MyDates

MyDates Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
8,4/10
750 000+ / 21+
MyDates

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 8,5/10

Güvenlik: 9,5/10

Profil bilgileri ve grafikler: 8,8/10

Partner bulma potansiyeli: 8,5/10

Müşteri hizmetleri: 7/10

Fiyat: 8/10

Çevrimiçi kullanıcıların
fotoğrafları
165929 kişi şu anda çevrimiçi

Yiğit
Yiğit, Yaş: 24
Gizem
Gizem, Yaş: 28
Yigit
Yigit, Yaş: 24

MyDates Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

MyDates’te Kendinize Yeni Arkadaşlar Edinin

MyDates yeni bir arkadaş arayanlar için oldukça uygun bir ücretsiz arkadaşlık sitesi. İster ciddi bir ilişki arayışında olun, ister kendinize yeni bir sevgili bulmaya çalışın isterseniz de yalnızca arkadaşça sohbet etmek isteyin, MyDates tüm ihtiyaçlarınızı karşılama potansiyeline sahip bir arkadaşlık sitesi. Ücretsiz şekilde profil açabildiğiniz sitede ücretli ve ücretsiz özellikler mevcut. Telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulamaya da sahip olan MyDates Arama özelliği sayesinde etrafınızda ciddi bir ilişki ya da arkadaşlık arayan kullanıcıları karşınıza çıkarıyor. Böylece aynı şehirde ya da semtte, belki de aynı mahallede oturduğunuz ancak bir şekilde tanışma imkanınızın olmadığı insanlarla tanışma şansına sahip oluyorsunuz. Kendinize bir profil oluşturabildiğiniz ve fotoğraflarınızı yükleyebildiğiniz MyDates ücretsiz arkadaşlık sitesinde hayatınızın aşkını bulma ihtimaliniz oldukça yüksek.

MyDates’e Kaydolmak Çok Kolay!

MyDates’e kaydolmak gerçekten çok kolay ve kayıt işlemini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Cinsiyetinizi ve aradığınız insanın cinsiyetini belirledikten sonra kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi girmeniz yeterli. Daha sonrasında sizinle tanışmayı ve konuşmayı bekleyen üyelerle iletişime geçmeye başlayabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın ki daha fazla iletişime geçmek için profilinize fotoğraflarınızı yüklemeniz ve kendiniz hakkında bilgiler vermeniz gerekiyor. Kendiniz hakkında ne kadar fazla bilgi verirseniz diğer üyelerin sizi bulması o kadar kolaylaşacaktır.

MyDates’in Ücretsiz Özellikleri

MyDates’e birkaç basit adımı tamamlayıp ücretsiz bir şekilde kaydolabilirsiniz. Daha sonra ana sayfada yüzlerce kullanıcıyı görüntüleme imkanına sahipsiniz.

Detaylı arama özelliğini kullanarak aradığınız partnerin cinsiyetini, yaşını ve yaşadığı yeri belirleyebilirsiniz. Bu arama sonucunda karşınıza çıkan kullanıcıların profillerini ziyaret edebilir ve onların fotoğraflarına bakabilirsiniz. Profilinizi ziyaret edenleri ve sizi beğenenleri görebilir, etkileşime geçtiğiniz insanları ana sayfanın sağ tarafında görüntüleyebilirsiniz.

MyDates Para Puan

MyDates standart bir aylık ödemeye sahip bir Premium üyelik sunmuyor. MyDates ücretsiz arkadaşlık sitesinde Para Puan satın alıp kullandığınız hizmetlerin parasını ödemeniz gerekiyor. Seçeceğiniz miktarda Para Puan aldıktan sonra sınırsızca mesajlaşmaya başlayabiliyorsunuz. Para Puan ödemelerinizi kredi kartınız ya da çevrimiçi ödeme yöntemleriyle gerçekleştirebiliyorsunuz.

Hesap nasıl kapatılır?

MyDates ücretsiz arkadaşlık sitesindeki üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsanız yapmanız gereken şey müşteri hizmetlerine bir e-posta yazmak. Yazdığınız e-postada kullanıcı adınızı ve e-posta dresini vermeniz gerekiyor. Unutmayın ki MyDates’teki profilinizi sildikten sonra sitedeki tüm bilgileriniz silinecektir.

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Son güncelleme
02. 11. 2021

MyDates Bekarlar Özellikleri

MyDates Mesajlaşma VIP için

MyDates’de diğer üyelerle mesajlaşabilmek için Para Puan almanız gerekiyor. Çeşitli paketlere sahip Para Puanı satın aldıktan sonra dilediğiniz üyeyle dilediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz. Unutmayın ki konuşmadan iletişime geçemez, iletişime geçmeden de kimseyi tanıyamazsınız.

MyDates Ziyaretçiler

MyDates Ziyaretçiler özelliği sayesinde profilinizi kimin ziyaret ettiğiniz görme şansına sahipsiniz. Bu şekilde sizin siteyi kullanırken göremediğiniz ancak sizin profilinizi ziyaret edip size ilgi duymuş kullanıcıları görüntüleyebilir ve onların profillerini ziyaret edebilirsiniz.

