ElitAşk

Victoria Milan
1.
Victoria Milan
Victoria Milan
 • Tamamen anonim olabilme
 • Yüksek güvenlik sistemleri
 • Dünyanın her yerinden insanlar
23+
ideal yaş
6 000 000+
bekarlar
Pin-me
2.
Pin-me
Pin-me
 • Jeton Sistemi
 • Uluslararası bir oluşum
 • Basit kullanım
23+
ideal yaş
1 500 000+
bekarlar
Be Naughty
3.
Be Naughty
Be Naughty
 • Uluslararası kullanıcılar
 • Kolay kullanım
 • Yoğun kullanıcı etkileşimi
23+
ideal yaş
7 500 000+
bekarlar

ElitAşk Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
4,0/10
1 000 000+ / 25+
ElitAşk

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 4/10

Güvenlik: 4,3/10

Profil bilgileri ve grafikler: 4,3/10

Partner bulma potansiyeli: 3,8/10

Müşteri hizmetleri: 4/10

Fiyat: 4/10

ElitAşk Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

ElitAşk ile Sosyal Medya Kullanırken Yeni İnsanlarla Tanışın!

2015 yılında kurulan ve Türkiye’nin dört bir yanından kullanıcılara sahip olan ElitAşk, üyelerine kaliteli bir tanışma sitesi ve ilişki deneyimi vadediyor. Paylaşımlarda bulunabileceğiniz, içerik ekleyebileceğiniz ve en önemlisi de arkadaş bulabileceğiniz bu site, günlük hayatta sık sık kullandığımız sosyal medya sitelerinin çoğu özelliğini de içinde barındırmakta. Profil fotoğrafınızı yükleyebilir, gönderilerinizi sabitleyebilir, diğer kullanıcıların profillerini gezebilir ve mesajlaşma uygulamasını kullanarak istediğiniz herkesle sohbet edebilirsiniz. ElitAşk’ta ücretli veya ücretsiz yararlanabileceğiniz birçok hizmet var. Kullanıcılarına kaliteli bir platform sunmayı vadeden ElitAşk’ta göze ilk çarpan özelliklerden biri arkadaşlık siteleri kullanıcılarının en çok şikayet ettiği şey olan sahte profil sayısının minimum düzeyde olması. Oldukça basit bir arayüze sahip olan site rahat ve hızlı bir kullanıma sahip. Aynı zamanda telefonunuza indirebileceğiniz bir mobil uygulaması da var.

ElitAşk’a Çabucak Kaydolabilirsiniz

ElitAşk’a kaydolmak gerçekten çok basit. Adınızı/Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve e-posta adresinizi, konumunuzu ve cinsiyetinizi girmeniz yeterli. Site sizden başka bir bilgi istemiyor. Ayrıca profil fotoğrafı yüklemek ve telefon numaranızı vermek zorunda da değilsiniz. Bu kısa işlemden sonra siteye giriş yapabilir ve aradığınız arkadaşlığı bulma şansını elde edebilirsiniz.

ElitAşk’ın ücretsiz özellikleri işinizi kolaylaştıracak

Türkiye’nin dört bir yanından yeni insanlarla tanışıp arkadaşlıklar kurabileceğiniz ElitAşk’ta detaylı arama yaparak tam olarak kendinize göre birini bulma şansınız oldukça yüksek.

Aradığınız insanın yaş aralığını, şehrini, medeni durumunu, aradığı ilişki türünü, eğitim seviyesini, mesleğini, gelirini, burcunu, alkol ve sigara kullanıp kullanmadığını ve boy, kilo, göz rengi gibi fiziksel özelliklerini seçebilir, çıkan sonuçlardaki insanların profillerini ziyaret edebilir ve onlara mesaj gönderebilirsiniz. Üyelerin profillerini puanlayabilir ve güvenilirlik puanlarını görebilirsiniz. Tabii ki diğer kullanıcılar da sizin profilinizi puanlayabilir ve güvenilirlik puanınızı görebilir.

Elit üyelik satın alanlar için ElitAşk

ElitAşk’ta bir aylık, üç aylık, altı aylık ve on iki aylık Elit Üyelik satın alabilir, bu üyeliklerin yanında hediye verilen Elit Krediden de yararlanabilirsiniz. Elit Üyelik paketlerini yalnızca telefon uygulamalarından satın alabilirsiniz. Elit Üyelik satın aldığınızda:

 • Sınırsız mesaj gönderme hakkınız olur.
 • Gönderdiğiniz mesajlar üst sıralarda yer alır.
 • Arama sonuçlarında üst sıralarda yer alırsınız.
 • Önerilen Üyeler bölümünde üst sıralarda görünürsünüz.
 • Soru görüş ve önerileriniz çok daha hızlı değerlendirilir.
 • Çok daha az reklam görürsünüz.

ElitAşk Elit Üyelik otomatik olarak yenilenmez.

Hesap nasıl kapatılır?

Sitede sağ üstteki seçenekler kısmından ayarları seçin. En aşağıya indiğinizde “Görünmez ol” (ücretli), “Hesabını devre dışı bırak” ve “Hesabını kalıcı olarak sil” seçeneklerini görebilir ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Görünmez modda yalnızca mesaj attığınız kişiler profilinizi, gönderilerinizi ve fotoğraflarınızı görüntüleyebilir. Hesabınızı dondurduğunuzda profilinizi site yönetimi dâhil kimse göremez, fotoğraflarınız görüntülenemez. Siteye tekrar giriş yaptığınız zaman hesabınız otomatik olarak aktifleşir.

