US2CLUB

Fuckbook
1.
Fuckbook
Fuckbook
  • Sosyal Medya Arayüzü
  • Uluslararası Kullanıcılar
  • Yüksek Kullanıcı Sayısı
21+
ideal yaş
29 000 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
  • Jeton Sistemi
  • Uluslararası bir oluşum
  • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Be Naughty
3.
Be Naughty
Be Naughty
  • Uluslararası kullanıcılar
  • Kolay kullanım
  • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar

US2CLUB Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
5,8/10
100 000+ / 30+
US2CLUB

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 5,5/10

Güvenlik: 5,8/10

Profil bilgileri ve grafikler: 6/10

Partner bulma potansiyeli: 5,8/10

Müşteri hizmetleri: 6/10

Fiyat: 6/10

US2CLUB Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Yeni Partnerinizi us2club’da bulun

Piyasada birçok ücretsiz arkadaşlık sitesi var ancak kimileri siteler kullanıcılar için karmaşık tasarlanmış olabiliyor. us2club ücretsiz arkadaşlık sitesinin öne çıkan özelliği son derece basit bir tasarıma sahip olması. Aynı zamanda giderek büyüyen bir kullanıcı topluluğuna sahip olan us2club, hemen her türden ilişkiyi yaşayabileceğiniz ücretsiz arkadaşlık sitelerinden biri. İster yeni bir flört arıyor olun, ister bir arkadaş ya da seks partneri, us2club size aradığınızı bulmada olabilir. Kullanıcılarına Türkçe hizmet de sunan u2club’a kaydolmak ve bu ücretsiz arkadaşlık sitesini kullanmak ücretsiz ve oldukça kolay ve hızlı. Hemen hemen her arkadaşlık sitesinde olduğu gibi us2club’ın da ücretli özellikleri var. Fakat Premium abonelik satın almak yerine, bu ücretli hizmetlerden yararlanmak için kendinize jeton satın almanız gerekiyor. Yeterli sayıda jetona sahip olduktan sonra us2club’ün ücretli özelliklerinden yararlanmaya başlayabiliyorsunuz. Bilgisayarınız ve telefonunuzun tarayıcılarından kullanabileceğiniz bu ücretsiz arkadaşlık sitesinin bir mobil uygulaması mevcut değil.

us2club’ı Kullanmak Çok Kolay

Eğer bir hesaba sahip değilseniz ve us2club’da üyelik oluşturmak istiyorsanız, bu işlemi basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın ki us2club’da hesap açmak için 18 yaşından büyük olmanız gerek. Kullanıcı adınızı, doğum tarihinizi, e-posta adresinizi, yaşadığınız ülkeyi ve şehri girmeniz siteye üye olmak için atmanız gereken adımlar arasında yer alıyor. Bu aşamaları tamamladıktan sonra siteyi kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresine gelen e-postadan hesabınızı doğrulayarak ücretsiz jeton kazanma imkanına da sahipsiniz. Diğer ücretsiz jeton kazanma yollarını incelememizin ilerleyen paragraflarında bulabilirsiniz.

us2club’ın Ücretsiz Özellikleri

us2club ücretsiz arkadaşlık sitesinde daha önce de bahsettiğimiz gibi üyelik oluşturmak tamamen ücretsiz. Ayrıca profilinize fotoğraflar, detaylı bilgiler ve ilgi alanları eklemek, başkalarının profillerini ve açık fotoğraflarını görüntülemek, profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini görüntülemek ve rulet özelliği de bu arkadaşlık sitesinin size sunduğu diğer ücretsiz özellikler arasında. Söz konusu özelliklerden yararlanarak kendinize bir partner bulma ihtimalinizi kayda değer ölçüde artırabilirsiniz.

Jeton satın alanlar için us2club

us2club’teki kimi özellikleri kullanabilmek için Jeton satın almanız gerekiyor. 200, 400, 1200, 3000 ve 8000 jeton alabildiğiniz paketler mevcut. Bu paketlerden birini seçtiğiniz takdirde jetonlarınızı kullanarak diğer kullanıcıların gizli fotoğraflarını görme ve onlarla jetonlarınızın yettiği kadar mesajlaşma hakkına sahip oluyorsunuz.

Hesap nasıl kapatılır?

us2club hesabınızı kapatmak isterseniz yapmanız gereken sitenin sol sekmesindeki seçeneklerden profilinize girmek. Daha sonrasında Ayarlar sekmesini seçip sayfanın en altındaki Hesabımı Sil seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra şifrenizi girerek hesabınızı silebilirsiniz. Unutmayın ki hesabınızı sildikten sonra sitedeki tüm verileriniz silinecektir.

