eÇift

Be Naughty
1.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Victoria Milan
3.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar

eÇift Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
4,0/10
4 000 000+ / 22+
eÇift

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 3,8/10

Güvenlik: 4,3/10

Profil bilgileri ve grafikler: 4,3/10

Partner bulma potansiyeli: 4/10

Müşteri hizmetleri: 4/10

Fiyat: 4/10

eÇift Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

eÇift ile Mutluluğa Bilimsel Yöntemlerle Ulaşın

Üyelerini uzun yıllardır süren bir araştırma sonucunda geliştirdiği bir yöntemle eşleştiren eÇift ciddi arkadaşlık ve evlilik sitesi, 2009 yılından beri hizmet veriyor. Üyelerinin kendi özelliklerini ve partnerlerinde aradığı özellikleri, hayat görüşü ve ilgi alanlarını göz önünde bulundurarak uzun ve mutlu ilişkiler vadeden sitede üyeler, fotoğraflarını ve profillerini kimlerin görüntüleyebileceğine karar verebiliyor. eÇift’e ücretsiz üye olup profil oluşturabiliyorsunuz. Detaylı arama kriterleri sayesinde size en uygun kullanıcıları görüntüleyebiliyor, kullanıcılar izin vermişse onların fotoğraflarına da bakabiliyorsunuz. Daha ileri hizmetlerden yararlanmak için aylık ücret ödemeniz gerekiyor. Tüm bu ücretsiz ve ücretli hizmetlerden eÇift mobil uygulamasında da yararlanabilirsiniz.

eÇift’e Ücretsiz Kaydolun ve Ciddi İlişki Arayanlarla Tanışın

E-posta adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra siteye ücretsiz olarak üye olabiliyorsunuz. Daha sonra sizi oldukça detaylı bir kişilik testi bekliyor. Günlük hayat tercihlerinizden alışkanlıklarınıza, belirli durumlarda vereceğiniz tepkilerden size gösterilen resimlerden hangisini kendinize daha yakın bulduğunuza kadar farklı soruların sorulduğu bu ayrıntılı testi bitirdikten sonra size uygun üyeleri görüntülemeye başlayabiliyorsunuz. eÇift sitesini kullanmak için profil fotoğrafı yüklemek zorunda değilsiniz. Ancak bir profil fotoğrafı eklemek daha fazla insanla tanışmanızı sağlayacaktır.

eÇift’in ücretsiz özellikleri

eÇift profilinizde sizi diğer üyelere anlatan soruları cevaplamak diğer üyelerin sizi yakından tanıması açısından önemli. Bu şekilde daha fazla insanla daha sağlıklı şekilde tanışabilirsiniz. Sitenin ücretsiz özellikleri arasında izni verilen fotoğrafları görüntüleme, ısınma turu daveti alma ve gönderme mevcut.

Aynı zamanda üye önerileri de her gün güncellenmekte. Bu yüzden eÇift ciddi arkadaşlık ve evlilik sitesinde hayatınızın aşkıyla tanışma ihtimaliniz her gün yenileniyor diyebiliriz.

eÇift Premium Üyelik

Beğendiğiniz üyelerle mesajlaşabilmek için eÇift Premium Üyelik satın almanız gerekiyor. Premium Üyelik aldığınız zaman yalnızca mesajlaşma özelliğinden değil, bunun dışında birçok farklı özellikten de yararlanabiliyorsunuz. üç aylık, altı aylık ve on iki aylık Premium Üyelik paketleri mevcut. Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu paketlerden birini aldığınız zaman şu özelliklerden yararlanabileceksiniz:

 • Mesajlaşma ve mesaj okuma
 • Yorum yapma ve yorumları okuma
 • Medeni duruma göre arama yapma

eÇift Premium Üyelik otomatik olarak yenilenmektedir. Bunu site ayarlarından iptal edebilirsiniz.

Hesap nasıl kapatılır?

eÇift ciddi arkadaşlık ve evlilik sitesinde açtığınız standart üyeliği kapatmak istediğiniz takdirde önce site içerisindeki “Profil” sekmesine, daha sonra “Üyelik Ayarlarım” kısmına tıklamanız gerekiyor. Üyelik ayarlarınızdan Profil Statünüze girdiğiniz zaman “Düzenle” kısmını göreceksiniz. Bu sekmeye tıklayıp şifrenizi girdiğinizde üyeliğinizi silebilirsiniz.

Eğer Premium Üyeliğiniz varsa önce bu üyeliğinizi iptal ettirmeniz gerekecektir. Bu talebinizi de eÇift’e e-posta ya da faks yoluyla iletmeniz gerekiyor. Talebiniz kabul edildikten sonra hem Premium Üyeliğiniz hem de Standart Üyeliğiniz kapatılacaktır.

eÇift Bekarlar Özellikleri

İdeal Çift Metodu

eÇift ciddi arkadaşlık ve evlilik sitesinde size uygun üyeleri kişilik analizi testinizin sonuçlarına göre görürsünüz. Karşınıza çıkan üyelerin profillerine girdiğiniz zaman aranızdaki uyumluluk oranını göreceksiniz. Uyum oranınız ne kadar yüksekse o kadar iyi anlaşabilirsiniz!

