Casual Club

Victoria Milan
1.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Be Naughty
3.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar

Casual Club Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
8,2/10
130 000 000+ / 21+
Casual Club

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 8/10

Güvenlik: 9,3/10

Profil bilgileri ve grafikler: 8,5/10

Partner bulma potansiyeli: 8,8/10

Müşteri hizmetleri: 6,8/10

Fiyat: 7,8/10

Casual Club Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Kaçamak Yapmak İsteyenler Casual Club’da Buluşuyor

Sahip olduğunuz ilişkiden sıkıldınız mı? Yeni ve heyecanlı maceralar arıyor ancak aynı zamanda gizliliğinizi de korumak mı istiyorsunuz? Bunu internetteki online arkadaşlık sitelerinden yapabilme ihtimaliniz oldukça yüksek. Peki bu tür siteler internette mevcut mu diye düşünebilirsiniz. Cevap tabii ki evet. Tek yapmanız gereken Casual Club ücretsiz arkadaşlık sitesini denemek. Casual Club ücretsiz arkadaşlık sitesi üyelerine fantezilerini gerçekleştirebilecekleri kullanışlı bir ortam sunuyor. Aynı zamanda sitedeki profillerin gerçek ve güvenilir olmasını sağlamak için durmadan çalışıyor. Dünyanın dört bir yanından üyelere sahip Casual Club kullanıcılarına on dilde hizmet veriyor. Çoğu arkadaşlık sitesinde olduğu gibi ücretli ve ücretsiz üyeliklere sahip olan Casul Club’da ücretli özelliklerden yararlanmanız için VIP üyelik satın alabilirsiniz.

Casual Club’a Hızlıca Kaydolun!

Casual Club ücretsiz arkadaşlık sitesine girip yaptığınız zaman karşınıza Hızlı Kaydol seçeneği çıkacak. Bu seçeneğe tıkladığınız zaman yapmanız gereken e-posta adresinizi girmek ve kendinize bir şifre belirlemek. Daha sonra nerede yaşadığınızı belirtiyorsunuz ki site karşınıza sizinle aynı şehirde yaşayan kullanıcıları çıkarabilsin. Kayıt işlemlerini gerçekleştirdikten sonra siteyi kullanabilmek için bir fotoğraf yüklemeniz gerekmiyor. Ancak unutmayın ki fotoğraf veya fotoğraflarınız olursa yeni insanlarla tanışma şansınız artacaktır. Ayrıca kendi profilinize girdiğiniz zaman kendiniz ve tercihleriniz hakkında detaylı bilgiler verebileceğiniz sorularla karşılaşacaksınız. Bu soruları yanıtlamak zorunda olmasanız da yanıtlamanız siteyi daha verimli kullanmanız konusunda size yardımcı olacaktır.

Casual Club’ın Ücretsiz Özellikleri

Casual Club ücretsiz arkadaşlık sitesine ücretsiz şekilde kaydolabilir ve kendinize profil oluşturabilirsiniz. Ana sayfaya girebilir ve partnerlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Ana sayfada gördüğünüz ya da karşınıza çıkan üyelerin profillerini ya da fotoğraflarını görüntülemek için VIP üye almanız gerekmekte. Ancak site size VIP üyeliğin üç günlük denemesini sunduğundan üye olur olmaz para vermenize gerek yok.

VIP Üyelik satın alanlar için Casual Club

Söylediğimiz gibi Casual Club sitesini tamamen kullanabilmek için VIP üyelik satın almanız gerekiyor. VIP üyeliğin 3 günlük bir deneme sürümü olması oldukça avantajlı. Bu yüzden VIP üyeliği ücretsiz şekilde deneyip beğenirseniz satın alabilirsiniz. Casual Club size satın alabileceğiniz 3 farklı paket sunuyor. Üç, altı ve on iki aylık paketlerden birini seçtiğiniz zaman şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 • Şehvetli erotik randevular organize etme
 • Garantili partner irtibatları alma
 • Partnerlerinle fotoğraf değiştirme
 • Mesaj yaz ve fantezilerini paylaşma
 • Seni en çok ilgilendiren partnerlere cevap verme

Casul Club’da VIP üyelik otomatik olarak yenilenmektedir. Eğer VIP üyeliğinizin otomatik olarak yenilenmemesini istiyorsanız yapmanız gereken üyeliğiniz bitmeden en geç 1 gün önce site yönetimiyle iletişime geçmeniz.

Hesap nasıl kapatılır?

Casual Club arkadaşlık sitesindeki hesabınızı kapatmak istiyorsanız yapmanız gereken Ana Sayfa’daki Kişisel Sayfam kısmına gelip Ayarlar seçeneğine tıklamak. Karşınıza çıkan sayfanın en alt kısmına indiğiniz zaman Profilin İptali seçeneğini göreceksiniz. Bu link tıklayarak hesabınızı kapatıp tüm bilgilerinizi siteden silebilirsiniz.

Casual Club Bekarlar Özellikleri

Casual Club Partnerlerim

Casual Club’ta Partnerlerim sekmesine geldiğiniz zaman partnerlerinizi, beğendiklerinizi, sayfanızı ziyaret edenleri, tercihlerinizi ve engellediğiniz kullanıcıları görebiliyorsunuz. Yani siteyi kullanırken kullanmanız gerekecek sekmeler bir yerde toplanmış ki bu güzel bir özellik. Partnerler kısmına girdiğinizde sitenin sizin için uygun gördüğü profilleri görebileceksiniz.

