Gönülden Sevenler

Be Naughty
1.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Victoria Milan
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar

Gönülden Sevenler Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
4,0/10
150 000+ / 20+
Gönülden Sevenler

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 4,3/10

Güvenlik: 4,3/10

Profil bilgileri ve grafikler: 4/10

Partner bulma potansiyeli: 4/10

Müşteri hizmetleri: 4/10

Fiyat: 3,8/10

Gönülden Sevenler Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Gönülden Sevenler İslami Evlilik İçin En Uygun Yer!

Diğer tanışma sitelerinin aksine Gönülden Sevenler yalnızca evlilik konusunda hizmet veren bir site olarak göze çarpıyor. 2006 yılında kurulan Gönülden Sevenler İslami evlilik sitesi, evlenmek haricinde arkadaş bulmak, flört etmek, sevgili olmak gibi istekleri olan kullanıcıları siteye kabul etmiyor. Bu tür faaliyetlerde bulunmak isteyen kullanıcılar da moderatörler tarafından engelleniyor. Diğer tanışma sitelerinde olduğu gibi bu sitede de profilinizi oluşturabilir, profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz. Ayrıca yeni fotoğraf ekleyen kullanıcıların fotoğraflarını inceleyebilir, yazdıklarını zaman tünelinde görebilirsiniz. Ücretli hizmetlerden yararlanmak için Altın Üyelik ya da Hediye Kredisi alabilir, reklam vererek sitedeki görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz. Telefonunuza sitenin mobil uygulamasını indirip bilgisayarınız yanınızda değilken de insanlarla iletişimde kalabilirsiniz. Kadın üyelerin siteden ücretsiz olarak yararlanabildiğini de belirtmek gerek.

Gönülden Sevenler’de kriterlerinizi detaylandırıp aradığınız eşi bulun!

Siteye üye olurken rumuzunuzu ve şifrenizi belirlemeniz, cinsiyetinizi, doğum tarihinizi, e-posta adresinizi, medeni halinizi, doğum tarihinizi ve yaşadığınız yeri girmeniz gerek. Üye olduktan sonra ise kendiniz ve aradığınız eş hakkında son derece detaylı ve uzun süren bir dizi seçim yapmanız isteniyor. Bu seçimler mesleğinizden fiziksel özelliklerinize, mezhebinizden İslami ve ahlaki değerlerinize, kiminle yaşadığınızdan aylık gelirinize kadar geniş bir alanı kapsıyor. Size ait özellikleri ve eşinizde aradıklarınızı seçtikten sonra evlenmek isteyen diğer üyeleri görüntüleyebilirsiniz.

Gönülden Sevenler’in ücretsiz özellikleri

Gönülden Sevenler’e ücretsiz olarak üye olduktan sonra kendinizi diğer üyelere tanıtan bir profil yazısı girebilir, diğer sosyal medya hesaplarınızdan fotoğraflarınızı bu siteye aktarabilirsiniz.

Zaman tünelinizde yeni fotoğraf yükleyen kullanıcıların fotoğraflarını görebilir, onların profillerini ziyaret edebilirsiniz. Eş adayı ara seçeneği ile karşı cinsten kullanıcıların listesini görebilir, beğendiğiniz kullanıcıların profilini inceleyebilirsiniz.

Gönülden Sevenler Altın Üyelik

Gönülden Sevenler’in bir aylık, üç aylık ve on iki aylık Altın Üyelik paketlerinden birini seçerek üyelerle sınırsız şekilde mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartı, banka transferi ve cep telefonuyla yapabilirsiniz. Altın Üyeliğe geçtiğiniz takdirde şu hizmetlerden yararlanabilirsiniz:

 • 7/24 sınırsızca mesajlaşma
 • Güvenli satın alma işlemi
 • Avantajlı hediye alma
 • Avantajlı “Şansını Artır” gösterimi
 • Aramalarda üst sıralarda yer alma

Gönülden Sevenler Altın Üyelik otomatik olarak yenilenmez.

Hesap nasıl kapatılır?

Gönülden Sevenler sitesini kullanmayı bırakmak ve hesabınızı kapatmak istiyorsanız sağ üstten profilinize girip Hesap Ayarlarını seçmeniz gerek. Daha sonra karşınıza “Üyelik Dondurma” ve “Üyelik İptali” seçenekleri çıkacak. Diğer kullanıcıların profilinizi görmemesini istiyorsanız üyeliğinizi dondurabilirsiniz. Ancak Altın Üyelik satın almışsanız bu üyeliğiniz devam edecektir. Siteye tekrar girdiğinizde üyeliğiniz tekrar aktif olacaktır. Üyeliğinizi iptal ederseniz sitedeki her şeyiniz silinecek, Altın Üyelik satın almışsanız iptal olacaktır. Bu işlemi geri alamayacağınızı unutmayın. .

Gönülden Sevenler Bekarlar Özellikleri

Blog

Kadınlar ve erkekler arasındaki farklar, özel günler için hediye önerileri ve ilişki tavsiyeleri gibi birçok konuda yazı bulabileceğiniz ve sürekli güncellenen Gönülden Sevenler Blog, site üyelerinin beğenisine sunulmuş durumda.