Üye Önerileri

eÇift Üye önerileri sayesinde size uygun üyeleri liste halinde görüntüleyebilir, karşınızdaki üyelerin yaşlarını, mesleklerini, medeni durumlarını veya boylarını öğrenebilirsiniz.

Arama Kriterleri

Arama kriterlerinde görüntülemek istediğiniz üyelerin sigara-alkol kullanımını, medeni halini, etnik kökenini, dini inancını ve yaşadığı şehri seçebilir; bunları ne kadar önemsediğinizi de belirtebilirsiniz.

Aktiviteler

Bu sekmede diğer üyelerin profillerinde ne kadar süre önce neleri güncellediğini görüntüleyebilirsiniz.

Rehberi

eÇift Rehberi sayesinde profilinizi nasıl daha etkin kullanacağınızı veya kriterlerinizi nasıl ayarlamanız gerektiğini öğrenebilir, aşkınızı arama yolunda bilinçli adımlar atabilirsiniz.

Blog

eÇift Blog sayesinde aşka, ilişkilere ve evliliğe dair birçok konu hakkında yayımlanan yazılara ulaşabilir, bu kavramlar hakkında yeni fikirler edinebilirsiniz. Blog yazılarının hangi konuda kaç tane olduğunu görüntüleyebilir, okuduğunuz yazılara yorum bırakabilirsiniz.

eÇift VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Mesajlaşma ve mesaj okuma
Yorum yapma ve yorumları okuma
Medeni duruma göre arama yapma

Üç Aylık Premium Üyelik

49,90 TL (aylık)

Mesajlaşma ve mesaj okuma
Yorum yapma ve yorumları okuma
Medeni duruma göre arama yapma

Altı Aylık Premium Üyelik

29,90 TL (aylık)

Mesajlaşma ve mesaj okuma
Yorum yapma ve yorumları okuma
Medeni duruma göre arama yapma

On iki Aylık Premium Üyelik

19,90 TL (aylık)

Mesajlaşma ve mesaj okuma
Yorum yapma ve yorumları okuma
Medeni duruma göre arama yapma

eÇift Artılar ve Eksiler

Artılar

Profilin herkese açık olmaması
Bilimsel yöntemlerle eşleşme
Blog sayfasında kapsamlı yazılar
Rehber sayesinde siteyi etkin kullanma

Eksiler

Üye olmadan hiç mesaj atılamıyor
Yalnızca kredi kartıyla ödeme yapılabiliyor
Premium Üyelik otomatik olarak yenileniyor

eÇift kullanıcılar için

Artılar

Her üyenin bir kullanıcı kodu olması
Detaylı arama kriterleri
Kendinize örnek alabileceğiniz başarı hikayeleri
Screenshot

Son olarak benim eÇift hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

eÇift ciddi arkadaşlık ve evlilik sitesi diğer tanışma sitelerine göre farklı özellikler sunuyor, bunlardan en önemlileri tamamen güvenli ve anonim profillere sahip olması. Her üyenin bir kullanıcı kodu var ve fotoğraflarınızı yalnızca belirlediğiniz üyeler görebiliyor. Her gün yüzlerce yeni üyenin geldiği bu site ciddi ilişki ve evlilik arayanlar için iyi bir kullanıcı profili barındırıyor. Siteyi ücretsiz kullanmak ya da ücretli özellikleri satın almak size kalmış. Sitenin davranış kurallarında nasıl davranmanız gerektiği, neler yaparsanız siteden en yüksek verimi alabileceğiniz detaylı şekilde anlatılmış. Bu da sitenin öne çıkan ve site kullanımını kolaylaştıran özelliklerden bir diğeri. Genel olarak eÇift ciddi ilişki ve evlilik arayanların üye olabileceği, on yıldan beri kaliteli şekilde hizmet vermeye çalışan bir site. Siz de aradığınız aşkı bulmak ve ömür boyu sürecek bir mutluluğu yakalamak için eÇift’e ücretsiz üye olabilirsiniz.

eÇift Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Barış, 29 yaşında

Başarılı ve amacına hizmet eden bir uygulama. En çok gizlilik politikasını beğendim. Bence daha fazla kullanıcıyı hak ediyor.

EVET 5 HAYIR 4
Vedat, 36 yaşında

Herkes kredi kartı kullanmak zorunda değil, Premium Üyeliğin bir an önce mobil ödemeye de açılmasını istiyorum.

EVET 5 HAYIR 3
Bilge, 33 yaşında

Bir problemim olduğunda hemen mail atıyorum, onlar da hemen cevap veriyorlar. Buradan site yöneticilerine teşekkür ediyorum.

EVET 2 HAYIR 2
Haydar , 27 yaşında

Ben aradığımı bu sitede buldum. İnşallah herkes benim gibi eşini bulup mutlu olur.

EVET 8 HAYIR 7

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com