SugarDaters

SugarDaters Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
8,1/10
1 000 000+ / 30+
SugarDaters

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 9,3/10

Güvenlik: 9/10

Profil bilgileri ve grafikler: 9/10

Partner bulma potansiyeli: 9,8/10

Müşteri hizmetleri: 8,8/10

Fiyat: 9/10

Çevrimiçi kullanıcıların
fotoğrafları
221239 kişi şu anda çevrimiçi

Enes
Enes, Yaş: 31
Derya
Derya, Yaş: 35
Emirhan
Emirhan, Yaş: 27

SugarDaters Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Yeni Bir Arkadaşlık Türü Olarak Sugar Dating

Yaş farkı kimi ilişkilerde sorun olurken kimi ilişkilerde ise mutluluk getirmiştir. Genç bir erkek olarak kendinizden daha olgun bir kadınla birlikte olmak, genç bir kadın olarak kendinizden daha olgun bir erkekle birlikte olmak istemeniz son derece normal. Sizin yaşınızdaki insanların sizi mutlu etmemesi utanılacak ya da üzülecek bir şey değil. Aynı zamanda genç kadınlara ilgi duyan orta yaşlı bir erkek ya da genç erkeklere ilgi duyan orta yaşlı bir kadın da olabilirsiniz. Sahip olduğunuz imkanlarla kendisine en güzel hayatı sunmak istediğiniz bir partner mi arıyorsunuz? Sizden daha olgun ve sizden çok daha iyi imkanlara sahip bir hayat arkadaşı mı bulmak istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken SugarDaters ücretsiz arkadaşlık sitesine ücretsiz şekilde kayıt olup “Sugar Dating” arkadaşlık türünü deneyimlemeye başlamak.

SugarDaters’nin Ücretsiz Özellikleri

Öncelikle SugarDaters’a kayıt olmanın tamamen ücretsiz olduğunu belirtmekte fayda var. Bu arkadaşlık sitesindeki diğer kullanıcıların profillerini de ücretsiz şekilde görüntüleyebiliyorsunuz fakat profil fotoğraflarını görüntüleyebilmek için sizin de en az 1 adet profil fotoğrafı eklemeniz ve yüklediğiniz fotoğrafın sitedeki moderatörler tarafından onaylanması gerek. Bu şekilde sahte ve aldatıcı hesapların önüne geçilmiş oluyor. Şımartılmak istenenlerdenseniz günde 5 farklı kişiyle konuşabiliyorsunuz. SugarDates’in blog yazılarına ve makalelerini de ücretsiz şekilde erişebiliyorsunuz. Başka kullanıcıların profillerini favorilere ekleme imkanınız da mevcut.

SugarDaters’ta Yeni Partnerinizi Güvenle Arayın

“Sugar Dating” arkadaşlık türünü merak edenlerin SugarDaters ücretsiz arkadaşlık sitesine kayıt olmak isteyen kesinlikle 18 yaşından büyük olmalıdır. SugarDaters sitesine kayıt olmak son derece basit ve hızlı. Yapmanız gereken cinsiyetinizi, partnerinizi şımartmak mı yoksa partneriniz tarafından şımartılmak mı istediğinizi seçmek ve sonrasında kullanıcı adınızı belirleyip e-posta adresinizi girmeniz gerekiyor. Bu hızlı ve basit adımları gerçekleştirdikten sonra şımartmak ya da şımartılmak için bir partner aramaya rahatlıkla başlayabilirsiniz.

Premium Üyelik satın alanlar için SugarDaters

SugarDaters üyelerine ücretli özellikler de sunuyor. Bu ücretli özelliklerden yararlanabilmeniz için Premium üyelik satın almanız gerek. SugarDaters’ta Premium üyelik paketleri bir, üç ve altı aylık paketler halinde sunulmakta. Premium üyelik ödemelerinizi kredi kartınızla, mobil ödemeyle ve yalnızca çevrimiçi hizmet veren bankalarla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Hesap nasıl kapatılır?

Sugar Daters’ta açmış olduğunuz üyeliği sonlandırmak istiyorsanız sitenin sağ üst köşesinde bulunan seçenekler sekmesine tıklayıp Hesabım sekmesine tıklamalısınız. Karşınıza çıkan şeçeneklerde Hesap Ayarlarına girdiğinizde Hesabı Sil seçeneğini görmüş olacaksınız. Bu yolları izleyerek sitedeki üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Son güncelleme
09. 11. 2021

SugarDaters Bekarlar Özellikleri

SugarDaters Özel Fotoğraf İsteği

SugarDates ücretsiz arkadaşlık sitesinde diğer profillerdeki fotoğrafları görüntüleyebilmek için en az bir profil fotoğrafı eklemeniz ya da Premium üyelik satın almanız gerektiğini söylemiştik. Ancak beğendiğiniz kullanıcıların profillerine yükledikleri fotoğraflardan başka fotoğraflarını görmek istiyorsanız onlardan size özel fotoğraflar göndermesini isteyebilirsiniz. Fakat her istediğiniz her zaman kabul edileceğini düşünmeyin.

