Bdsmfindmysex

Victoria Milan
1.
Victoria Milan
Victoria Milan
  • Tamamen anonim olabilme
  • Yüksek güvenlik sistemleri
  • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
  • Jeton Sistemi
  • Uluslararası bir oluşum
  • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Be Naughty
3.
Be Naughty
Be Naughty
  • Uluslararası kullanıcılar
  • Kolay kullanım
  • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar

Bdsmfindmysex Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
7,9/10
1 000 000+ / 30+
Bdsmfindmysex

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 7,8/10

Güvenlik: 8,3/10

Profil bilgileri ve grafikler: 7,8/10

Partner bulma potansiyeli: 8,3/10

Müşteri hizmetleri: 7,8/10

Fiyat: 7,5/10

Bdsmfindmysex Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Bdsmfindmysex’te Yeni Seks Partneriniz Sizi Bekliyor

Seks yapmak insan hayatında büyük bir yer kaplar ve aslında yemek yemek ya da uyumak kadar doğal bir ihtiyaçtır. İnsanlık yüzyıllardan beri seks yapmanın farklı tekniklerini geliştirmiş ve uygulamıştır. Yani geleneksel cinsel birliktelikten öte bir şey yaşamak istiyorsanız kendinizi yalnız hissetmeyin. Karşılıklı rıza ile, sağlıklı bir şekilde anlaşarak partnerinizle birlikte yeni şeyler deneyebilirsiniz. Dünya çapında insanların seks fantezileri BDSM başlığı altında toplanmış durumda. Bu başlık bağlama, kontrol, edilgenlik ve sado-mazoşizm kelimelerinin İngilizce baş harflerinden oluşmakta. Partnerinizin kontrolü altında olmak ya da partnerinizin sizin kontrolünüzün altında olması hoşunuza gidiyorsa partnerinizle daha önceden konuşup, anlaşarak ve kendinizde durmanızı hatırlatacak bir anahtar kelime bulup siz de bu tür cinsel birliktelikleri deneyebilirsiniz. Eğer bu tür fantezileri deneyecek bir partneriniz yoksa böyle şeyler yaşamak isteyen insanların bir araya gelip tanıştığı ve konuştuğu, birbirleriyle paylaşımlarda bulunduğu ücretsiz arkadaşlık sitesi bdsmfindmysex’i deneyebilirsiniz.

Bdsmfindmysex ile Fantezilerinizi Gerçekleştirin

Bdsmfindmysex dünyanın dört bir yanından birçok insanın kendisine bdsm tarzı cinsel ilişki yaşayabileceği bir partner aradığı uluslararası bir platform. Öncelikle siteye üye olmanın son derece basit ve hızlı olduğunu söyleyelim. Cinsiyetinizi, aradığınız cinsiyeti, doğum tarihinizi ve e-posta adresinizi giriyorsunuz. Daha sonra ne tür bir fanteziden hoşlandığınızı uzun bir listeden seçmeniz gerek. Bu aşamaları tamamladıktan sonra siteye ücretsiz şekilde kayıt olabiliyor ve yeni partnerinizi aramaya başlayabiliyorsunuz.

Bdsmfindmysex’nin Ücretsiz Özellikleri

Bdsmfindmysex’de ücretsiz şekilde üyelik oluşturabilir ve siteye giriş yapabilirsiniz. Ana sayfada gezinebilir, detaylı arama yapabilir ayrıca sitenin Göz At ve Flört Et özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bu ücretsiz arkadaşlık sitesinde diğer kullanıcıların profillerini görüntülemek ve onların fotoğraflarına bakmak da ücretsiz. Yani sitenin özelliklerinden yararlanmak için Premium üyelik almanıza gerek yok. Ancak ileri özelliklerden yararlanmak ve en önemlisi diğer üyelerle mesajlaşabilmek için Premium üyelik almanız gerekiyor.

Hesap nasıl kapatılır?

Bdsmfindmysex hesabınızı kapatmak isterseniz Profilinize girip Hesap ayrıntıları kısmına tıklamanız gerekiyor. Burada Hesabı Kaldır seçeneğini kullanarak bu sitedeki profilinizi silebilirsiniz. İsterseniz siteyi kullanmayı niçin bıraktığınızı yazabilir, site yönetimine tavsiyelerinizi de iletebilirsiniz.

Bdsmfindmysex Bekarlar Özellikleri

Bdsmfindmysex Ana Sayfa

Siteye giriş yaptığınızda karşınıza Bdsmfindmysex Ana Sayfa çıkıyor. Ana Sayfanın sol kısmında arama bölümünü göreceksiniz. Bu arama sekmesinde hızlı ve gelişmiş arama seçenekleri mevcut. Sayfanın geri kalanında ise sitenin yeni üyelerini görme imkanına sahipsiniz. Sayfada aşağı inerseniz size gelen son mesajların kimden gönderildiğini görebilirsiniz. Aynı zamanda Ana Sayfada size uygun üyeleri de görebilirsiniz.

Bdsmfindmysex Arama

Arama sekmesinde aradığınız kullanıcının cinsel tercihini, ilgilendikleri bdsm türünü ve stilini, yaşadığı ülkeyi ve bölgeyi belirleme imkânınız var. Bu sayede aradığınız üyeyi daha kolay şekilde bulabilirsiniz. Gelişmiş arama özelliğini kullanmak için Gold Üye olmanız gerekiyor.

