Victoria Milan

Victoria Milan Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
8,0/10
6 000 000+ / 23+
Victoria Milan

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 8/10

Güvenlik: 9,2/10

Profil bilgileri ve grafikler: 8,2/10

Partner bulma potansiyeli: 8/10

Müşteri hizmetleri: 7,3/10

Fiyat: 7,5/10

Çevrimiçi kullanıcıların
fotoğrafları
1327434 kişi şu anda çevrimiçi

Melih
Melih, Yaş: 23
Asya
Asya, Yaş: 21
Çağatay
Çağatay, Yaş: 24

Victoria Milan Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Victoria Milan’da Aradığınız İlişkiyi Bulmak Çok Kolay!

Victoria Milan tüm dünyadan üyelere sahip, gizliliğe son derece önem veren ve çeşitli sanal güvenlik şirketleriyle çalışan popüler bir arkadaşlık sitesi. Sitenin arayüzü İngilizce de olsa Türkler tarafından da sıklıkla kullanılıyor. Herhangi bir sınırlamaya sahip olmayan site her türden ilişki arayan insanlara tamamen açık. Victoria Milan ücretli ve ücretsiz yararlanabileceğiniz birçok hizmete sahip. Ücretsiz üye olduğunuz takdirde profilinize fotoğraf yükleyebilir, diğer üyelerin profilini, fotoğraflarını, kişisel bilgilerini ve aradığı partnerde olmasını istediği özellikleri görüntüleyebilirsiniz. Rahat ve kolay bir kullanıma sahip bir arkadaşlık sitesi olan Victoria Milan’ın yalnızca Apple kullanıcılarının yararlanabileceği bir mobil uygulaması mevcut.

Victoria Milan’a Kaydolmak da Çok Kolay!

Yalnızca 18 yaşından büyüklerin kullanabileceği Victoria Milan’a kaydolurken yapmanız gereken aradığınız ilişki türünü, konumunuzu, adınızı, boyunuz, kilonuz ve kişilik yapınız gibi kişisel özelliklerinizi belirtmek. Daha sonra e-posta adresinizi girip şifrenizi oluşturuyorsunuz. Siteye üye olmak için diğer sosyal medya hesaplarınızı kullanamıyorsunuz. Victoria Milan’a üye olduktan sonra diğer kullanıcıların fotoğraflarını görüntüleyebilmek için siteye en az bir fotoğraf yüklemeniz gerekiyor. Hesabınızın onaylanması için siteye kayıt olurken verdiğiniz mail hesabınıza tıklamanız gereken bir onay linki gönderiliyor. Bu işlemleri tamamladıktan sonra dünyanın dört bir yanından kullanıcılarla tanışmanız için önünüzde bir engel kalmıyor.

Victoria Milan’ın Ücretsiz Özellikleri

Victoria Milan’a kayıt olduğunuzda Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışma fırsatını ücretsiz olarak yakalamış olursunuz. Dünyanın ve Türkiye’nin neresinden birisiyle tanışmak istediğinizi, bu kişinin size uzaklığını ve yaş aralığını arama kısmında seçebilirsiniz.

Arama kısmında siteye yeni kayıt olmuş üyeleri ya da arama yaptığınız sırada çevrimiçi olan üyeleri de görüntüleme şansına sahipsiniz. İleri arama yaparak aradığınız insanın özelliklerini daha detaylı bir şekilde seçebilirsiniz. Arama sonuçlarında çıkan kullanıcıların profillerinde gezinebilir, onların fotoğraflarını ve aradığı kişide bulunmasını istediği özellikleri görüntüleyebilirsiniz.

