DUBALOO

Fuckbook
1.
Fuckbook
Fuckbook
  • Sosyal Medya Arayüzü
  • Uluslararası Kullanıcılar
  • Yüksek Kullanıcı Sayısı
21+
ideal yaş
29 000 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
  • Jeton Sistemi
  • Uluslararası bir oluşum
  • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Be Naughty
3.
Be Naughty
Be Naughty
  • Uluslararası kullanıcılar
  • Kolay kullanım
  • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar

Dubaloo Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
5,2/10
50 000+ / 30+
Dubaloo

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 5/10

Güvenlik: 5/10

Profil bilgileri ve grafikler: 5/10

Partner bulma potansiyeli: 5,3/10

Müşteri hizmetleri: 5,3/10

Fiyat: 5,3/10

Dubaloo Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Her yaştan insan dubaloo’da partnerini arıyor!

İnternetteki sayısız ücretli ve ücretsiz arkadaşlık sitesine yeni bir soluk getirmek, kullanıcılara hemen her türden ilişkiyi yaşama imkanını son derece kolay bir şekilde sunmak amacıyla kurulmuş dubaloo’da kendinize yeni bir flört, arkadaş, sevgili ya da seks partneri bulabilirsiniz. Aralarında Türkçe de dahil olmak üzere tam 30 dilde de hizmet veren dubaloo’ya kayıt olmak ve siteyi kullanmak oldukça kolay çünkü dubaloo basit ve hızlı bir arayüze sahip.Bunların yanı sıra çoğu arkadaşlık sitesinde olduğu gibi dubaloo’te de ücretli hizmetler var. Bu ücretli hizmetlerden yararlanmak için kendinize jeton satın almanız gerekiyor. Yeterli sayıda jetona sahip olduktan sonra dubaloo’nun ücretli özelliklerinden yararlanmaya başlayabiliyorsunuz. Ayrıca örneğin siteye her gün giriş yapmak gibi kolay adımları gerçekleştirerek ücretsiz jeton da kazanabilirsiniz. Bilgisayarınız ve telefonunuzun tarayıcılarından kullanabileceğiniz bu ücretsiz arkadaşlık sitesinin bir mobil uygulaması mevcut değil.

Üyelik açmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Ücretsiz arkadaşlık sitesi dubaloo’yaüye olmak ücretsiz ve son derece kolay. Yalnızca 18 yaşından büyüklerin üye olabildiği dubaloo sitesinde hesap açmak için yapmanız gereken adınızı, yaşınızı, e-posta adresinizi, yaşadığınız ülkeyi ve şehri girmek. Daha sonrasında bu ücretsiz arkadaşlık sitesini dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Dubaloo’nun Ücretsiz Özellikleri

Dubaloo’da ücretsiz şekilde profil oluşturabilir, siteye kendi fotoğraflarınızı yükleyebilir, kullanıcıların profillerini görüntüleyebilir ve onların fotoğraflarının bir kısmına bakabilirsiniz. Kendi profilinizdeki ilgili sekmelere detaylı bilgilerinizi girerek diğer kullanıcıların sizi daha yakından tanımasını sağlayabilir, böylelikle kendinize yeni bir partner bulma şansınızı önemli ölçüde arttırabilirsiniz.

Jeton satın alanlar için dubaloo

Dubaloo’teki kimi özellikleri kullanabilmek için Jeton satın almanız gerekiyor. Bu arkadaşlık sitesinde jetonlar 200, 300, 900, 2000 ve 6000’lik paketler halinde satılıyor. Bu paketlerden birini seçtiğiniz takdirde diğer kullanıcılarla jetonlarınızın yettiği kadar mesajlaşma ve onların gizli fotoğraflarını görüntüleme hakkına sahip oluyorsunuz. Sitede izleyeceğiniz basit adımlarla ücretsiz jeton kazanma hakkınız olduğunu da tekrardan hatırlatalım. Örneğin e-posta adresinizi doğrulamak size 100 jeton kazandıracaktır.

Hesap nasıl kapatılır?

Dubaloo arkadaşlık sitesinde açtığınız hesabı bir gün kapatmak isterseniz izlemeniz gereken adımlar son derece basit. Sitenin ana sayfasında sağ üst köşede görünen kullanıcı adınıza tıklayıp Ayarlar seçeneğini seçmeniz gerek. Karşınıza çıkacak ekranın hemen sol köşesinde Hesabımı Sil seçeneği mevcut. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra şifrenizi girerek hesabınızı silebilirsiniz. Unutmayın ki hesabınızı sildikten sonra sitedeki tüm verileriniz silinecektir. Bu yüzden hesabınızı silmeden önce iyice düşünmenizi tavsiye ederiz.