MyDates Beğeniler

Beğeniler özelliği sayesinde MyDates ücretsiz arkadaşlık sitesinde gezinirken beğendiğiniz kullanıcıları bir liste halinde görebilirsiniz. Aynı zamanda bu sekmeye giriş yaptığınızda MyDates size beğenmenizin muhtemel olduğu kullanıcıları da sunmakta. Burada beğenip iletişime geçme ihtimalinizin yüksek olduğu kullanıcıları görüntüleme imkanına sahipsiniz.

MyDates Sohbetler

Sohbetler özelliği sayesinde size mesaj atan kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz. Unutmayın ki mesajlaşmak için Para Puan satın almanız gerekiyor. Gereken ödemeleri yaptıktan sonra istediğini kullanıcı ile istediğiniz kadar mesajlaşabiliyorsunuz.

MyDates Mesaj, Hediye ve Öpücük Gönderme

MyDates’te profil sayfanıza girdiğiniz zaman sağ üst köşede sizi beğenenleri, sizi öpenleri, size hediye gönderenleri ve size mesaj gönderenleri görüntüleme imkanına sahipsiniz. Bu kutucuklardan istediğiniz tıklayarak sizinle kimin etkileşime geçtiğini görebilir ve onların profillerini ziyaret edebilirsiniz.

MyDates Detaylı Arama

MyDates Detaylı Arama özelliği sayesinde aradığınız kullanıcının yaş aralığını ve nerede yaşadığını filtreleyebilirsiniz. Arama kriterlerinize göre karşınıza bir kullanıcı listesi çıkacaktır. Karşınıza çıkan bu listede beğendiğiniz profillere girebilir ve o kullanıcıların fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz.

MyDates VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Mesaj gönderme
Hediye gönderme

220 Para Puan

24,99 TL

Mesaj gönderme
Hediye gönderme

500 Para Puan

49,99 TL

Mesaj gönderme
Hediye gönderme

1100 Para Puan

99,99 TL

Mesaj gönderme
Hediye gönderme

3300 Para Puan

249,99 TL

Mesaj gönderme
Hediye gönderme

MyDates Artılar ve Eksiler

Artılar

Kriterlere göre eşleşme
Profilinizi ziyaret edenleri görme
Diğer kullanıcıların profillerini ziyaret edebilme
Öpücük yollayabilme

Eksiler

Mesaj atmak için Para Puan almak gerekiyor
Aylık ödeme seçeneği yok

MyDates kullanıcılar için

Artılar

Para Puan almak şansınızı artırıyor
Size yakın insanları görüntüleme
Profilinizi görüntüleyenlere bakabilme
Screenshot

Son Olarak Benim MyDates Hakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

MyDates yeni insanlarla tanışmak, mesajlaşmak, hayatınızın aşkını bulmak ya da her şeyi konuşabileceğiniz bir dost edinmek için son derece kullanışlı bir site. Yalnızca yaşadığınız yere yakında oturan insanlarla tanışmıyor, aynı zamanda sizi gibi insanlarla tanışıyorsunuz. Para Puanı denemenizi öneriyorum çünkü ücretler çok da yüksek sayılmaz. Ücretsiz olarak profil oluşturabileceğiniz ve siteyi tamamen kullanabileceğiniz sitede diğer üyelerle mesajlaşmak için Para Puan almanız gerekiyor. Kendinize bir arkadaş, bir dost, bir sevgili ya da uzun süreli ilişki yürüteceğiniz bir partner arıyorsanız MyDates tam da size göre bir yer. Türkiye’nin dört bir yanından üyelerle tanışabileceğiniz MyDates ücretsiz arkadaşlık sitesinde kendinize yeni bir partner bulma ihtimaliniz oldukça yüksek.

MyDates Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Arda, 33 yaşında

Mekanlarda kadınlarla tanışmakta zorlandığımdan dolayı bu siteyi tercih ettim ve şimdilik memnunum.

EVET 10 HAYIR 33
Melika, 24 yaşında

Siteye üye olduktan sonra para vermeden mesaj atamayacağımı fark ettim. Ama mesajlaşmak için ödemem gereken paranın da ne kadar az olduğunu fark edince Para Puan satın almaya karar verdim.

EVET 18 HAYIR 56
Ela, 45 yaşında

Benim yaşımdaki kadınlar için internetten arkadaş bulmanın ayıp olduğunu düşünüyordum ancak yanılmışım, ön yargılarımı yendim ve şimdi birçok erkekle mesajlaşıyorum.

EVET 34 HAYIR 28
Şamil, 24 yaşında

Normalde insanlarla konuşmaktan çekinirim ancak online platformlarda çok daha aktif olabildiğimi fark ettim. Bu yüzden bu siteyi çok sevdim.

EVET 32 HAYIR 27

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com