Bdsmfindmysex Göz At

Bdsmfindmysex Göz At sekmesine girdiğiniz zaman sizi birçok seçenek bekliyor. Göz At özelliğini kullanarak sitedeki çevrimiçi olan, en son uygun olan, VIP olan üyeleri görebilirsiniz. Aynı zamanda hayranlar, favoriler, ziyaretçiler ve engellenenler listelerine de bu sekmeden ulaşma imkanına sahipsiniz. Size uygun yeni üyeler de Göz At sekmesinde sizi bekliyor.

Bdsmfindmysex Mesajlar VIP için

Bdsmfindmysex’te diğer kullanıcıların size gönderdiği mesajları görüntülemek ve onlara cevap verebilmek için Premium üyelik sayın almanız gerekmekte. Standart üyeliğe sahipseniz sitenin mesajlaşma özelliğini kullanamıyorsunuz. Ancak Premium üyelik satın alırsanız istediğiniz üye ile istediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz.

Bdsmfindmysex Flört Et

Sitenin bu özelliği sayesinde insanlarla tanışmadan da onlara duyduğunuz beğeniyi belirtme şansınız var. Nasıl mı? Bdsmfindmysex sitesinin Flört Et sekmesine tıkladığınız zaman karşınıza birçok üyenin çıktığını göreceksiniz. Bu üyelerden hoşunuza gidenlerle flört edebilirsiniz. Bu sekmede sizinle flört edenleri görebileceğiniz gibi karşılıklı olarak flörtleştiğiniz üyeleri de görüntüleyebilirsiniz.

Bdsmfindmysex VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Fotoğraf galerilerini görüntüleme
Erotik fotoğrafları görüntüleme
Gelişmiş arama özellikleri
Mesajlaşma
Sınırsız e-posta

Bir Aylık Gold Üyelik

174,95 TL

Fotoğraf galerilerini görüntüleme
Erotik fotoğrafları görüntüleme
Gelişmiş arama özellikleri
Mesajlaşma
Sınırsız e-posta

Bir Aylık Gold + VIP Üyelik

279,90 TL

Görüntülü konuşma
Tüm üyelere görünme
Öncelikli listeleme
Gold ve Ücretsiz üyelere yorum yapma

Üç Aylık Gold Üyelik

139,95 TL (aylık)

Fotoğraf galerilerini görüntüleme
Erotik fotoğrafları görüntüleme
Gelişmiş arama özellikleri
Mesajlaşma
Sınırsız e-posta

Bdsmfindmysex Artılar ve Eksiler

Artılar

Hızlı ve kolay kayıt
Detaylı arama
Gold ve VIP üyelik
En son mesajları Ana Sayfada görme

Eksiler

Premium Üyelik ücretinin yüksek olması
Mesajlaşabilmek için Premium Üyelik almanız gerek

Bdsmfindmysex kullanıcılar için

Artılar

Geniş tercih skalası
Yeni ve çevrimiçi üyeleri görüntüleyebilme
Flört Etme özelliği ile konuşmadan tanışma
Screenshot

Son Olarak Benim Bdsmfindmysex Hakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Bdsmfindmysex dünya genelinde kullanıcılara sahip olan ve yirmi beş dilde hizmet veren bir arkadaşlık sitesi. Ancak bu ücretsiz arkadaşlık sitesini diğerlerinden ayıran şey kullanıcıların kendilerine yeni şeyler deneyebilecekleri seks partnerleri arıyor olması. Tamamen bdsm üzerine kurulu bir site olan bdsmfindmysex’te kullanıcılar karşılıklı rızanın olması koşuluyla yeni fanteziler deneyebilecekleri veya kendilerinin sahip olduğu fantezilere sahip olan seks partnerleri arayıp buluyorlar ve seks hayatlarını renklendiriyorlar. Bu tür fantezilere sahip insan sayısı az olduğundan insanlar birbirlerini bdsmfindmysex ücretsiz arkadaşlık sitesinde buluyor. Hızlı ve kolay bir şekilde kayıt olabileceğiniz bu ücretsiz arkadaşlık sitesinde standart üyelik, gold üyelik ve VIP üyelik seçenekleri bulunmakta. Standart üye olmaktan çıkmak ve diğer üyelerle mesajlaşmak istiyorsanız gold üyelik alarak diğer üyelerle mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. Sizin de farklı fantezileriniz varsa ve kendinize göre bir seks partneri bulmak istiyorsanız bu site tam size göre.

Bdsmfindmysex Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Veysel , 39 yaşında

Fantezilerimin karşılığını bu sitede buldum diyebilirim. Her gün bu siteye girip yeni insanlarla tanışıyorum ve keyifli vakit geçiriyorum.

EVET 0 HAYIR 0
Kenan, 33 yaşında

Kendi fantezilerime uygun üyeleri burada bulabildiğim için çok mutluyum. Yeni şeyler denemeye açık biri olduğumdan bu site tam bana göre.

EVET 0 HAYIR 0
Necip, 46 yaşında

Gold Üyelik alıp diğer üyelerle mesajlaşmaya başladım. VIP üyelik almak istiyorum ancak biraz pahalı geldiğinden şimdilik bekliyorum.

EVET 0 HAYIR 0
Selin, 24 yaşında

Yabancılarla tanışıp kamera açmak özellikle hoşuma giden özelliklerden biri.

EVET 0 HAYIR 0

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com