ElitAşk Bekarlar Özellikleri

Hediyeler

Hediyeler özelliği ile kullanıcıların profillerini ziyaret ederken onlara çeşitli hediyeler gönderebilir, diğer kullanıcılardan hediyeler alabilirsiniz. Her hediyenin farklı bir elit kredi ücreti bulunmakta.

Detaylı Arama

Detaylı arama sayesinde kriterlerinizi oldukça net biçimde belirleyebilir ve bu kriterlere uyan insanları görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle aradığınız kişiyi bulmanız ve onunla sohbet etmeniz son derece kolay olacaktır.

Ziyaretler

Bu özellik sayesinde profilinizi ziyaret eden kullanıcıları görebilir, profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda daha önce profillerini ziyaret ettiğiniz kullanıcıların listesine de erişebilirsiniz.

Takip

Takip uygulamasıyla diğer sosyal medya mecralarında olduğu gibi beğendiğiniz kullanıcıları takip edebilir, onların gönderilerini görebilirsiniz. Sizi takip eden kullanıcılara da bu sekmeden erişebilirsiniz.

Göz Kırpmalar

Beğendiğiniz kullanıcıların profillerine girdiğinizde onları beğendiğinizi belli etmek için onlara göz kırpabilirsiniz. Diğer üyeler de size göz kırpabilir.

Mesaj Kutusu

Mesajlaşma uygulaması sayesinde diğer kullanıcılarla mesajlaşabilir, yazışmalarınızı Mesaj Kutusunda görebilirsiniz. Siteye düzenli olarak giriş yaptığınız her gün için daha fazla hediye mesaj hakkı kazanabilirsiniz.

En Beğenilen Paylaşım

Bu özellik sayesinde sitede en çok beğeni toplayan paylaşımları sırasıyla görebilir, kendi paylaşımlarınızın kaç beğeni aldığını ve site içerisindeki sıralamasını öğrenebilirsiniz. Paylaşımlarınız daha çok görüntülendikçe profiliniz de daha çok ziyaret edilecektir.

Forum

İlişki sorunları, İtiraf, Mizah gibi başlıklara sahip ElitAşk Forumda diğer kullanıcıların ortak başlığa girdiği gönderileri görebilir, siz de konu hakkındaki düşüncelerinizi paylaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

ElitAşk VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Sınırsız mesaj gönderme
Görünmez Mod
Önerilen üyelerde görünme
Daha az reklam görme

Bir Aylık Elit Üyelik

49,90 TL

Sınırsız mesaj gönderme
Görünmez Mod
Önerilen üyelerde görünme
Daha az reklam görme

Üç Aylık Elit Üyelik

26,60 TL

Sınırsız mesaj gönderme
Görünmez Mod
Önerilen üyelerde görünme
Daha az reklam görme

ElitAşk Artılar ve Eksiler

Artılar

Detaylı arama yapabilme
ElitAşk Elit Üyelik ve Kredi satın alabilme
Tüm üyelerle sohbet edebilme
Diğer kullanıcılara hediye gönderebilme
Ziyaretçileri görebilme

Eksiler

Elit Üyeliği yalnızca telefondan satın alabilme
Popüler paylaşımlarda aynı insanların olması
Bir aylık Elit Üyelik ücreti oldukça yüksek
Herkesin fotoğraflarınızı görüp sizi puanlayabilmesi

ElitAşk kullanıcılar için

Artılar

Beğenebileceğiniz insanların sayfada listelenmesi
Forum kısmında her konudan sohbete katılabilmeniz
Gönderilere yorum yapabilmeniz
Screenshot

Son olarak benim ElitAşk hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

ElitAşk size aradığınız kriterlere uyan insanı bulma fırsatı sunarken aynı zamanda içerik paylaşıp diğer insanlarla farklı yollardan iletişime geçme şansını da elde ediyorsunuz. Takip ettiklerinizi, göz kırpmalarınızı, profilinizi ziyaret edenleri ücretsiz olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Elit Üyeliğinizin otomatik olarak yenilenmemesi sitenin en büyük avantajlarından biri. Bununla beraber bir aylık, üç aylık, altı aylık ve bir yıllık Elit Üyelik seçenekleri olması da gayet iyi. ElitAşk alışkın olduğumuz sosyal medya sitelerinin sunduğu imkânları sağlaması ve çoğunlukla ciddi ve uzun süreli ilişkiler arayan insanlar tarafından kullanılmasıyla diğer tanışma sitelerinden daha farklı bir yerde duruyor.

ElitAşk Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Cem, 22 yaşında

Arka arkaya her gün girerek bir sürü mesaj biriktirdiğim için istediğim kişiye istediğim kadar mesaj atabiliyorum.

EVET 2 HAYIR 0
Betül, 35 yaşında

Ciddi ilişki arayan bir kadın olarak aradığımı bu sitede buldum diyebilirim. Diğer sitelerin aksine evlilik düşüncesine sahip insanlarla tanışma şansımın daha yüksek olduğunu gördüm.

EVET 0 HAYIR 0
Levent, 29 yaşında

Diğer sitelere göre sahte profil sayısının oldukça düşük olması en iyi özelliklerinden biri. Böylece gereksiz insanlara rastlamıyoruz. Site yöneticilerine bu konuda teşekkür etmek istiyorum.

EVET 6 HAYIR 3
Tufan, 27 yaşında

Telefon uygulamasında karşıma çok reklam çıktığını fark ettim. Bu durum düzeltilirse oldukça güzel ve yararlı bir uygulama olabileceğini düşünüyorum. Özellikle detaylı arama özelliğini sevdim.

EVET 5 HAYIR 4

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com