Üyelik Ücreti Ödeyenler için Victoria Milan Premium

Victoria Milan’da üç, altı ya da on iki aylık Premium paketleri satın alabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartından ya da online ödeme platformlarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Premium Üyelik satın aldıktan sonra yararlanacağınız hizmetler şöyle:

  • Mesaj alıp gönderme
  • Diğer kullanıcıların profil bilgilerini görüntüleme
  • Diğer kullanıcılara özel fotoğraf görüntüleme talebi gönderme
  • Profilinizi ziyaret edenleri görme
  • Sizi favorilerine ekleyen kullanıcıları görme
  • Göz kırpma
  • Hediye alıp gönderme

Victoria Milan Premium Üyelik, üyelik süreniz dolduktan sonra aynı ücret ve aylık tarife üzerinden otomatik olarak yenilenir. Üyeliğinizi ayarlar sekmesinden iptal edebilirsiniz.

Hesap nasıl kapatılır?

Victoria Milan’dan Premium Üyelik satın aldıysanız öncelikle onu iptal etmeniz gerekiyor. Ana sayfada sol alt kısımda yer alan “Settings” kısmına tıkladıktan sonra önünüze çıkan sayfada “Deactivate My Account” linkine tıklayarak hesabınızı dondurabilirsiniz. Profilinizi tamamen silmek istiyorsanız bir form doldurmanız gerekiyor.

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Son güncelleme
12. 1. 2021

Victoria Milan Bekarlar Özellikleri

Victoria Milan Öne Çıkan Kullanıcılar

Victoria Milan’ın Öne Çıkan Kullanıcılar özelliği sayesinde dünyanın her yerinden ya da yapacağınız seçime göre İskandinavya, Avrupa ve Amerika gibi belirli bölgelerde öne çıkan kullanıcıları görüntüleme imkânına sahipsiniz. Bu kullanıcılar arasında o anda çevrimiçi olanları ya da siteye yeni kayıt olanları da görebilirsiniz.

Victoria Milan Mesajlaşma VIP için

Diğer kullanıcılarla anlık sohbet edebileceğiniz Victoria Mesajlaşma sekmesini kullanabilmek için Premium Üyelik satın almanız gerekiyor. Premium Üyelik satın aldığınız takdirde diğer kullanıcılarla sınırsızca mesajlaşabilirsiniz.

Victoria Milan Ziyaretçiler

Victoria Milan Ziyaretçiler hizmeti sayesinde profilinize bakanları görebilirsiniz. Ayrıca sizin ziyaret ettiğiniz profiller de burada listelenmekte. Bu sekmeyi kullanarak sitede olmadığınız zamanda profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini öğrenebilirsiniz.

Victoria Milan Hediyeler VIP için

Premium Üyelik satın aldığınız zaman diğer kullanıcılara seçeceğiniz hediyelerden birini gönderebilir, böylece iyi bir ilk izlenim yaratmış olursunuz. Bu sekmede kimlere hangi hediyeleri göndermiş olduğunuzu da görebilirsiniz.

Victoria Milan Favoriler VIP için

Beğendiğiniz kullanıcıları favorilere eklemek için Premium Üyelik satın almanız gerekiyor. Victoria Milan Favoriler kısmında sizi favorilere ekleyenleri ve sizin favorilerinize eklediğiniz kişileri görebilir, bu kullanıcıların profillerini tekrar ziyaret edebilirsiniz.

Victoria Milan Göz Kırpma VIP için

Premium Üyelik satın aldıktan sonra kullanabileceğiniz bu özellik ile beğendiğiniz fakat ilk adımı atmakta zorlandığınız kullanıcılara göz kırpabilir, bu sayede güzel bir sohbete başlayabilirsiniz.