SugarDaters Mesajlar

Partneri tarafından şımartılmak isteyenler günlük 5 konuşmayla sınırlı olmak üzere ücretsiz şekilde mesajlaşabiliyor. Ancak şımartacak bir partner arayanların mesajlaşmak için Premium üyelik alması gerekiyor.

SugarDaters Arama

Son derece detaylı bir arama sekmesine sahip SugarDates’te görüntülemek istediğiniz partner adaylarının kriterleri belirleyebiliyorsunuz. Bu kriterler arasında yaş aralığı, siteye katılma tarihi, profil fotoğrafı olup olmaması gibi temel özellikler varken alkol ve sigara kullanımı, boy, kilo, eğitim durumu ve meslek gibi detaylar da mevcut. Kriterleri seçtikten sonra bu kriterlere uyan üyeler liste halinde karşınıza çıkıyor.

SugarDaters Favoriler

SugarDaters’ın sunduğu ücretsiz özelliklerden biri de beğendiğiniz profilleri favorilerinize ekleyebilmeniz. Bu şekilde sitede gezinirken gözünüze çarpan profilleri favorilere ekleyebilir ve o an kendinizi hazır hissetmiyorsanız bu profillerin kullanıcılarına daha sonra mesaj yazabilirsiniz. Unutmayın ki sizi kimlerin favorilere eklediğini görebilmek için Premium üyelik almanız gerekiyor.

SugarDaters Yeni Ziyaretçiler VIP için

Sitede gezinirken profil fotoğrafınızı beğenip sizinle iletişime geçmek isteyenler muhakkak olacaktır. Bu kullanıcıların ilk yapacağı şey profilinize girip kendi hakkınızda verdiğiniz bilgileri öğrenmek olacaktır. Profilinize kimlerin baktığını görmek için Premium üyelik almanız gerekiyor.

SugarDaters VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Sınırsız mesajlaşma
Anonim olma
Sizi favorilere ekleyip profilinizi ziyaret edenleri görme
Size açık özel fotoğrafları görüntüleme

Bir Aylık Premium Üyelik

276,00 TL

Sınırsız mesajlaşma
Anonim olma
Sizi favorilere ekleyip profilinizi ziyaret edenleri görme
Size açık özel fotoğrafları görüntüleme

Üç Aylık Premium Üyelik

232,00 TL (aylık)

Sınırsız mesajlaşma
Anonim olma
Sizi favorilere ekleyip profilinizi ziyaret edenleri görme
Size açık özel fotoğrafları görüntüleme

6 Aylık Premium Üyelik

204,17 TL (aylık)

Sınırsız mesajlaşma
Anonim olma
Sizi favorilere ekleyip profilinizi ziyaret edenleri görme
Size açık özel fotoğrafları görüntüleme

SugarDaters Artılar ve Eksiler

Artılar

Temel ve detaylı arama yapabilme
E-posta ve fotoğraf onayı
Ücretsiz ve ücretli üyelik seçeneği
Kullanıcıları engelleyebilme

Eksiler

Yüksek Premium fiyatları
Ana sayfada akış olmaması

SugarDaters kullanıcılar için

Artılar

Dünyanın her yerinden üyeler
Onlarca dilde hizmet
Sıkı denetleme sistemi
Screenshot

Son Olarak Benim SugarDaters Hakkındaki Görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

Onlarca dilde hizmet veren ve dünyanın dört bir yanından kullanıcılara sahip SugarDates ücretsiz arkadaşlık sitesi kendi yaşıtlarıyla ilişki yaşamak istemeyenler için piyasadaki en iyi seçeneklerden biri olarak görünüyor. Genel olarak sıkı denetimlere tabi tutulan bir site olduğundan sahte profillerle karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşük. Aynı zamanda site içerisindeki mesajlaşmalarda herhangi bir yasadışı eylemde bulunursanız profiliniz site yöneticileri tarafından siliniyor. Bütün bunlara ve yukarıda sayılan özelliklere baktığımızda SugarDates’in yalnızca amacına yönelik ve insanlara güvenilir bir hizmet sunmak için faaliyet gösteren bir ücretsiz arkadaşlık sitesi olduğunu görebiliyoruz. Premium Üyelik satın alarak ileri özelliklerinden faydalanabildiğiniz SugarDates’te kendinize göre birini bulmak için tek yapmanız gereken siteye ücretsiz bir şekilde kaydolmak ve sitenin hızlı ve kullanıcı dostu arayüzünün tadını çıkarmak.

SugarDaters Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Mete, 24 yaşında

Kendi yatlarm bana ekici gelmiyordu. Ben de olgun ve zengin kadnlarla tanmak iin bu siteye bavurdum.

EVET 1 HAYIR 1
Sevda, 22 yaşında

Beni martacak ve kendimi deerli hissettirecek ii gc yerinde bir erkek bulmak iin bu siteyi kullanyorum.

EVET 2 HAYIR 2
Hasan, 44 yaşında

Yama gre hala ok gzelim. Gzelliimin deerini bilecek bir erkek istiyorum.

EVET 0 HAYIR 1
Alperen, 39 yaşında

Tipim kadnlara srpriz olsun istiyorum ama bu sefer da bakalarnn resimlerini gremiyorum.

EVET 1 HAYIR 1

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com