerisi

Eksiler

Yalnızca sosyal medya hesaplarıyla giriş yapılabilmesi
Profil fotoğrafı olmayan kullanıcı sayısının fazlalığı

99Türkiye kullanıcılar için

Artılar

Basit ve kullanışlı ara yüz
Çevrimiçi üyeleri görüntüleyebilme
Detaylı kriterler belirleyebilme
Screenshot

Son olarak benim 99Türkiye hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

99Türkiye sitesi arkadaşlık sitelerinin çoğunun aksine kullanıcılarına tamamen ücretsiz hizmet sunuyor ve %100 kalite hedefliyor. Bunu sağlamak için de açılan her yeni profili denetimden geçiriyor, öneri ve şikayetlere yüksek önem veriyor ve periyodik kontroller yapıyor. Sitenin en iyi özelliği, çoğu arkadaşlık ya da evlilik sitesinin aksine tüm hizmetler ücretsiz olduğundan mesajlaşma hizmetinden de tamamen ücretsiz ve sınırsız şekilde yararlanabilmeniz. Çevrimiçi, yakınınızda bulunan ve Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından yeni katılan kullanıcıları görüntüleyebileceğiniz 99Türkiye ciddi arkadaşlık ve evlilik sitesinde siz de hayat arkadaşınızı bulabilir, mutlu bir yolculuğun ilk adımını atabilirsiniz.

99Türkiye Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Rıfat, 36 yaşında

Şimdiye kadar sahte profile denk gelmedim. Hiç para ödemeden sınırsızca mesajlaşabiliyorum.

EVET 6 HAYIR 3
Reha, 34 yaşında

Sitenin ücretsiz olması çok iyi. Mesajlarıma çok cevap alamıyorum.

EVET 4 HAYIR 3
Ömer, 30 yaşında

Çok güzel bir uygulama. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Diğer uygulamaları denedim bu ücretsiz olduğu için bunu seçtim.

EVET 3 HAYIR 0
Yağmur, 27 yaşında

Ciddi ilişki aradığımı belirttiğim için gönül eğlendirmek isteyen üyeler tarafından rahatsız edilmiyorum. Öyle bir şey olduğunda da hemen engelleyip şikâyet ediyorum. Bir daha da başımı ağrıtamıyorlar.

EVET 9 HAYIR 6

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com