Victoria Milan Özel Kodlar

Özel kodları kullanarak diğer kullanıcıların özel fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz. Bunu yapabilmek için önce özel fotoğraflarını görmek istediğiniz kullanıcıya bir istek yollamanız gerekmekte. Bu istek kabul edilirse size gelen kodla özel fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

Victoria Milan VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Mesaj alıp gönderme
Diğer kullanıcıların tüm profil bilgilerini görüntüleme
Diğer kullanıcılara özel fotoğraf görüntüleme talebi gönderme
Profilinizi ziyaret edenleri görme
Sizi favorilerine ekleyen kullanıcıları görme
Göz kırpma
Hediye alıp gönderme

Üç Aylık Premium

19,99 TL (aylık)

Mesaj alıp gönderme
Diğer kullanıcıların tüm profil bilgilerini görüntüleme
Diğer kullanıcılara özel fotoğraf görüntüleme talebi gönderme
Profilinizi ziyaret edenleri görme
Sizi favorilerine ekleyen kullanıcıları görme
Göz kırpma
Hediye alıp gönderme

Altı Aylık Premium

14,99 TL (aylık)

Mesaj alıp gönderme
Diğer kullanıcıların tüm profil bilgilerini görüntüleme
Diğer kullanıcılara özel fotoğraf görüntüleme talebi gönderme
Profilinizi ziyaret edenleri görme
Sizi favorilerine ekleyen kullanıcıları görme
Göz kırpma
Hediye alıp gönderme

On İki Aylık Premium

9,99 TL (aylık)

Mesaj alıp gönderme
Diğer kullanıcıların tüm profil bilgilerini görüntüleme
Diğer kullanıcılara özel fotoğraf görüntüleme talebi gönderme
Profilinizi ziyaret edenleri görme
Sizi favorilerine ekleyen kullanıcıları görme
Göz kırpma
Hediye alıp gönderme

Victoria Milan Artılar ve Eksiler

Artılar

Her türden ilişki arayan kişiler bulabilme
Dünyanın dört bir yanından üyeler olması
Premium Üyelik satın alabilme
Kolay ve kullanışlı arayüz

Eksiler

Victoria Milan Premium’un otomatik olarak yenilenmesi
Birçok özelliğin yalnızca Premium Üyelik ile kullanılabilmesi

Victoria Milan kullanıcılar için

Artılar

Detaylı arama yapabilmek
Özel kodlar sayesinde fotoğrafları belirli kişilerle paylaşabilmek
Fotoğraf yüklemeyen kullanıcıların fotoğraflarınızı görememesi
Screenshot

Son olarak benim Victoria Milan hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Victoria Milan ilişki türüne bakmaksızın insanlarla tanışabileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz bir arkadaşlık sitesi. Birçok özelliği ücretli olmasına rağmen ücretsiz özellikleri de mevcut. Uzun vadeli Premium Üyelikler oldukça uygun fiyata geliyor. Aynı zamanda üyeliğinizi iptal etmek de zor değil. Yaşadığınız ilişkiden sıkıldıysanız tamamen anonim kalarak yeni insanlarla tanışma ve buluşma imkanını yakaladığınız bir site olan Victoria Milan yüksek kullanıcı sayısıyla da dikkat çekiyor. Siz de İngilizce biliyorsanız dünyanın dört bir yanından yeni insanlarla tanışmak için Victoria Milan’ı kullanabilirsiniz.

Victoria Milan Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Kenan, 37 yaşında

Sitenin tek kötü yanı Android telefonlar için uygulamasının olmaması. Gizliliği koruyarak yeni insanlarla tanışmak oldukça keyifli.

EVET 5 HAYIR 4
Selen, 31 yaşında

Site benim için gayet kullanışlı oldu, az bir miktar para vererek 1 yıl üyelik aldım ve aradığımı bulmam da çok uzun sürmedi.

EVET 11 HAYIR 4
Tarik, 29 yaşında

Victoria Milan’da birçok yabancıyla tanıştım ve İngilizcemi ilerlettim. Aradığımı bulacağıma inanıyorum.

EVET 12 HAYIR 8
Pelin, 27 yaşında

Dünyanın her yerinden erkeklerle tanışıp konuşma fırsatı buldum. Özel kodlar sayesinde fotoğraflarımı yalnızca benim beğendiğim erkekler görebiliyor.

EVET 24 HAYIR 12

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com