RichMeetBeautiful

RichMeetBeautiful Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Toplam puan
8,0/10
250 000+ / 25+
RichMeetBeautiful

Site kullanılabilirliği ve özellikleri: 4,7/10

Güvenlik: 5,6/10

Profil bilgileri ve grafikler: 4,9/10

Partner bulma potansiyeli: 4,5/10

Müşteri hizmetleri: 3,7/10

Fiyat: 4,5/10

Çevrimiçi kullanıcıların
fotoğrafları
55310 kişi şu anda çevrimiçi

Emirhan
Emirhan, Yaş: 25
Beste
Beste, Yaş: 23
Hasan
Hasan, Yaş: 24

RichMeetBeautiful Tüm yorumlar, deneyimler ve puanlamalar

Zenginlerin Güzellerle Buluştuğu Yer RichMeetBeautiful

RichMeetBeautiful güçlü bir güvenlik sistemine sahip, gizliliğe önem veren ve dünyanın her yanından kullanıcılara sahip popüler bir arkadaşlık sitesi. Baştan söylemekte fayda var, RichMeetBeautiful tamamen İngilizce bir site. Bu yüzden İngilizce bilmiyorsanız bu siteyi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından kullanıcılara sahip RichMeetBeautiful ücretsiz arkadaşlık sitesinde kendinize her türden ilişkiyi arayabilirsiniz. Yani bu site kullanıcılarına herhangi bir ilişki sınırı getirmiyor. Ancak sitenin adından da anlaşılabildiği gibi bu site özellikle yüksek gelire sahip insanların kullanması için tasarlanmış. Siz de yüksek bir gelire sahipseniz ve dünyanın her yerinden insanlarla tanışıp sohbet etmek istiyorsanız bu site tam size göre. RichMeetBeautiful’un aynı zamanda telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir mobil uygulaması mevcut.

RichMeetBeautiful’a Kısa Sürede Kayıt Olabilirsiniz

Bu siteye giriş yapabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerek. Eğer 18 yaşından büyükseniz RichMeetBeautiful’a adınızı, yaşınızı, yaşadığınız yeri ve e-posta adresinizi girerek ücretsiz şekilde kayıt olabilirsiniz. Siteye kayıt olduktan sonra karşınıza kişisel özelliklerinizle alakalı bir anket çıkıyor. Bu ankette boyunuz, kilonuz, mesleğiniz, yıllık geliriniz ve ne kadar paraya sahip olduğunuz gibi sorular var. Aynı zamanda siteye kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinize gelen bağlantıyı kullanarak hesabınızı doğrulamanız gerek. Aksi takdirde siteyi kullanamıyorsunuz. Diğer kullanıcıların fotoğraflarını görüntüleyebilmek için ya en az bir fotoğraf yüklemeli ya da Premium üyelik satın almalısınız.

RichMeetBeautiful’un Ücretsiz Özellikleri

Ücretli ve ücretsiz özelliklere sahip RichMeetBeautiful’da bir fotoğraf yüklediğiniz takdirde diğer kullanıcıların fotoğraflarını görebilir, kullanıcıların profillerinde gezebilir, detaylı arama yaparak aradığınız partnerin yaşadığı yeri, size uzaklığını ve yaş aralığını belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda ileri arama özelliğini kullanarak aramanızı daha detaylı hale getirebilirsiniz.

Üyelik Ücreti Ödeyenler için RichMeetBeautiful Premium

Bir aylık, üç aylık, altı aylık ve bir yıllık Premium Üyelik satın alabildiğiniz RichMeetBeautiful’da ödemenizi kredi/banka kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Premium Üyelik satın aldıktan sonra yararlanacağınız hizmetler şöyle:

  • Mesaj alıp gönderme
  • Profilinizi ziyaret edenleri görme
  • Göz kırpma
  • Hediye alıp gönderme
  • Reklamları kaldırma

RichMeetBeautiful Premium Üyelik, üyelik süreniz dolduktan sonra aynı ücret ve aylık tarife üzerinden otomatik olarak yenilenir. Üyeliğinizi ayarlar sekmesinden iptal edebilirsiniz.

Hesap nasıl kapatılır?

Eğer RichMeetBeautiful’da Premium Üyelik satın aldıysanız hesabınızı kapatmak için önce Premium Üyeliğinizi iptal ettirmeniz gerekiyor. Daha sonra Ana Sayfada sol alt kısımda yer alan “Settings” kısmına tıklayıp “Deactivate My Account” bağlantısına giriş yaparak hesabınızı dondurabilirsiniz. Profilinizi tamamen silmek istiyorsanız bir form doldurmanız gerekiyor.

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör
Son güncelleme
05. 4. 2020

RichMeetBeautiful Bekarlar Özellikleri

RichMeetBeautiful Mesajlaşma VIP için

RichMeetBeautiful’un Mesajlaşma özelliğini kullanabilmek için Premium Üyelik satın almanız gerekiyor. Premium Üyelik satın aldıktan sonra size gelen mesajları görüntüleyebilir ve siz de istediğiniz üyeye istediğiniz kadar mesaj gönderebilirsiniz.

RichMeetBeautiful Göz Kırpma VIP için

Premium Üyelik satın aldığınız takdirde kullanabileceğiniz bu hizmette diğer kullanıcılara göz kırparak onlara beğeninizi belirtebilir ve ilk adımı onların atmasını sağlayabilirsiniz. Diğer kullanıcıların da size göz kırpabileceğiniz unutmayın.