US2CLUB Bekarlar Özellikleri

us2clubRulet

Sitedeki tüm özelliklerin toplandığı sol sekmedeki seçeneklerden biri olan us2club Rulet’e tıkladığınızda karşınıza size beğenip beğenmeme seçeneği sunulan profiller çıkacaktır. Karşınıza çıkan profilleri beğenirseniz kalp, beğenmezseniz çarpı işaretine basmanız gerekiyor. Bu sekmede aynı zamanda sizi beğenen kullanıcıları ve eşleştiğiniz kullanıcıları da görüntüleyebiliyorsunuz.

us2club Arama

Arama sekmesinde kapsamlı seçenekleri daraltma imkanına sahipsiniz. Bu sekmeye girdiğiniz zaman karşınıza aradığınız cinsiyetten kullanıcıların profil fotoğrafları, kullanıcı adları, yaşları ve bulundukları şehir yazan kartlarını göreceksiniz. Sayfada aşağı inerek bu kartlarda gezinebilir, dilediğiniz kullanıcının profiline girebilirsiniz. Aramanızı daraltmak istediğinizde aradığınız kullanıcıların yaş aralığını, yaşadıkları şehri ve ilgi alanlarını seçebilir, böylelikle kendinize göre bir kullanıcı bulma şansını artırabilirsiniz.

us2clubSohbet (Jeton)

us2club ücretsiz arkadaşlık sitesinin en önemli özelliklerinden biri de kullanıcılarla anlık mesajlaşabilme imkanı sunması. Ne var ki diğer üyelerle konuşabilmek için yeterli sayıda Jetona sahip olmanız gerekiyor. Başkalarının attığı mesajları ücretsiz şekilde görüntüleyebiliyorsunuz ancak onlara cevap vermeniz için Jetonunuzun olması gerekiyor. Sitede ücretsiz şekilde jeton kazanabileceğiniz yollar da mevcut.

us2club Görünümler

us2club’da sunulan özelliklerden bir diğeriyse profilinizi kimlerin görüntülediğini ve sizin hangi profilleri görüntülediğinizi görmek. Kimlerin sizi beğenip profilinizi ziyaret ettiğini merak ediyorsanız, Görünümler sekmesinden Beni İnceledi başlığına tıklamanız gerekiyor. Görünümler sekmesinde görüntülediğiniz profilleri ve sizin profilinizi ziyaret edenleri liste halinde görebilirsiniz.

us2club Favoriler

Sitede gezinirken beğendiğiniz ancak hemen o an iletişime geçmek istemediğiniz kullanıcılar olursa onların profilini ziyaret edebilir ve onları favorilerinize ekleyebilirsiniz. us2club Favoriler sekmesinde bu üyelerin profillerini toplu halde görebilme imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda bu sekmeyi kullanarak sizi kimlerin favorilerine eklediğini de görebilirsiniz.

US2CLUB VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Sınırsız mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

200 Jeton 9 Euro

Sınırsız mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

400 Jeton 19 Euro

Sınırsız mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

1200 Jeton 49 Euro

Çok dilde hizmet

US2CLUB Artılar ve Eksiler

Artılar

Anlık mesajlaşma
Liste görünümü
Jeton sistemi
Ücretsiz jeton kazanma

Eksiler

Profil fotoğrafı olmayan kullanıcılar
Mobil uygulaması yok

US2CLUB kullanıcılar için

Artılar

İlişki sınırlaması yok
Amaca yönelik kullanım
Screenshot

Son Olarak Benim us2clubHakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

us2club, bekarların birbirlerinin profillerini gezip mesajlaşabileceği ve işler yolunda giderse diledikleri türden bir ilişkiye yelken açabileceği türden, sınırlamaları olmayan bir ücretsiz arkadaşlık sitesi. Jeton sistemine sahip us2club’da ücretsiz jeton kazanmanın yolları da var. Bunlar arasında e-posta adresinizi doğrulamak, profilinizi doğrulamak, kendiniz hakkında bilgiler paylaşmak, profil fotoğrafı eklemek gibi çok basit adımlar mevcut. Dilerseniz belirli ücretler karşılığında paket olarak da jeton satın alabiliyorsunuz. Siteye ekleyebileceğiniz fotoğraf sayısına dair herhangi bir kısıtlama bulunmamakta. us2club’ın mobil uygulaması olmasa da cihazlarınızın tarayıcısından bu ücretsiz arkadaşlık sitesine erişebiliyorsunuz. Kolay kullanım, hızlı ve basit arayüzle öne çıkan us2club’a çabucak üye olup partnerinizi aramaya başlayabilirsiniz.

US2CLUB Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Ece, 53 yaşında

Mesaj atan çok ama euro bu haldeyken jeton almak zor. Yine de her gün giriş yaparak jeton biriktiriyorum.

EVET 0 HAYIR 0
Derya, 31 yaşında

Siteye üye olup bir iki fotoğraf yükledikten sonra mesaj kutum dolup taştı.

EVET 0 HAYIR 0
Sude, 46 yaşında

Bir arkadaşımın önerisiyle bu siteye kaydoldum. Sanırım burada aradığımı bulacağım çünkü herkesin nelerden hoşlandığı yazıyor.

EVET 0 HAYIR 0
Mehmet, 39 yaşında

Karantina başından beri böyle sitelere takılıyorum, bu da ücretsiz olduğu için hoşuma gitti. Bakalım aradığımı bulabilecek miyim.

EVET 0 HAYIR 0

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com