Gönderi Girme

180 karakterle sınırlandırılmış alanda ne düşündüğünüzü paylaşabilir, diğer kullanıcıları düşüncelerinizden ve yorumlarınızdan haberdar edebilirsiniz. Sizin gibi durumunu güncelleyen diğer kullanıcıları zaman tünelinde görebilir, onların profillerini ziyaret edebilir ve gönderilerine gülücük bırakabilirsiniz.

Eş Adayı Ara

Sitenin bu ücretsiz özelliği sayesinde detaylı arama yapabilir, çevrimiçi üyeleri, yakınınızdaki üyeleri, onaylı üyeleri ve bulunduğunuz günde doğan eş adaylarını görüntüleyebilir, beğendiğiniz üyelerin profiline göz atabilirsiniz.

Gezenler

Gezenler özelliği sayesinde profilinize bakanları görebilir, siz de onların profillerini ziyaret edebilir, onların detaylı kişisel özelliklerini keşfedebilirsiniz.

Mesajlaşma (Altın Üyelik)

Altın Üyelik hizmetini satın alarak diğer üyelerle dilediğiniz gibi sınırsız olarak mesajlaşmaya başlayabilir, beğendiğiniz üyenin aradığınız insan olup olmadığını onunla konuşarak öğrenebilirsiniz.

Gülümseme

Gülümseme özelliği sayesinde zaman tünelinizde gördüğünüz durum güncellemelerine ve fotoğraflara gülücük bırakabilir, böylelikle tanışmak ve konuşmak istediğiniz, eş adayı olarak gördüğünüz üyelerle sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Gönülden Sevenler VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

7/24 sınırsızca mesajlaşma
Güvenli satın alma işlemi
Avantajlı hediye alma
Avantajlı “Şansını Artır” gösterimi
Aramalarda üst sıralarda yer alma

Bir Aylık Altın Üyelik

89,90 TL

7/24 sınırsızca mesajlaşma
Güvenli satın alma işlemi
Avantajlı hediye alma
Avantajlı “Şansını Artır” gösterimi
Aramalarda üst sıralarda yer alma

Üç Aylık Gold Üyelik

43,57 TL (aylık)

7/24 sınırsızca mesajlaşma
Güvenli satın alma işlemi
Avantajlı hediye alma
Avantajlı “Şansını Artır” gösterimi
Aramalarda üst sıralarda yer alma

Bir Yıllık Gold Üyelik

19,90 TL (aylık)

7/24 sınırsızca mesajlaşma
Güvenli satın alma işlemi
Avantajlı hediye alma
Avantajlı “Şansını Artır” gösterimi
Aramalarda üst sıralarda yer alma

Gönülden Sevenler Artılar ve Eksiler

Artılar

Altın Üyelik satın alabilme
Yalnızca evlenmek için kullanılması
Altın Üyeliğin otomatik yenilenmemesi
Zaman Tünelinde son durumları ve fotoğrafları görebilme
Son derece detaylı seçenekler

Eksiler

Altın Üyeliğe geçmeden mesaj atılamaması
Bir aylık Altın Üyelik ücretinin çok yüksek olması
Herkesin profilinizi ve fotoğraflarınızı görebilmesi

Gönülden Sevenler kullanıcılar için

Artılar

Türkiye’nin en popüler İslami evlilik sitesi
Son derece kullanışlı bir ara yüz
Gönülden Sevenler Blog ile birçok içeriğe ulaşılabilmesi
Screenshot

Son olarak benim Gönülden Sevenler hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Gönülden Sevenler İslami evlilik arayanlar için Türkiye’deki en iyi ve kullanışlı sitelerden biri. Oldukça detaylı üyelik formları doldurduğunuz bu sitede evlenmek için aradığınız kişinin sahip olmasını istediğiniz kriterleri girerek size en uygun adayları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca 2006 yılından beri hizmet veren ve 18 yaşından büyüklerin kayıt olabildiği Gönülden Sevenler evlilik sitesi kadın kullanıcılarına ücret almadan siteyi kullanma imkânı sunuyor. Böylece site, evlenmek ve yuva kurmak isteyen kadınlar için büyük bir avantaj sağlıyor.

Gönülden Sevenler Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Ramazan, 26 yaşında

Evlilik arayanlar için ideal site, herkese tavsiye ediyorum.

EVET 1 HAYIR 1
Halil, 45 yaşında

Yurtdışından katılan kadınlar olabiliyor ve onların niyetlerinin evlenmek olduğunu zannetmiyorum. Bunun önüne geçilebilirse gayet iyi ve ciddi bir site.

EVET 6 HAYIR 0
İbrahim, 29 yaşında

Şikayetler hemen değerlendiriliyor. Bunun için site yönetimine teşekkür ediyorum.

EVET 4 HAYIR 4
Banu, 37 yaşında

Gerçekten ciddi düşünen ve evlenmek isteyen insanların olduğu bir platform. İkinci baharını yaşamak isteyenler için de uygun.

EVET 5 HAYIR 2

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com