RichMeetBeautiful Ziyaretçiler

Sitede çevrimiçi olmadığınız durumlarda profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini görmek istiyorsanız RichMeetBeautiful’un Ziyaretçiler sekmesine girebilirsiniz. Burada profilinizi ziyaret eden kullanıcıları görebileceğiniz gibi sizin de ziyaret ettiğiniz profiller karşınıza çıkacaktır. Bu sayede kimlerin profiline baktığınızı ve profilinize kimlerin baktığını görebilirsiniz.

RichMeetBeautiful Hediyeler VIP için

RichMeetBeautiful’da diğer üyelere seçeceğiniz hediyeleri gönderebilmek için Premium Üyelik satın almanız gerekiyor. Premium Üyelik satın aldıktan sonra kullanıcılara hediye göndermeye başlayabilirsiniz. Konuşacak bir şeyler bulamadığınız zaman hediye göndermek işe yarayacaktır.

RichMeetBeautiful Favoriler VIP için

Rich Meet Beautiful’da beğendiğiniz kullanıcıları favorilere eklemek için Premium Üyelik satın almanız gerekiyor. Aynı zamanda bu sekmede sizi kimlerin favorilerine eklediğini ve kimleri favorilerinize eklediğinizi görebilirsiniz.

RichMeetBeautiful Öne Çıkan Kullanıcılar

Bu sekmede isterseniz dünyanın her yerinden, isterseniz de İskandinavya, Doğu Avrupa ve Amerika’dan kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda yeni ve çevrimiçi üyeleri de görüntüleyebilerek aramanızı daraltma şansına sahipsiniz.

RichMeetBeautiful VIP Üyelik ücreti

Ücretsiz Hesap

Mesaj alıp gönderme
Profilinizi ziyaret edenleri görme
Göz kırpma
Hediye alıp gönderme
Reklamları kaldırma

1 Aylık Premium

40,00 TL

Mesaj alıp gönderme
Profilinizi ziyaret edenleri görme
Göz kırpma
Hediye alıp gönderme
Reklamları kaldırma

Üç Aylık Premium

30,00 TL (aylık)

Mesaj alıp gönderme
Profilinizi ziyaret edenleri görme
Göz kırpma
Hediye alıp gönderme
Reklamları kaldırma

Altı Aylık Premium

20,00 TL (aylık)

Mesaj alıp gönderme
Profilinizi ziyaret edenleri görme
Göz kırpma
Hediye alıp gönderme
Reklamları kaldırma

On İki Aylık Premium

15,00 TL (aylık)

Mesaj alıp gönderme
Profilinizi ziyaret edenleri görme
Göz kırpma
Hediye alıp gönderme
Reklamları kaldırma

RichMeetBeautiful Artılar ve Eksiler

Artılar

Dünya çapında bir site
Gelir durumuna özel
Premium Üyelik satın alabilme
Detaylı arama yapabilme

Eksiler

Premium Üyeliğin otomatik olarak yenilenmesi
Birçok özelliğin yalnızca Premium Üyelik ile kullanılabilmesi

RichMeetBeautiful kullanıcılar için

Artılar

Fotoğraf yüklemeyen kullanıcıların fotoğraflarınızı görememesi
Hediye gönderebilme
Popülerliği artırabilme
Screenshot

Son olarak benim RichMeetBeautiful hakkındaki görüşüm

redactor
Eliska Kolarova
Baş Editör

RichMeetBeautiful herhangi bir ilişki sınırlandırması getirmese de gelir düzeyi yüksek kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış bir arkadaşlık sitesi. Yani bu site orta ve üst düzey gelire sahip insanlar kendilerine yeni partnerler arıyor. Gelir durumunuz düşükse kendinize bu siteden yeni bir partner bulma ihtimaliniz düşük çünkü en başından siteye kayıt olurken dürüst davranmamış olursunuz. Öte yandan RichMeetBeautiful dünyanın dört bir yanından yeni partnerini arayan üyelere sahip ve siz de belirli bir gelir seviyesinin üzerindeyseniz kendinize hiç aklınıza gelmeyecek ülkelerden yeni bir partner bulabilirsiniz. Uzun süreli bir Premium Üyelik son derece makul bir ücrete sahip, bu yüzde Premium Üyeliği denemekte fayda var. Unutmayın ki siteyi tam anlamıyla kullanabilmek için İngilizce bilmeniz gerekmekte.

RichMeetBeautiful Kullanıcı deneyimleri ve yorumları

Tüm yorumlar (4)
Olumlu yorumlar (3)
Olumsuz yorumlar (1)
Derya, 33 yaşında

Tam anlamıyla aradığım site diyebilirim. Zengin erkeklerle tanışmak istediğim için bu siteyi tercih ediyorum.

EVET 6 HAYIR 3
Selin, 24 yaşında

Yalnızca bir fotoğraf yüklememe rağmen bir sürü erkekten mesaj aldım. Yakında Premium Üyelik almayı düşünüyorum.

EVET 11 HAYIR 4
Ayhan, 29 yaşında

Şimdiye kadar denediğim diğer sitelere göre çok daha az sahte profil olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bu siteyi kullanmaya devam edeceğim.

EVET 17 HAYIR 9
Kerim, 40 yaşında

Aslında güzel bir site ancak fotoğrafımı yüklemediğim için diğer üyelerin de fotoğraflarını göremiyorum.

EVET 15 HAYIR 19

Bizi buralarda görebilirsiniz

haber7.com haberler.com internethaber.com mynet.com onedio.com