Casual Club Sayfamı Ziyaret Edenler

Casual Club’ın bu özelliği sayesinde sitede oluşturduğunuz profili ziyaret edenleri liste halinde görüntüleme imkanına sahipsiniz. Eğer VIP üyeliğiniz varsa karşınıza çıkan insanların profillerini görüntüleyebilir ve onlara mesaj atabilirsiniz.

Casual Club Mesajlar VIP için

Casual Club’ın Mesajlaşma özelliğinden yararlanmak istiyorsanız VIP üyelik paketlerinden birini satın almanız gerekiyor. Size 3 paket halinde sunulan VIP üyelik paketlerinden birini aldığınız zaman Casual Club üyeleriyle sınırsız şekilde mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Casual Club Kişisel Sayfam

Casual Club Kişisel Sayfam sekmesinde yine birçok özelliğin bir araya toplandığını görüyoruz. Bu sekmeye geldiğinizde profilinizi görüntüleyebilir, ayarlara girebilir, yardım sekmesini açabilir ve siteden çıkış yapabilirsiniz.

Casual Club Şimdi Online

Casual Club’ın Şimdi Online özelliği Ana Sayfanın sol tarafında sürekli olarak güncellenen bir tablodan oluşuyor. Bu tabloda o anda çevrimiçi olan kullanıcıları görebilir ve onların ziyaret edebilirsiniz. Bu tabloda gördüğünüz kullanıcıların isimlerinin yanlarında yaşlarını ve yaşadıkları yerleri de görüntüleyebiliyorsunuz.

Casual Club Detaylı Arama

Hem kendi profilinizde hem de ana sayfadaki arama kriterlerini değiştir özelliğine tıklayarak hem kendiniz hakkındaki bilgileri hem de tercihlerinizi güncelleyebilir ve sitenin sizin için nasıl adayları karşınıza çıkaracağını belirleyebilirsiniz.

Casual Club VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Şehvetli erotik randevular organize etme
Garantili partner irtibatları alma
Partnerlerinle fotoğraf değiştirme
Mesaj yaz ve fantezilerini paylaşma
Seni en çok ilgilendiren partnerlere cevap verme

Üç Aylık Gold Üyelik

Şehvetli erotik randevular organize etme
Garantili partner irtibatları alma
Partnerlerinle fotoğraf değiştirme
Mesaj yaz ve fantezilerini paylaşma
Seni en çok ilgilendiren partnerlere cevap verme

Altı Aylık Gold Üyelik

Şehvetli erotik randevular organize etme
Garantili partner irtibatları alma
Partnerlerinle fotoğraf değiştirme
Mesaj yaz ve fantezilerini paylaşma
Seni en çok ilgilendiren partnerlere cevap verme

Bir Yıllık Gold Üyelik

Şehvetli erotik randevular organize etme
Garantili partner irtibatları alma
Partnerlerinle fotoğraf değiştirme
Mesaj yaz ve fantezilerini paylaşma
Seni en çok ilgilendiren partnerlere cevap verme

Casual Club Artılar ve Eksiler

Artılar

Profilinizi kimin ziyaret ettiğini görebilme
Detaylı arama yapabilme
Kullanıcıları engelleyebilme
VIP üyelik satın alabilme

Eksiler

VIP üyelik almadan profili görüntüleyememe
Profil fotoğrafı yükleme zorunluluğu yok

Casual Club kullanıcılar için

Artılar

Kullanıcılar için kod adlar
Her türden ilişkiye açık olması
VIP üyeliğin deneme sürümü olması
Screenshot

Son Olarak Benim Casual Club Hakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Casual Club her türden ilişkiye açık olan insanlar tarafından kullanılan bir site. Yani siteyi yalnızca bekarlar değil, ilişkisi olanlar da kullanmakta. Oldukça yüksek bir kullanıcı sayısına sahip olan Casual Club dünyanın dört bir yanından kullanıcılarına tam 10 dilde hizmet vermekte. Aynı zamanda bir mobil uygulamaya sahip olan Casual Club kullanıcılarına ücretli ve ücretsiz özellikler sunmakta. Casual Club’ın ücretli özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız VIP üyelik satın almanız gerekiyor. Ancak satın almadan da 3 günlüğüne VIP üyeliği deneyebiliyorsunuz ki bu da büyük bir avantaj. Bu sebeplerden ötürü Casual Club kaçamak yapmak ya da fantezilerini gerçekleştirmek arayan insanlar insan iyi bir tercih. Siz de kısa sürede Casual Club’a kaydolup yeni insanlarla tanışma ve konuşma maceranıza başlayabilirsiniz.

Casual Club Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Orhun, 25 yaşında

Mersin’de yaşayan 25 yaşında bekar erkeğim. Evli ya da bekar kadınları sohbete bekliyorum.

EVET 1 HAYIR 1
Belkıs, 48 yaşında

Bu siteyi kullanırken gizliliğimi korumak çok iyi.

EVET 11 HAYIR 4
Meral, 30 yaşında

3 günlük deneme sürümü bittiği için üzgünüm. Ancak VIP üyelik almayı düşünüyorum çünkü sürekli mesaj alıyorum.

EVET 12 HAYIR 11
Erman, 45 yaşında

Casual Club kullanmaya başladıktan sonra sürekli yeni kadınlarla tanışmaya başladım. Türkçe dilinde hizmet vermesi de ayrı bir avantaj.

EVET 19 HAYIR 11

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com