İletişim

Biz Kimiz?

Biz Lovinos'uz! Herkesin kendisine uygun siteyi seçmesine yardımcı olan bir arkadaşlık sitesi karşılaştırıcısı. Bu platformun arkasında görevleri net olarak belirlenmiş ve kullanıcılara en iyiyi sunmak için çabalayan bir ekip var. Yorulmak bilmeden sizlere güvenli ve istediğiniz sonucu verecek siteler bulmaya uğraşıyoruz, bizi biz yapan da bu.

Lovinos neden kuruldu?

Lovinos, iki arkadaş bir akşamüstü insanlarla tanışmak üzerine sohbet ederken doğru tanışma sitesini bulmanın ne kadar zor olduğu konusunun açılmasıyla kendiliğinden doğdu. Bu sorunun çözümü tanışma sitelerini karşılaştırıp en iyisinin seçilmesine yardımcı olan bir platformdu. Kısa bir pazar araştırması sonrasında yurtdışında bu tür sitelerin bulunduğu fakat Türkiye’de olmadığı ortaya çıktı.

Kısa bir süre düşündükten sonra kendi platformumuzu kurup bizimle aynı probleme sahip insanlara yardım etmenin en iyi fikir olduğuna karar verdik.

Arkadaşlık sitelerinin sınıflandırılması

Arkadaşlık siteleri çok çeşitli ve hepsi farklı kitlelere hitap ediyor. Bu yüzden internetteki tanışma sitelerini bu kategorilere göre gruplandırdık. Tanışma birçok kategoriyi kapsayabilir çünkü bazı arkadaşlık siteleri farklı kitlelere yoğunlaşmış durumda.

Arkadaşlık sitelerinin karşılaştırılması

Bireysel tanışmanın karşılaştırılması ya da daha çok tanıtılması ve değerlendirilmesi her bir ziyaretçinin kendisine en uygun siteyi seçmesine yardımcı olacaktır. Her bir tanışma sitesinin başlığıyla birlikte güçlü ve zayıf yanları, cinsiyet dağılımı, puanlaması, sıkça sorulan soruları, kullanıcı sayısı, artıları ve eksileri, markanın kendisi ve aynı zamanda Premium üyelik fiyatları da gösterilmekte.

Arkadaşlık sitelerini puanlamak

Her bir arkadaşlık sitesi siteyi ziyaret edenler tarafından 1 ila 5 yıldız arasında olmak üzere puanlanır. Daha sonra site editörü her bir tanışma sitesindeki artıları ve eksileri belirler.

İletişim bilgileri

Lovinos.net'in işletmecisi:

ATOKADO INC.
  • Şirket kayıt No: 91973
  • Adres: Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Marshall Adaları
  • Posta Kodu: MH 96960
  • Ülke: Marshall Adaları

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com