Dubaloo Bekarlar Özellikleri

dubalooFlörtler

Siteye giriş yaptığınızda ana sayfadarahatlıkla görebileceğiniz üst sekmedeki seçenekler biri olan dubalooFlörtler’e tıkladığınızda karşınıza size beğenip beğenmeme seçeneği sunulan profiller çıkacak. Karşınıza çıkan kullanıcıları beğenip beğenmemek tamamen size kalmış. Ancak Flörtler sekmesinin size hemen birçok üye sunmasını beklemeyin.

dubalooArama

Arama sekmesine girdiğiniz zaman karşınıza durmadan yenilenen bir akış halinde profiller çıktığınız göreceksiniz. Yani son derece fazla seçeneğe sahipsiniz. Seçeneklerinizi bir miktar daraltmak isterseniz aradığınız kullanıcıların yaş aralığını, yaşadıkları şehri ve ilgi alanlarını seçebilir, kaç kilometre mesafe içinden kullanıcılar aradığınızı belirleyebilir, böylelikle kendinize göre bir kullanıcı bulma şansını artırabilirsiniz.

dubalooSohbet (Jeton)

dubaloo Sohbet özelliği size diğer kullanıcılarla anlık mesajlaşabilme imkânı sunuyor. Fakat unutmayın ki diğer kullanıcılarla iletişime geçebilmek için yeterli sayıda Jetonunuzun olması gerek. Mesaj almak için jetona ihtiyacınız olmasa da mesaj göndermek için jetona ihtiyacınız var. Hoşunuza gitmeyen ifadeler kullanan kullanıcıların profillerine girip onları basitçe engelleme seçeneğine sahipsiniz.

dubaloo Görünümler

dubaloo Görünümler özelliği sayesinde profilinizi kimlerin incelediğini görüntüleme imkanına sahipsiniz. Ana sayfada yer alan Görünümler sekmesine girdiğinizde karşınıza çıkan Beni İnceledi kısmına girerseniz sizin profilinize girenleri, Benim Görünüşüm kısmına girerseniz sizin incelediğiniz profilleri görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle ziyaret ettiğiniz profilleri tekrar aramak zahmetine girmemiş olursunuz.

dubaloo Favoriler

Sitede gezinirken gözünüze çarpan bir kullanıcı gördünüz ve onun profilini ziyaret ettiniz. Ancak o anda o kullanıcıyla iletişime geçmek istemiyorsunuz. Böyle bir durumda dubaloo Favoriler özelliğini kullanarak ziyaret ettiğiniz kullanıcının profilini favorilerinize ekleyebilir, daha sonra dubaloo Favoriler sekmesine girerek bu kullanıcının profilini tekrar ziyaret edebilirsiniz. Bu sekmede aynı zamanda sizi favorilerine ekleyen kullanıcıları da görüntüleyebiliyorsunuz.

Dubaloo VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

200 Jeton 9 Euro

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

300 Jeton 19 Euro

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

900 Jeton 49 Euro

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

2000 Jeton 99 Euro

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

6000 Jeton 199 Euro

Mesajlaşma
Gizli fotoğrafları görüntüleyebilme

Dubaloo Artılar ve Eksiler

Artılar

Kolay kullanım
Liste görünümü
Jeton sistemi
Ücretsiz jeton kazanma

Eksiler

Sınırlı sayıda özellik
Profil fotoğrafı olmayan kullanıcılar

Dubaloo kullanıcılar için

Artılar

İlişki sınırlaması yok
Amaca yönelik kullanım
Türkçe dilinde hizmet
Screenshot

Son Olarak Benim dubalooHakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Sanal alemdeki arkadaşlık sitelerinin ve mobil uygulamaların sayısı her geçen gün artıyor ve çoğu da amaçlarına göre ayrılmış durumda. dubaloo ücretsiz arkadaşlık sitesi daha çok flörtleşmek, açık ilişkiler yaşamak ya da kendine yeni bir seks partneri bulmak isteyen insanlar tarafından kullanılıyor. 18 yaşından büyüklerin kullanabildiği bu sitede cinsel içerikli profiller bulma olasılığınız hayli yüksek. Son derece hızlı ve basit şekilde hesap açılan sitenin kullanımı da epey kolay çünkü dubaloo kolayca çözülen bir arayüze sahip. Hem ücretli hem de ücretsiz özelliklere sahip dubaloo arkadaşlık sitesinde istediğiniz kadar jeton satın alarak ücretli özelliklerden yararlanabiliyorsunuz. İstediğiniz kadar fotoğraf yükleyebildiğiniz, diğer kullanıcıları favorilerinize ekleyebildiğiniz ve daha birçok özelliğe sahip dubalooücretsiz arkadaşlık sitesi yeni partnerinizi bulmanız için sizi bekliyor.

Dubaloo Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (3)
Olumlu yorumlar (2)
Olumsuz yorumlar (1)
Meryem, 31 yaşında

Hayatm boyunca hep zgr yaadm ve benim gibi zgrce yaayanlar dubalooda bulmak bana mutluluk veriyor.

EVET 0 HAYIR 0
Tuğba, 43 yaşında

niversiteler de alyorken arama zellii sayesinde kendi ehrimdeki bayanlar aratarak onlara mesaj atyorum. Belki kendi okulumdan da birilerini bulurum.

EVET 0 HAYIR 0
Doruk, 28 yaşında

Siteyi bir arkadam nermiti ama ben daha masum ilikiler aryorum.

EVET 0 HAYIR 0

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com